SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall175
Korvpall125
Võrkpall122
Võimlemine113
Kergejõustik111

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall22290
Võimlemine20943
Kulturism ja fitness20215
Ujumine16332
Korvpall9015

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  SA US Tenniseakadeemia

Andmed seisuga: 28.10.2021



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Sihtasutus
Registrikood:90009973
Registreeritud:12.02.2009
Asutatud:04.02.2009
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (koolitus)
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Golden Dance Club, US Tennisekool

2. Kontaktandmed
Aadress:Sõjakooli tn 10, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 6088800
E-post:usta@usta.ee
Veebileht:http://www.usta.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Sulgpalliliit
Eesti Tantsuspordi Liit
Eesti Tantsuspordi Ühendus
MTÜ Eesti Tennise Liit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 28.10.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
SULGPALL560562432Tegutsemiskohad
TANTSUSPORT4614321828Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Karulaugu Spordikeskus
    - võistlustants4614321828
TENNIS2450245100145Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 28.10.2021
NimiTreenerikutse või spordiala
Kathy-Karmen KaleNooremtreener: spetsialiseerumine sulgpall (EKR 4)
Karl-Rasmus Pungas
Karl-Rasmus
E 15:00-16:00
T 15:00-16:00
K 15:00-16:00
Treener: spetsialiseerumine sulgpall (EKR 5)
Taavi HimmistTreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Helen Holter-MahlapuuNooremtreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 4)
Miljana JocićNooremtreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 4)
Roland Kiil
Roland 1
E 13:30-15:00
R 13:30-15:00

Roland 5
E 17:00-18:00
K 16:00-17:00
R 17:00-18:00

Roland 6
E 19:00-20:00
K 18:30-19:30
R 18:00-19:00

Roland 2
T 14:00-15:30
N 14:30-16:00

Roland 3
E 15:00-16:00
K 15:00-16:00
R 15:00-16:00

Roland 4
T 16:30-18:00
K 17:00-18:30
R 16:00-17:00
Treener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Krista KiviAbitreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 3)
Andres Kuhi
Andres 1
E 09:30-11:30
E 14:00-15:30
T 10:00-12:00
T 14:00-15:30
K 09:30-11:30
N 09:00-11:00
R 09:00-11:00

Andres 2
E 17:00-18:30
K 16:30-18:00
N 16:00-17:30
R 16:00-17:30
Meistertreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 7)
Uno LapimaaTreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 4)
Armand Levandi
Armand 1
E 16:00-17:30
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:00-17:30
R 16:00-17:30
Treener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Siim MansbergAbitreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 3)
Kristjan Pakk
Kristjan 5
E 13:30-15:00
T 15:30-17:00
N 16:00-17:00

Kristjan 2
E 15:00-16:30
K 15:00-16:30
R 15:00-16:30

Kristjan 1
T 17:00-18:30
N 17:00-18:30

Kristjan 3
E 16:30-17:30
K 16:30-17:30
N 15:00-16:00

Kristjan 4
E 17:30-18:30
K 17:30-18:30
R 16:30-18:00
Treener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Johannes RaunAbitreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 3)
Karl Kiur SaarNooremtreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 4)
Katrin Tammaru
Katrin 15
E 16:00-17:00
K 16:00-17:00
R 16:00-17:00

Katrin 14
E 15:00-16:00
K 15:00-16:00
R 15:00-16:00

Katrin 12
E 18:00-19:00
T 14:00-15:00
K 18:00-19:00
N 14:00-15:00

Katrin 13
E 17:00-18:00
T 18:00-19:00
K 17:00-18:00
N 18:00-19:00

Katrin 18
E 14:00-15:00
T 15:00-16:00
K 14:00-15:00
N 15:00-16:00
R 14:00-15:00

Katrin 16
T 16:00-18:00
N 16:00-18:00
R 17:00-18:00
Treener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Ekke Tiidemann
Ekke 1
E 16:00-17:30
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:00-17:30
R 16:00-17:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 6)
Riina TorkinaTreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Sulev VähesooAbitreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 3)
Rebecca Teresa VäärtmaaAbitreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 3)
Martin Parmas
Võistlustants 1
E 17:00-19:30
T 18:30-20:00
K 19:00-21:00
N 18:30-20:00
Meistertreener: spetsialiseerumine võistlustants (EKR 7)
Oleksandr KhivrenkoTennis
Maria KruusementTennis
Kenneth RaismaTennis
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee