SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall235
Võimlemine191
Korvpall178
Võrkpall163
Kergejõustik149

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine33124
Kulturism ja fitness24486
Jalgpall21555
Ujumine15974
Korvpall8953

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  My Fitness AS

Andmed seisuga: 10.05.2021



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Aktsiaselts
Registrikood:11273563
Registreeritud:14.07.2006
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:MyFitness Sport

2. Kontaktandmed
Aadress:Haabersti tn 5, Haabersti linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 6600529
E-post:myfitness@myfitness.ee
Veebileht:http://www.myfitness.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit
Eesti Ujumisliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 10.05.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KULTURISM JA FITNESS00000Tegutsemiskohad
UJUMINE201319810695Tegutsemiskohad
VÕIMLEMINE00000Tegutsemiskohad
    - aeroobika ja rühmatreeningud00000
    - akrobaatiline võimlemine00000
    - harrastusvõimlemine00000
    - ilu- ja rühmvõimlemine00000
    - vesiaeroobika00000

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 10.05.2021
NimiTreenerikutse või spordiala
Keiti AasaveltAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 3)
Jevgenia AaskiviNooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 4)
Fjodor DunikVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 6)
Karin HalliskTreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 5)
Aleksandra LaerTreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 5)
Kristina MalinovskayaAbitreener: spetsialiseerumine fitness (EKR 3)
Getter Annette OjaAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 3)
Genes-Deivid PikaniAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 3)
Olga PrantsNooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 4)
Kristel RabaAbitreener: spetsialiseerumine fitness (EKR 3)
Indrek ViskaAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 3)
Gina BergmannTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 5)
Ingrid HamerTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 5)
Niina MiškinaAbitreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud (EKR 3)
Maria MurumetsAbitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 3)
Inga NeissaarMeistertreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 7)
Kersti OjalillMeistertreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud (EKR 7)
Olga PantelejevaNooremtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 4)
Kadi PärlojaAbitreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud (EKR 3)
Katriina PärnpuuNooremtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 4)
Gea SimsonMeistertreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 7)
Elke KaarTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Martin LiivamägiTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Vello LiivamägiTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Mart MandelTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Irina OlmreTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Laura ReinAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Helena ThalsonNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Kristjan MaasikNooremtreener: spetsialiseerumine fitness (EKR 4)
Martin AasnaKulturism ja fitness
Britta AlepKulturism ja fitness
Maksim AndrejevKulturism ja fitness
Jaan AngerjärvKulturism ja fitness
Anastassia BogdanovaKulturism ja fitness
Pavel BorovkovKulturism ja fitness
André Filipe Costa MachadoKulturism ja fitness
Stacy James CrossKulturism ja fitness
Aliaksandra FursKulturism ja fitness
Ethel IgattKulturism ja fitness
Lemmo JaanusKulturism ja fitness
Stanislav JagutkinKulturism ja fitness
Diana JohansonKulturism ja fitness
Monika KahroKulturism ja fitness
Kaspar KaldojaKulturism ja fitness
Martin KihoKulturism ja fitness
Levo KirnKulturism ja fitness
Kristjan KoikKulturism ja fitness
Martin KõivKulturism ja fitness
Raiko KokmannKulturism ja fitness
Kaia KolloKulturism ja fitness
Kristjan-Johannes KonsapKulturism ja fitness
Laura KoobasKulturism ja fitness
Raymo KorkmaKulturism ja fitness
Inessa KostomarovaKulturism ja fitness
Kirsti KuhiKulturism ja fitness
Kai KuropatkinKulturism ja fitness
Marika KüttKulturism ja fitness
Siim KängseppKulturism ja fitness
Tanel LangKulturism ja fitness
Rainer LausingKulturism ja fitness
Kauri LillemäeKulturism ja fitness
Miko LilleorgKulturism ja fitness
Rünno LinkKulturism ja fitness
Sandra LuikKulturism ja fitness
Siiri MaisaKulturism ja fitness
Aleksandra MaksimovaKulturism ja fitness
Aleksandr MalkovKulturism ja fitness
Polina MattisenKulturism ja fitness
Taavi MerisaluKulturism ja fitness
Diana MogišKulturism ja fitness
Jass MurutaluKulturism ja fitness
Inga NeissaarKulturism ja fitness
Kristiin OjaKulturism ja fitness
Kadri PaatKulturism ja fitness
Olga PantelejevaKulturism ja fitness
Darya PavlovaKulturism ja fitness
Natalja PavlovaKulturism ja fitness
Norman PõderKulturism ja fitness
Airi PõdraKulturism ja fitness
Talis PonnaKulturism ja fitness
Kristjan PrüüsKulturism ja fitness
Kadi PärlojaKulturism ja fitness
Risto RaudbergKulturism ja fitness
Rainer RebaneKulturism ja fitness
Bryan Romano FaraniKulturism ja fitness
Kadri SaarKulturism ja fitness
Jekaterina SaiKulturism ja fitness
Tõnu SillaotsKulturism ja fitness
Gea SimsonKulturism ja fitness
Alina SmirnovaKulturism ja fitness
Jana SuhhanovaKulturism ja fitness
Anna-Liisa SuttKulturism ja fitness
Laura-Liza SöötKulturism ja fitness
Deniss TihhomirovKulturism ja fitness
Aleksei TjuljukovKulturism ja fitness
Siim TõemetsKulturism ja fitness
Taavi TruijaKulturism ja fitness
Tanel TruninKulturism ja fitness
Janek UukKulturism ja fitness
Kendra Kairi VainoKulturism ja fitness
Indrek VaitKulturism ja fitness
Cindy VallerKulturism ja fitness
Ivar VeskusKulturism ja fitness
Egle VillikKulturism ja fitness
Kristjan VommKulturism ja fitness
Christopher Michael WallaceKulturism ja fitness
Lauri ÖöpikKulturism ja fitness
Viktor ŠavljugaKulturism ja fitness
Helen Aavaeroobika ja rühmatreeningud
Britta Alepaeroobika ja rühmatreeningud
Reimo Allikaeroobika ja rühmatreeningud
Karina Altaeroobika ja rühmatreeningud
Maksim Andrejevaeroobika ja rühmatreeningud
Alla Andruškoaeroobika ja rühmatreeningud
Jaan Angerjärvaeroobika ja rühmatreeningud
Irina Autioaeroobika ja rühmatreeningud
Tatjana Beljajevaaeroobika ja rühmatreeningud
Matti Bergaeroobika ja rühmatreeningud
Anastassia Bogdanovaaeroobika ja rühmatreeningud
Ksenia Borovichukaeroobika ja rühmatreeningud
Pavel Borovkovaeroobika ja rühmatreeningud
André Filipe Costa Machadoaeroobika ja rühmatreeningud
Evelin Danielaeroobika ja rühmatreeningud
Pjotr Degtjarjovaeroobika ja rühmatreeningud
Fjodor Dunikaeroobika ja rühmatreeningud
Kaisa Edenbergaeroobika ja rühmatreeningud
Natalia Feldbushaeroobika ja rühmatreeningud
Tatjana Feskoaeroobika ja rühmatreeningud
Maarja Gawleyaeroobika ja rühmatreeningud
Sabrina Grabeaeroobika ja rühmatreeningud
Veronika Granjovaaeroobika ja rühmatreeningud
Helen Hadeaeroobika ja rühmatreeningud
Maarika Haidakaeroobika ja rühmatreeningud
Anne Hanniaeroobika ja rühmatreeningud
Hedi Haugaeroobika ja rühmatreeningud
Merrit Helistveaeroobika ja rühmatreeningud
Kerstin Hulkkoaeroobika ja rühmatreeningud
Kersti Härmaeroobika ja rühmatreeningud
Ethel Igattaeroobika ja rühmatreeningud
Mari-Liis Ilvesaeroobika ja rühmatreeningud
Jekaterina Irvanetsaeroobika ja rühmatreeningud
Marina Ivanovaaeroobika ja rühmatreeningud
Natalja Jakovlevaaeroobika ja rühmatreeningud
Maarja Jõgiaeroobika ja rühmatreeningud
Diana Johansonaeroobika ja rühmatreeningud
Kennet Jädalaeroobika ja rühmatreeningud
Marge Jänesaeroobika ja rühmatreeningud
Jaanika Kaljuveeaeroobika ja rühmatreeningud
Maarja Kalmaaeroobika ja rühmatreeningud
Merike Kangroaeroobika ja rühmatreeningud
Peeter Karaskaeroobika ja rühmatreeningud
Meeli Kaskaeroobika ja rühmatreeningud
Merje Kaskaeroobika ja rühmatreeningud
Aina Kikasaeroobika ja rühmatreeningud
Levo Kirnaeroobika ja rühmatreeningud
Marko Kivisildaeroobika ja rühmatreeningud
Aigi Kõivaeroobika ja rühmatreeningud
Marek Kõivaeroobika ja rühmatreeningud
Aleksei Kolotkovaeroobika ja rühmatreeningud
Deneli Koppelmannaeroobika ja rühmatreeningud
Martin Kõrvaeroobika ja rühmatreeningud
Marilin Kosubenkoaeroobika ja rühmatreeningud
Tatjana Kreitaeroobika ja rühmatreeningud
Kirsti Kuhiaeroobika ja rühmatreeningud
Carmen Kukkaeroobika ja rühmatreeningud
Keidy Kulbasaeroobika ja rühmatreeningud
Mari Kullaeroobika ja rühmatreeningud
Kai Kuropatkinaeroobika ja rühmatreeningud
Kadi Kuslapaeroobika ja rühmatreeningud
Ly Küttaeroobika ja rühmatreeningud
Marika Küttaeroobika ja rühmatreeningud
Anna Kägoaeroobika ja rühmatreeningud
Heleri Kängseppaeroobika ja rühmatreeningud
Tanel Langaeroobika ja rühmatreeningud
Merle Laudaeroobika ja rühmatreeningud
Johanna Leppaeroobika ja rühmatreeningud
Anastassia Leppiksonaeroobika ja rühmatreeningud
Kärolin Liikaeroobika ja rühmatreeningud
Kerstin Liitmaaaeroobika ja rühmatreeningud
Lauri Liivaeroobika ja rühmatreeningud
Kauri Lillemäeaeroobika ja rühmatreeningud
Miko Lilleorgaeroobika ja rühmatreeningud
Kerttu Lõivaeroobika ja rühmatreeningud
Karina Luikaeroobika ja rühmatreeningud
Martin Luikaeroobika ja rühmatreeningud
Andra Läätsaeroobika ja rühmatreeningud
Siiri Maisaaeroobika ja rühmatreeningud
Aleksandra Maksimovaaeroobika ja rühmatreeningud
Anna Markovaaeroobika ja rühmatreeningud
Margus Marksaaraeroobika ja rühmatreeningud
Anastassia Matvejevaaeroobika ja rühmatreeningud
Kristi Meikaraeroobika ja rühmatreeningud
Deana Mikkelaeroobika ja rühmatreeningud
Jevgenia Minovaaeroobika ja rühmatreeningud
Diana Mogišaeroobika ja rühmatreeningud
Karmela Molodõkaeroobika ja rühmatreeningud
Eva Mari Mütsaeroobika ja rühmatreeningud
Mirjam Mäesaluaeroobika ja rühmatreeningud
Meeme Männisteaeroobika ja rühmatreeningud
Kristi Möldriaeroobika ja rühmatreeningud
Inge Nelkaeroobika ja rühmatreeningud
Kris-Marie Nisuaeroobika ja rühmatreeningud
Raivo Nõmmaeroobika ja rühmatreeningud
Britta-Mai Nõmmikaeroobika ja rühmatreeningud
Marge Nõmmikaeroobika ja rühmatreeningud
Jelena Orlovaaeroobika ja rühmatreeningud
Eva Ottasaeroobika ja rühmatreeningud
Ene Ottokaraeroobika ja rühmatreeningud
Keiu Paapsiaeroobika ja rühmatreeningud
Triin Parroaeroobika ja rühmatreeningud
Iuliia Paršinaaeroobika ja rühmatreeningud
Darya Pavlovaaeroobika ja rühmatreeningud
Kristi Pedaruaeroobika ja rühmatreeningud
Kadri Pettaiaeroobika ja rühmatreeningud
Marit Pettaiaeroobika ja rühmatreeningud
Lenne Piirimägiaeroobika ja rühmatreeningud
Keiu Pirnpuuaeroobika ja rühmatreeningud
Airi Põdraaeroobika ja rühmatreeningud
Keisy Põldsamaeroobika ja rühmatreeningud
Talis Ponnaaeroobika ja rühmatreeningud
Kaire Poolakeseaeroobika ja rühmatreeningud
Olga Prantsaeroobika ja rühmatreeningud
Evald Pärniaeroobika ja rühmatreeningud
Kristel Rabaaeroobika ja rühmatreeningud
Tarmo Rattassepaeroobika ja rühmatreeningud
Rainer Rebaneaeroobika ja rühmatreeningud
Margit Rechlinaeroobika ja rühmatreeningud
Kadi Reintamaeroobika ja rühmatreeningud
Mirjam Rõõmussaaraeroobika ja rühmatreeningud
Ave Rootsaeroobika ja rühmatreeningud
Anne Rändvaaeroobika ja rühmatreeningud
Kristel Saaraeroobika ja rühmatreeningud
Jekaterina Saiaeroobika ja rühmatreeningud
Sten Saksonaeroobika ja rühmatreeningud
Eliise Saskaaeroobika ja rühmatreeningud
Evelin Seppaeroobika ja rühmatreeningud
Silva Sildmaaaeroobika ja rühmatreeningud
Maiki Soeaeroobika ja rühmatreeningud
Tatiana Sokolovaaeroobika ja rühmatreeningud
Helle-Riin Sõmeraeroobika ja rühmatreeningud
Natalja Songaeroobika ja rühmatreeningud
Triinu Spriitaeroobika ja rühmatreeningud
Mailiis Stoltsaeroobika ja rühmatreeningud
Merike Sulaaeroobika ja rühmatreeningud
Liis Südaaeroobika ja rühmatreeningud
Jaanika Tammemäeaeroobika ja rühmatreeningud
Katrena Tennoaeroobika ja rühmatreeningud
Jelena Teppaeroobika ja rühmatreeningud
Kristi Tiimannaeroobika ja rühmatreeningud
Aleksei Tjuljukovaeroobika ja rühmatreeningud
Kaarel Tõllaeroobika ja rühmatreeningud
Saskia Tõugjasaeroobika ja rühmatreeningud
Mihkel Vabritaeroobika ja rühmatreeningud
Kendra Kairi Vainoaeroobika ja rühmatreeningud
Diana Valgeaeroobika ja rühmatreeningud
Kertu Valjalaaeroobika ja rühmatreeningud
Maria Helena Vallikiviaeroobika ja rühmatreeningud
Lene Vardjaaeroobika ja rühmatreeningud
Brigitta Varulaeroobika ja rühmatreeningud
Rica Varulaeroobika ja rühmatreeningud
Maigi Varuskaeroobika ja rühmatreeningud
Johanna Vauaeroobika ja rühmatreeningud
Ivar Veskusaeroobika ja rühmatreeningud
Olga Vilgelmsonaeroobika ja rühmatreeningud
Egle Villikaeroobika ja rühmatreeningud
Kadri-Liis Vähiaeroobika ja rühmatreeningud
Tommi Väljaaeroobika ja rühmatreeningud
Elliko Väljuraeroobika ja rühmatreeningud
Maigi Vändreaeroobika ja rühmatreeningud
Valentin Zaitsevaeroobika ja rühmatreeningud
Aleksandra Zaitsevaaeroobika ja rühmatreeningud
Lauri Ööpikaeroobika ja rühmatreeningud
Natalia FeldbushUjumine
Lauri PakkasUjumine
Kerttu SaadiUjumine
Maigi VändreVõimlemine
© 2021. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee