SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall175
Korvpall125
Võrkpall122
Võimlemine113
Kergejõustik111

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall22290
Võimlemine20943
Kulturism ja fitness20215
Ujumine16332
Korvpall9015

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Võru Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 05.01.2022


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75020017
Spordikooli pidaja:Võru Linnavalitsus
Pidaja registrikood:75019980
Registrijärgne maakond, KOV:Võrumaa, Võru linn
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
82958Kahevõistlus
82944Kergejõutik
82965Kreeka-rooma maadlus
82960Laskesuusatamine
82961murdmaasuusatamine
82963orienteerumine
135638Spordi algõpetuse eelkool
82957võrkpall


2. Kontaktandmed
Aadress:Räpina mnt 3a, Võru linn, Võru maakond
Telefon:+372 7821225
E-post:spkool@voru.ee
Veebileht:http://www.spordikool.voru.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 31.12.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KERGEJÕUSTIK15801586791
LASKESUUSATAMINE21021165
MAADLUS20020137
    - kreeka-rooma maadlus20020137
ORIENTEERUMINE26026215
    - orienteerumisjooks26026215
SUUSASPORT860864838
    - kahevõistlus16016133
    - murdmaasuusatamine700703535
VÕRKPALL12901295970
    - võrkpall12901295970

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 06.11.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Heini AllikveeVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Kristel-Liis JõendiTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Liis KranichTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Aive PähnVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Helju RakaselgTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Kristi MõttusAbitreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (EKR 3)
Priit NaruskVanemtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (EKR 6)
Peep LillTreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Anette KasemetsTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 5)
Mario OhaVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Asko SaarepuuVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Hille SaarepuuVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Sarmite SildVanemtreener: spetsialiseerumine orienteerumine (EKR 6)
Olev RootsVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped (EKR 6)
Raivo JeenasMeistertreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 7)
Timo KuusAbitreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 3)
Sten MaaskTreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Triin OjasooTreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Anette KasemetsKergejõustik
Anette KasemetsVõrkpall
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee