SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Võimlemisklubi Akros

Andmed seisuga: 31.10.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80292287
Registreeritud:29.06.2009
Asutatud:17.06.2009
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu linn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (Konverents, koolitused, töötoad)
Tegutseb spordikoolina:Võimlemiskool Akros

2. Kontaktandmed
Aadress:Õpetaja tn 9a, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 5246141
E-post:akros@akros.ee
Veebileht:http://www.akros.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Cheerleadingu Liit
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tartu Spordiliit
Tartumaa Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 31.10.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
V?IMLEMINE99079911487503Tegutsemiskohad
    - akrobaatiline võimlemine (TeamGym, trampoliinvõimlemine, sportvõimlemine, sportakrobaatika)75851707390368
    - harrastusvõimlemine (Parkuur, õhuakrobaatika)2322820497135
CHEERLEADING361323927Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 31.10.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Anastasija LežepjokovaAbitreener: spetsialiseerumine cheerleading (tase 3)
Teele Marie PehkAbitreener: spetsialiseerumine cheerleading (tase 3)
Karl Erik SalaAbitreener: spetsialiseerumine cheerleading (tase 3)
Tanel AltementNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 4)
Oliver ArgTreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 5)
Reimo KivineNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 4)
Heigo KlaosVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 6)
Anastasija LežepjokovaAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 3)
Sten PüviAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 3)
Karl Erik SalaNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 4)
Evelin SulgNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 4)
Johanna TagguAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 3)
Diana TärnAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 3)
Kevin HallopVõimlemine
Andrus HellermaVõimlemine
Hans Christjan LillesVõimlemine
Alexandra Nadège KülvVõimlemine
Kairi OonaVõimlemine
Teele Marie PehkVõimlemine
Helle-Riin SõmerVõimlemine
Olar VoolVõimlemine
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee