SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall175
Korvpall125
Võrkpall122
Võimlemine113
Kergejõustik111

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall22290
Võimlemine20943
Kulturism ja fitness20215
Ujumine16332
Korvpall9015

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi Sintai-S

Andmed seisuga: 08.10.2021



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80085766
Registreeritud:13.04.1999
Asutatud:13.04.1999
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordikool Sintai-S

2. Kontaktandmed
Aadress:Paepargi tn 37-2, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 5258136
E-post:anton@sintai-s.ee
Veebileht:http://www.sintai-s.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Karate Föderatsioon
Eesti Kick-Boxingu Föderatsioon


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 08.10.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KICKBOXING187018717116Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tallinna Pallasti Lasteaed,
Tallinna Õismäe Vene Lütseumi spordisaalid,
Tallinna Rukkilille Lasteaed,
Tallinna Kihnu lasteaed,
Eralasteaed Adelion,
Põhja Spordihoone,
Tallinna Tähekese Lasteaed,
Tallinna Arbu Lasteaed,
Lasnamäe Vene Gümnaasiumi spordisaalid,
Tallinna Suur-Pae Lasteaed,
Tallinna Pae Lasteaed,
Lehola Lasteaed,
Tallinna Mahtra Põhikooli spordisaalid,
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi spordisaalid,
Sitsi Lasteaed,
Tallinna Muhu Lasteaed,
Tallinna Lindakivi Lasteaed,
Tallinna Linnamäe Lasteaed,
Tallinna Ülemiste Lasteaed,
Lasteaed «Delfin»,
Tallinna Loitsu Lasteaed

5. Treenerid Andmed seisuga 08.10.2021
NimiTreenerikutse või spordiala
Anton Brussin
S6
T 18:00-19:00
N 18:00-19:00
L 18:00-19:00

S1
E 17:15-18:45
K 17:15-18:45
R 17:30-18:30

L1.2
E 19:50-21:00
K 19:50-21:00
R 18:30-19:30

D1
T 10:45-11:30
N 10:45-11:30
L 10:00-11:30

L6
T 19:00-20:15
N 19:00-20:15
L 19:00-20:00

L1.1
E 18:45-19:50
K 18:45-19:50
R 17:30-18:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing (EKR 6)
Sergei Ohhotnikov
S5
E 18:00-19:00
K 18:00-19:00
R 17:30-18:30

L5
E 19:00-20:00
K 19:00-20:00
R 18:30-19:30

D17
T 08:00-08:45
N 08:00-08:45
L 10:00-11:30

S4
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30

L4
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing (EKR 6)
Radion Tazatkin
S3
E 17:15-18:45
K 17:15-18:45

L3.1
E 18:45-19:50
K 18:45-19:50
R 17:30-18:30

L3.2
E 19:50-21:00
K 19:50-21:00
R 18:30-19:30

L2
T 18:45-20:00
N 18:45-20:00
L 09:30-10:30

S2
T 17:15-18:45
N 17:15-18:45

KP2
T 20:00-21:15
N 20:00-21:15
L 10:30-11:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing (EKR 6)
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee