SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall182
Võrkpall152
Korvpall152
Kergejõustik137
Võimlemine133

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine25917
Jalgpall21875
Kulturism ja fitness20317
Ujumine17432
Korvpall8948

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  SPARTA Spordiselts

Andmed seisuga: 03.01.2020



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80272741
Registreeritud:26.08.2008
Asutatud:26.08.2008
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Sparta Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Pärnu mnt 139c, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 5073130
E-post:mart@sparta.ee
Veebileht:http://www.sparta.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jõutõsteliit
Eesti Kergejõustikuliit
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit
Eesti Saalihoki Liit
Eesti Suusaliit
Eesti Tõstespordiliit
Tallinna Spordiliit
Ühendus Sport Kõigile


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 03.01.2020
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGRATTASPORT20200146Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Sparta Spordiklubi
    - maanteesõit66042
    - maastikusõit14140104
JÕUTÕSTMINE40400364
    - jõutõstmine40400364Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Sparta Spordiklubi
KERGEJÕUSTIK320180140170150Tegutsemiskohad
KULTURISM JA FITNESS12201080140690530Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Sparta Spordiklubi
SAALIHOKI2101209017040Tegutsemiskohad
SUUSASPORT160140209466Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Sparta Spordiklubi
    - murdmaasuusatamine160140209466
TÕSTESPORT403010337Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Sparta Spordiklubi
VÕIMLEMINE200200020180
    - aeroobika ja rühmatreeningud200200020180Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Sparta Spordiklubi
VÕRKPALL303002010Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Sparta Spordiklubi
    - võrkpall303002010

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 03.01.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Riina KajariMeistertreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 7)
Kristel MoorusVanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 6)
Evelin TaltsVanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 6)
Maris Kajari
Kergejõustik II
E 16:00-17:45
K 17:00-18:45
R 16:00-17:45
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Maile Mangusson
Saku II
E 13:30-15:00
T 13:30-15:00
N 13:30-15:00

Saku III
E 18:15-19:45
T 18:00-19:30
K 18:00-19:30
N 17:30-19:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Toomas Tarm
Kergejõustik Saku
E 13:00-14:30
T 13:00-14:30
K 13:00-14:30

Kergejõustik
E 16:00-17:45
T 16:00-17:45
N 16:00-17:45
L 10:00-12:30
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Ahto TatterTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Argo Ader
Kulturism hommik
E 07:00-08:30
K 07:00-08:30
R 07:00-08:30
L 09:00-10:30

Kulturism 1
E 14:00-15:00
T 14:00-15:00
N 14:00-16:30
R 14:00-15:30

Kulturism õhtune
E 16:30-18:00
T 19:30-21:00
N 19:30-21:00
L 10:30-12:00
Treener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 5)
Oleg AnissimovAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 3)
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 5)
Raigo KuusnõmmNooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 4)
Sten Põldsamm
Fitness I
E 15:00-16:30
K 15:00-16:30
L 10:00-12:00

Fitness II
E 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 17:00-18:30
R 17:00-18:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 6)
Raul OlleTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 5)
Jaanus TeppanMeistertreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 7)
Eiko ToomTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 5)
Liina JõgisuNooremtreener: spetsialiseerumine saalihoki (EKR 4)
Argo Kungla
Saalihoki I
E 15:15-16:45
T 15:45-17:15
N 16:45-18:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine saalihoki (EKR 6)
Tõnu Savi
Saalihoki II
E 16:45-18:00
T 17:00-18:30
K 17:00-18:45
N 18:15-19:45
Vanemtreener: spetsialiseerumine saalihoki (EKR 6)
Rando SoomeTreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Maris Kajariaeroobika ja rühmatreeningud
Janika Koch-Mäeaeroobika ja rühmatreeningud
Kadi Kuuskaeroobika ja rühmatreeningud
Tiina Mikkaeroobika ja rühmatreeningud
Kristel Tamminaeroobika ja rühmatreeningud
Kristi Vaheraeroobika ja rühmatreeningud
Signe Ventaeroobika ja rühmatreeningud
Indrek Verroaeroobika ja rühmatreeningud
Allan AulikJalgrattasport
Priit ProusJalgrattasport
Margus Silbaumjõutõstmine
Marius UntKergejõustik
Merli SüvariSaalihoki
Alar SeimTõstesport
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee