SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi Trefoil

Andmed seisuga: 25.10.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80143802
Registreeritud:26.04.2001
Asutatud:2001
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordikool Trefoil

2. Kontaktandmed
Aadress:Sõpruse pst 229-27, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 56469095
E-post: sktrefoil@gmail.com
Veebileht:http://www.trefoil.ee

3. Liikmelisus spordis
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 25.10.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
V?IMLEMINE42045375250170
    - akrobaatiline võimlemine1951518010491Tegutsemiskohad
    - harrastusvõimlemine2253019514679Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 25.10.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Olga Gogoladze
Junior 1,2 Olga Gogoladze
E 19:30-21:30
T 19:30-21:30
R 19:00-21:30
L 14:30-16:30

MINIKLASS Gogoladze
T 18:00-19:30
N 19:00-20:30
L 09:30-11:00

Lapsed U 14 Noored O. Gogoladze
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 16:00-17:30
L 13:00-14:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 6)
Tatjana Kabrits
LASTEKLASS U 11 TeamGym
E 17:00-18:30
K 17:30-19:00
R 17:00-18:30
L 11:30-13:00

Harrastajad 1
T 16:00-18:00
N 16:00-18:00

Senior/Junior
K 19:00-21:30
R 19:00-21:30
L 14:00-16:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 6)
Pavel KudinskiAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 3)
Aleksei RomanovVõimlemine
Vladislav SemjonovVõimlemine
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee