SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall222
Võimlemine185
Korvpall177
Võrkpall158
Kergejõustik150

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine28059
Kulturism ja fitness21422
Jalgpall21033
Ujumine15728
Korvpall8848

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi Sintai-S

Andmed seisuga: 17.11.2020



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80085766
Registreeritud:13.04.1999
Asutatud:13.04.1999
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordikool Sintai-S

2. Kontaktandmed
Aadress:Paepargi tn 37-2, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 5258136
E-post:anton@sintai-s.ee
Veebileht:http://www.sintai-s.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Karate Föderatsioon
Eesti Kick-Boxingu Föderatsioon


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 17.11.2020
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KICKBOXING176117515422Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tallinna Pallasti Lasteaed,
Tallinna Õismäe Vene Lütseumi spordisaalid,
Tallinna Rukkilille Lasteaed,
Tallinna Kihnu lasteaed,
Eralasteaed Adelion,
Põhja Spordihoone,
Tallinna Tähekese Lasteaed,
Tallinna Arbu Lasteaed,
Lasnamäe Vene Gümnaasiumi spordisaalid,
Tallinna Suur-Pae Lasteaed,
Tallinna Pae Lasteaed,
Lehola Lasteaed,
Tallinna Mahtra Põhikooli spordisaalid,
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi spordisaalid,
Sitsi Lasteaed,
Tallinna Muhu Lasteaed,
Tallinna Lindakivi Lasteaed,
Tallinna Linnamäe Lasteaed,
Tallinna Ülemiste Lasteaed,
Lasteaed «Delfin»,
Sakala Eragümnaasium,
Tallinna Loitsu Lasteaed

5. Treenerid Andmed seisuga 17.11.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Anton Brussin
S1
E 17:15-18:45
K 17:15-18:45

S6
T 18:00-19:00
N 18:00-19:00
L 18:00-19:00

L1.2
E 19:50-21:00
K 19:50-21:00
R 18:30-19:30

L6
T 19:00-20:15
N 19:00-20:15
L 19:00-20:00

L1
E 18:45-19:50
K 18:45-19:50
R 17:30-18:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing (EKR 6)
Sergei Ohhotnikov
S5
E 18:00-19:00
K 18:00-19:00
R 17:30-18:30

L5
E 19:00-20:00
K 19:00-20:00
R 18:30-19:30

K
T 15:00-16:30
N 15:00-16:30

L4
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing (EKR 6)
Radion Tazatkin
S3
E 17:15-18:45
K 17:15-18:45

L3.1
E 18:45-19:50
K 18:45-19:50
R 17:30-18:30

L3.2
E 19:50-21:00
K 19:50-21:00
R 18:30-19:30

L2
T 18:45-20:00
N 18:45-20:00
L 09:30-10:30

S2
T 17:15-18:45
N 17:15-18:45

KP2
T 20:00-21:15
N 20:00-21:15
L 10:30-11:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing (EKR 6)
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee