SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall235
Võimlemine191
Korvpall178
Võrkpall163
Kergejõustik149

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine33124
Kulturism ja fitness24486
Jalgpall21555
Ujumine15974
Korvpall8953

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi Trefoil

Andmed seisuga: 20.10.2020



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80143802
Registreeritud:26.04.2001
Asutatud:2001
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordikool Trefoil

2. Kontaktandmed
Aadress:Sõpruse pst 229-27, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 56469095
E-post:olga@trefoil.ee; sktrefoil@gmail.com
Veebileht:http://www.trefoil.ee

3. Liikmelisus spordis
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 20.10.2020
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
VÕIMLEMINE37945334258121
    - akrobaatiline võimlemine2071519213869Tegutsemiskohad
    - harrastusvõimlemine1723014211557Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 20.10.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Olga Gogoladze
Junior woman team U14
E 16:00-17:30
K 15:30-17:30
R 15:30-17:30
L 12:00-14:00

Men team U14
E 17:30-19:00
K 17:30-19:00
R 17:30-19:00
L 14:00-15:30

MINI 2
T 18:00-20:00
N 18:00-20:00
R 09:30-11:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Tatjana Kabrits
MINI 1 U9 T.Kabrits
E 17:30-19:00
K 17:30-19:00
L 17:30-19:00

SENIOR- JUNIOR
E 19:00-21:30
K 19:00-21:30
R 19:00-21:30
L 12:00-14:30

Harrastus rühm
T 16:00-17:30
N 16:00-17:30

Lapsed U 11 T.Kabrits
T 17:30-19:00
N 17:30-19:00
L 10:00-11:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Jelena PopušinaAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Oleg Semjonov
TRAMPOLINE 1
E 18:00-19:30
K 18:00-19:30
L 10:00-12:00

TRAMPOLINE 2
E 16:30-18:00
K 16:30-18:00
R 16:30-18:00
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Julia SingaNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Andrei MedvedskiVõimlemine
© 2021. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee