SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Spordiklubi Nord

Andmed seisuga: 20.11.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80287895
Registreeritud:30.04.2009
Asutatud:2009
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (laagri pidamine)
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordiklubi Nord

2. Kontaktandmed
Aadress:Tervise tn 21, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 5621 2484
E-post:info@sknord.ee; tarmo@sknord.ee
Veebileht:http://www.sknord.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Allveeliit
Eesti Judoliit
Eesti Korvpalliliit
Eesti Ujumisliit
MTÜ Eesti Kepikõnni Liit
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 20.11.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
ALLVEESPORT80862Tegutsemiskohad
    - lestaujumine80862
JUDO860867016Tegutsemiskohad
KERGEJ?USTIK860865729Tegutsemiskohad
KORVPALL173017316112Tegutsemiskohad
    - korvpall173017316112
MUUD SPORDIALAD14201429250Tegutsemiskohad
UJUMINE39263329222170Tegutsemiskohad
V?IMLEMINE63063162Tegutsemiskohad
    - aeroobika ja rühmatreeningud38038137
    - akrobaatiline võimlemine25025025

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 20.11.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Margarita Bereževskaja
ALLVEE-SP-1
E 20:00-21:00
K 20:00-21:00
R 19:00-20:00
L 11:00-12:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine allveesport (tase 6)
Tanner SaarTreener: spetsialiseerumine judo (tase 5)
Jaak TungelAbitreener: spetsialiseerumine judo (tase 3)
Jevgeni TširkinVanemtreener: spetsialiseerumine judo (tase 6)
Mark TširkinNooremtreener: spetsialiseerumine judo (tase 4)
Grete Udras
MS-TLG-1
E 08:30-09:15
T 13:15-14:00
K 13:15-14:00
L 09:00-11:00

KJ-1
E 15:00-16:00
K 15:00-16:00
L 09:00-11:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Arp Pressraud
NORD08
E 16:30-18:00
K 15:30-17:00
R 16:30-18:00

PÜH15
T 15:15-16:30
N 15:15-16:30
L 09:00-11:00

PÜH13
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00
L 09:00-11:00

NORD14/15
E 13:45-15:15
K 14:00-15:30
L 09:00-11:00

NORD-H
E 09:00-10:30
R 09:00-10:30
L 09:00-11:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 6)
Karl ReismannNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 4)
Alar VarrakMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 7)
Silva EhasaluAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Andres OlvikTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Eili PaapNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Brenda TilkAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Natalja BestšastnajaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 7)
Regina LillebergTreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 5)
Natalja Maltšenko
NM.ÕT
E 16:00-17:00
K 16:00-17:30
R 16:00-17:00

NM.ÕT1
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 18:00-19:00

NM.SM
E 17:30-19:00
T 16:00-18:00
K 17:30-19:00
N 16:00-18:00
R 17:00-18:00
P 16:00-18:00
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 7)
Maria SusiTreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 5)
Kenner SaarJudo
Georg KaskKorvpall
Henri Elmar LeetmaKorvpall
Eliise AllikMuud spordialad
Irina KruglovaMuud spordialad
Rauno LiitmäeMuud spordialad
Andres OlvikMuud spordialad
Arp PressraudMuud spordialad
Karl ReismannMuud spordialad
Kenner SaarMuud spordialad
Tanner SaarMuud spordialad
Mark TširkinMuud spordialad
Grete UdrasMuud spordialad
Eliise AllikUjumine
Margarita BereževskajaUjumine
Aleks HokkanenUjumine
Jan Joonas ViirpuuUjumine
Ingrid KrimmUjumine
Marko-Matteus LangelUjumine
Paul Hendrik MaimikUjumine
Mairo MuidreUjumine
Sander PaavoUjumine
Raul RändlaUjumine
Grete Maria SavitschUjumine
Alisa SolominaUjumine
Laura VitsutUjumine
Hanna-Liisa VärikUjumine
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee