SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall163
Võrkpall117
Korvpall116
Võimlemine110
Kergejõustik103

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine23083
Jalgpall22982
Kulturism ja fitness21656
Ujumine16386
Korvpall8903

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Tallinna Spordiselts Kalev

Andmed seisuga: 27.10.2022



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80031960
Registreeritud:25.03.1998
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Tallinna Spordiselts Kalev K.Palusalu Spordikool, Tallinna Spordiselts Kalev Kergejõustikukool, Tallinna Spordiselts Kalev Sportmängude Kool, Tallinna Spordiselts Kalev Tennisekool

2. Kontaktandmed
Aadress:Staadioni tn 3, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 56909651
E-post:tallinnkalev@gmail.com
Veebileht:http://www.tallinnkalev.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Kergejõustikuliit
Eesti Maadlusliit
Eesti Saalihoki Liit
Eesti Sulgpalliliit
Eesti Võrkpalli Liit
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
MTÜ Eesti Tennise Liit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 27.10.2022
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KERGEJÕUSTIK30213289150152Tegutsemiskohad
MAADLUS1101183Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Nõlvaku Lasteaed,
Leppneeme lasteaed,
Tallinna Pääsküla Kooli spordisaalid,
Tuleviku Lasteaed
    - kreeka-rooma maadlus80880
    - naistemaadlus30303
    - vabamaadlus00000
TENNIS137121257166Tegutsemiskohad
VÕIMLEMINE40400040Tegutsemiskohad
    - harrastusvõimlemine40400040
VÕRKPALL10001004852Tegutsemiskohad
    - võrkpall10001004852

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 27.10.2022
NimiTreenerikutse või spordiala
Pavel Koval
Pavel Koval 1
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
L 12:00-13:30

Pavel Koval - 2
E 17:30-19:00
K 17:30-19:00
L 13:30-15:00
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Olga Kovaljova
Olga Kovaljova - 2
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
N 17:00-18:30
L 11:30-13:00

Olga Kovaljova - 3
E 17:30-19:00
T 17:00-18:30
K 17:30-19:00
R 17:00-18:30
L 10:00-11:30

Olga Kovaljova - 1
T 15:30-17:00
N 15:30-17:00
R 15:30-17:00
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Ljubov Krongauz
Ljubov Kronguaz - 1
E 18:00-19:30
K 18:00-19:30
R 16:30-18:00
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Maria Leosk
Maria Leosk - 1
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 16:00-17:30
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Sulev Lepik
Sulev Lepik - 1
E 17:30-19:00
K 17:30-19:00
R 17:30-19:00
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Iryna Mihhejeva
Iryna Mihhejeva - 1
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 16:00-17:30
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Vello Palm
Vello Palm - 1
E 17:00-19:15
T 17:00-19:15
N 17:00-19:15
R 17:00-19:15
Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Harry Seinberg
Harry Seinberg - 2
E 15:00-17:15
T 15:30-17:00
K 15:00-17:15
R 15:30-17:00

Harry Seinberg - 1
E 17:15-19:30
T 17:15-19:30
K 17:15-19:30
R 17:15-18:45
L 11:00-13:15
Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Mati Uusmaa
Mati Uusmaa - 1
E 15:00-16:45
T 15:00-16:45
K 15:00-16:30
N 15:00-16:45
R 14:00-16:15
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Ene Valge
Ene Valge - 2
E 16:00-17:30
T 14:30-16:30
N 16:00-17:00
R 15:15-16:45

Ene Valge - 3
E 17:30-18:45
T 16:30-18:45
K 17:15-19:00
N 17:00-18:30
R 16:45-18:15

Ene Valge - 1
E 14:30-16:00
N 14:30-16:00
R 14:30-15:15
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Andrei Jevsejev
Andrei Jevsejev - 1
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 6)
Meelis Mäekalle
Meelis Mäekalle - 1
E 17:00-18:30
K 17:00-18:30
R 17:00-18:30

Meelis Mäekalle - 2
E 18:30-20:00
K 18:30-20:00
R 18:30-20:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 6)
Valdur Aksim
Valdur Aksim - 2
K 14:30-16:00
N 17:15-18:45
L 09:30-11:45
P 13:15-14:45

Valdur Aksim - 1
K 16:45-18:15
N 18:45-20:15
L 11:45-13:15
P 14:45-17:00
Treener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Kaja Kirspuu
Kaja Kirspuu - 4
E 17:45-19:15
R 18:00-20:15
L 15:15-16:45
P 13:00-14:30

Kaja Kirspuu - 1
T 14:00-15:30
K 14:00-15:30
L 12:15-13:45

Kaja Kirspuu - 3
K 15:45-17:15
R 16:30-18:00
L 13:45-15:15

Kaja Kirspuu - 2
K 17:45-19:15
N 15:45-18:00
R 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Kalev Suitslepp
Kalev Suitslepp - 1
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
R 16:30-18:00

Kalev Suitslepp - 2
E 18:00-19:30
K 16:30-18:00
R 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Tatjana Illarionova
Tatjana Illarjonova 1
E 15:30-17:00
N 15:30-17:00
P 10:00-11:30
Treener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Anatoli Kuprijanovitš
Anatoli Kuprijanovitš 1
E 15:30-17:00
T 15:30-17:00
N 15:30-17:00
R 15:30-17:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Karmen StammTreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Raini Stamm
Raini Stamm - 2
E 15:00-16:30
R 17:00-18:30
L 10:00-11:30

Raini Stamm - 1
E 16:30-18:00
K 16:30-18:00
R 18:30-20:00
Meistertreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 7)
Rebecca LambergKergejõustik
Hardi MadiKergejõustik
Kristine NoodlaKergejõustik
Riina VoolpriitVõimlemine
Arvo LiivamägiVõrkpall
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee