SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall162
Võrkpall122
Korvpall117
Võimlemine115
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39021
Võimlemine28260
Jalgpall24524
Ujumine17617
Korvpall8776

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  SPARTA Spordiselts

Andmed seisuga: 10.11.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80272741
Registreeritud:26.08.2008
Asutatud:26.08.2008
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Sparta Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Pärnu mnt 139c, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 507 3130
E-post:mart@sparta.ee
Veebileht:http://www.sparta.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jõutõsteliit
Eesti Kergejõustikuliit
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit
Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon
Eesti Saalihoki Liit
Eesti Suusaliit
Eesti Tõstespordiliit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 10.11.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGRATTASPORT28280199Tegutsemiskohad
    - maanteesõit88071
    - maastikusõit20200128
J?UT?STMINE9886126830
    - jõutõstmine9886126830Tegutsemiskohad
KERGEJ?USTIK10010904258Tegutsemiskohad
KULTURISM JA FITNESS942660282424518Tegutsemiskohad
LASKESUUSATAMINE7210624131Tegutsemiskohad
POKS928487418Tegutsemiskohad
SAALIHOKI2001168415842Tegutsemiskohad
SUUSASPORT827664735Tegutsemiskohad
    - murdmaasuusatamine787624434
    - mäesuusatamine40431
T?STESPORT6856124622Tegutsemiskohad
V?IMLEMINE00000
    - aeroobika ja rühmatreeningud140140010130Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 10.11.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Argo Ader
Kulturism hommik
E 07:00-08:30
K 07:00-08:30
R 07:00-08:30
L 09:00-10:30

Kulturism 1
E 14:00-16:30
T 14:00-16:30
N 14:00-16:30
R 14:00-15:30

kulturism 2
E 16:30-18:00
T 19:30-21:00
N 19:30-21:00
L 10:30-12:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (tase 6)
Siim Kelner
Kulturism ja fitness noored II
E 17:30-19:00
K 17:00-19:30
N 15:00-16:30
L 11:00-12:30

Fitness I
E 15:30-17:30
T 15:00-16:30
K 15:30-17:00
R 15:00-17:00

Fitness II
T 16:30-18:30
N 16:30-18:30
R 17:00-19:00
L 09:00-11:00
Meistertreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism (tase 7)
Andrei KožinAbitreener: spetsialiseerumine fitness (tase 3)
Marek MorozovVanemtreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism (tase 6)
Indrek Otsus
Fitness II
E 15:00-18:00
K 15:00-18:00
Meistertreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (tase 7)
Eleri ReinartTreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism (tase 5)
Peep ReinartNooremtreener: spetsialiseerumine fitness (tase 4)
Jekaterina Remets-MorozovaAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (tase 3)
Regina TselikNooremtreener: spetsialiseerumine fitness (tase 4)
Tõnis HolmbergNooremtreener: spetsialiseerumine jõutõstmine (tase 4)
Roland JaamuAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 3)
Maris KajariTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Maile Mangusson
Saku I
E 13:00-14:30
T 13:00-14:30
N 13:00-14:30

Saku II
E 14:30-16:00
T 14:30-16:00
N 14:30-16:00

Saku võistlejad
E 18:00-20:00
T 18:00-20:00
K 18:00-20:00
R 15:30-17:00
L 10:00-12:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Toomas Tarm
Saku/Tallinn
E 18:00-20:00
T 18:00-20:00
N 18:00-20:00
R 16:00-18:00
L 11:30-14:00

Saku III
E 16:00-18:00
T 16:00-18:00
N 16:00-18:00
L 10:00-11:30
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Ahto TatterTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Marius Unt
Kergejõustik III
E 18:30-20:30
K 16:00-18:00
R 16:15-18:15
P 15:30-18:30

Kergejõustik II
T 16:15-18:15
N 18:30-20:30
L 10:00-13:30
P 18:30-20:00
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Anti Kuulmata
Laskesuusatamine 1
E 15:00-17:00
T 15:00-17:00
K 15:00-17:00
N 15:00-17:00
R 15:30-17:00

Laskesuusatamine 2
E 17:00-19:00
T 17:00-19:00
K 17:00-19:00
N 17:00-19:00
R 17:00-18:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (tase 6)
Daniil Steptšenko
Laskesuusatamine 4
E 17:00-18:30
T 17:00-18:30
K 17:00-18:30
N 17:00-18:30
R 17:00-18:30
L 17:00-20:00

Laskesuusatamine 3
E 15:30-17:00
T 15:30-17:00
K 15:30-17:00
N 15:30-17:00
R 15:30-17:00
L 10:00-13:00
Treener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (tase 5)
Anti KuulmataVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (tase 6)
Eiko ToomTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (tase 5)
Raidar MesilaTreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine (tase 5)
Mikk PärnasteNooremtreener: spetsialiseerumine poks (tase 4)
Riina KajariMeistertreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud (tase 7)
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud (tase 5)
Tõnu Savi
Saalihoki I
E 15:30-17:00
T 15:30-17:00
N 16:15-17:45

Saalihoki II
E 17:00-18:30
T 17:00-18:30
K 17:00-19:00
N 17:45-20:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine saalihoki (tase 6)
Rasmus TalvisteAbitreener: spetsialiseerumine saalihoki (tase 3)
Erik KuningasTreener: spetsialiseerumine tõstesport (tase 5)
Alar SeimMeistertreener: spetsialiseerumine tõstesport (tase 7)
Mart SeimAbitreener: spetsialiseerumine tõstesport (tase 3)
Oleg AnissimovKulturism ja fitness
Ott KiivikasKulturism ja fitness
Vitaliya KimKulturism ja fitness
Sten PõldsammKulturism ja fitness
Allan AulikJalgrattasport
Priit ProusJalgrattasport
Margus Silbaumjõutõstmine
Raul Ollemurdmaasuusatamine
Daniil Steptšenkomurdmaasuusatamine
Angelina Dolgopolajaaeroobika ja rühmatreeningud
Fjodor Dunikaeroobika ja rühmatreeningud
Maris Kajariaeroobika ja rühmatreeningud
Kadi Kuuskaeroobika ja rühmatreeningud
Tiina Mikkaeroobika ja rühmatreeningud
Evelin Taltsaeroobika ja rühmatreeningud
Signe Ventaeroobika ja rühmatreeningud
Liina JõgisuSaalihoki
Argo KunglaSaalihoki
Kati KütisaarSaalihoki
Merli SüvariSaalihoki
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee