SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall222
Võimlemine185
Korvpall177
Võrkpall158
Kergejõustik150

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine28059
Kulturism ja fitness21422
Jalgpall21033
Ujumine15728
Korvpall8848

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Spordiklubi Nord

Andmed seisuga: 25.09.2020



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80287895
Registreeritud:30.04.2009
Asutatud:2009
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (laagri pidamine)
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordiklubi Nord

2. Kontaktandmed
Aadress:Tervise tn, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 56212484
E-post:info@sknord.ee; tarmo@sknord.ee
Veebileht:http://www.sknord.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Judoliit
Eesti Korvpalliliit
Eesti Tantsuspordi Liit
Eesti Ujumisliit
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 25.09.2020
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JUDO23023194Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Kristiine Spordimaja
KORVPALL5490549408141Tegutsemiskohad
TANTSUSPORT43043538Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
My Way Dance Studio,
Põhja-Tallinna linnaosa Sõle tn 40 spordisaal,
Tallinna Suur-Pae Lasteaed,
Tallinna 32. Keskkooli spordisaalid,
Lindakivi kultuurikeskuse Huviringide Maja,
Tallinna Kirsike Lasteaed,
Tallinna Raadiku Lasteaed
    - muud sportlikud tantsud43043538
UJUMINE16201628181Tegutsemiskohad
VÕIMLEMINE17501759166Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Metallist AS spordikompleks,
Põhja Spordihoone,
Haabersti Vaba Aja Keskuse spordisaal,
Tallinna Järveotsa Lastead,
Tallinna Tähekese Lasteaed
    - aeroobika ja rühmatreeningud44044539
    - akrobaatiline võimlemine35035431
    - ilu- ja rühmvõimlemine96096096

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 25.09.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Jevgeni TširkinVanemtreener: spetsialiseerumine judo (EKR 6)
Aksel Erit
PET11
E 16:30-17:45
N 16:30-17:45
R 16:15-17:30

SOK-HOM
T 09:00-10:30
R 09:00-10:30
L 10:00-11:30

PEL08
E 15:00-16:15
K 15:00-16:30
N 15:00-16:15

SOK10
T 15:00-16:30
R 14:15-15:30
L 11:30-13:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Marek KoitlaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Georg Murakas
SOK08-1
E 17:30-19:00
T 15:15-15:45
K 16:30-18:00
R 15:00-16:30
L 13:00-14:30

SOT12
T 14:00-15:15
N 14:00-15:15
L 10:30-11:45

SOT08
T 16:00-17:30
K 15:15-16:30
N 16:15-17:30
R 17:30-19:00

SOT09
E 16:00-17:30
T 16:00-17:30
N 14:45-16:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Arp Pressraud
PEL11
T 15:00-16:30
R 15:00-16:15
L 10:30-12:00

RAH09
T 18:30-19:45
K 16:00-17:30
N 16:00-17:15

SOK09
E 15:00-16:15
K 17:30-18:45
N 17:45-19:15

RAH11
E 17:45-19:00
T 17:15-18:30
L 12:00-13:30

RAT11
E 16:30-17:45
R 16:30-17:45
L 14:30-16:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Allar Raamat
NÕG11
E 15:45-17:00
N 16:45-18:00
L 13:00-14:30

PÄS11
E 14:20-15:45
T 14:20-15:50
K 13:40-15:00

SOK04
E 17:30-19:00
T 17:00-18:00
K 16:15-17:45
N 18:30-20:00
R 17:00-18:00
L 14:30-16:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Karl ReismannAbitreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 3)
Žilvinas Strazdas
SOK08-2
E 17:30-19:00
T 17:30-19:00
K 15:00-16:15
L 10:00-11:30

RAH05
K 18:30-19:45
N 16:00-17:30
L 12:00-13:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Mart Uuehendrik
SOT06
E 17:30-18:45
T 16:30-18:00
N 16:00-17:15
R 16:45-18:15
L 13:00-14:30

SOK07-1
E 16:00-17:15
T 15:30-17:00
N 16:45-18:00
R 15:30-16:45
L 11:30-13:00

SOT-HOM
T 09:00-10:30
R 09:00-10:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Alar Varrak
SOK05-1
E 16:30-18:00
T 07:00-08:00
T 17:00-18:30
K 16:30-18:00
N 16:30-17:30
R 16:30-18:00
L 13:00-14:30

SOK11
E 14:00-15:15
R 13:30-15:00
L 10:00-11:30

SOK13
T 12:45-14:00
N 12:45-14:00
L 11:30-13:00
Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Silva EhasaluAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Liilian Jaaniste
ÕISM-E
T 18:00-19:00
K 18:00-19:00
R 18:00-18:40
L 13:00-14:40

ÕISM-SP
E 17:00-18:00
K 17:00-18:00
R 17:00-18:00
L 12:00-13:00

UJUMINE-A2
K 15:20-16:20
N 17:30-18:30
R 18:40-19:20
L 10:40-12:00

UJUMINE-A1
E 19:00-20:00
T 17:00-18:00
K 16:20-17:00
R 19:20-20:00
L 10:00-10:40
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Julia KurbatTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Piret NuutAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Andres OlvikTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Evgeniya AinsaluAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Natalja Bestšastnaja
SM.B2
E 17:30-21:00
T 17:30-21:00
K 17:30-21:00
N 17:30-21:00
R 17:00-21:00
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Regina LillebergNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Natalja Maltšenko
NM.ÕT
E 16:00-17:00
T 16:00-18:00
K 15:30-17:00
R 16:00-17:00

NM.SM
E 17:00-19:30
K 17:00-19:30
N 16:00-18:00
R 17:00-19:30

NM.ÕT1
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Irina StadnikVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Nadežda Stjopkina
AE.ST
E 15:15-16:30
T 15:30-16:45
K 15:30-16:45
R 15:30-17:15
L 10:00-13:00

ÕT.ST
E 16:30-19:15
T 16:45-19:00
K 16:45-19:00
R 17:15-19:30
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Veldo Timm
Rebased
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 17:30-19:00

Lõvid
E 17:30-19:00
K 17:30-19:00
R 16:00-17:30
P 11:00-12:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants (EKR 6)
Elo HeinasteKorvpall
Hendrik Erik HeinlaKorvpall
Karri KuusKorvpall
Renato LindmetsKorvpall
Patrik PeremeesKorvpall
Marko Savi
SOK06-1
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
K 16:30-17:45
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00
P 16:30-18:00
Korvpall
Marta Liisa SuitsleppKorvpall
Irina Kruglovavõistlustants
Artjom Smirnovvõistlustants
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee