SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall163
Võrkpall117
Korvpall116
Võimlemine110
Kergejõustik103

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine23083
Jalgpall22982
Kulturism ja fitness21656
Ujumine16385
Korvpall8903

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi Reval-Sport

Andmed seisuga: 22.11.2022



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80092565
Registreeritud:05.05.1999
Asutatud:23.03.1999
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Aia tn 20, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 6449052
E-post:margit@revalsport.ee
Veebileht:http://www.revalsport.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jõutõsteliit
Eesti Käsipalliliit
Eesti Maleliit
Eesti Ujumisliit
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tallinna Spordiliit
Ühendus Sport Kõigile


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 22.11.2022
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JÕUTÕSTMINE6320434122Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
    - jõutõstmine6320434122
KULTURISM JA FITNESS142110325983Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
KÄSIPALL282427843239Tegutsemiskohad
MALE411823392Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Paul Kerese Malemaja
    - male411823392
UJUMINE2561424267189Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
VÕIMLEMINE00000Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
    - aeroobika ja rühmatreeningud6686402828640
    - vesiaeroobika2602481212248
MUAY THAI1028220993Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 22.11.2022
NimiTreenerikutse või spordiala
Kaido Leesmann
Võistlejad
E 18:00-19:00
K 18:00-19:00
L 10:00-11:30

Jõusaali noored2
E 17:00-18:00
K 17:00-18:00
N 17:30-19:00

Jõusaali noored1
E 16:00-17:00
K 16:00-17:00
N 16:00-17:30
Meistertreener: spetsialiseerumine jõutõstmine (EKR 7)
Ella Kungurtseva
Kungurtseva mini1
E 14:15-15:45
N 15:30-17:00
R 15:30-17:00

Kungurtseva mini3
E 15:45-17:00
K 16:00-17:30
P 11:00-13:00

Kungurtseva B
E 17:45-19:15
T 19:30-21:00
R 17:45-19:15
P 13:30-15:00

Kungurtseva mini
T 14:00-15:30
K 14:00-15:30
N 14:00-15:30
Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 7)
Alla Londak
Londak A
E 17:30-19:15
K 17:30-19:15
L 10:00-11:30
P 14:00-15:30

Londak C
T 16:00-18:00
K 15:30-16:30
N 16:00-18:00

Londak B
N 19:30-21:00
R 17:30-19:15
L 11:30-13:30
P 15:30-17:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Jelena Mihailova
Käsipall D
E 15:45-17:15
T 15:45-17:15
K 17:00-19:00
R 15:45-17:15
L 11:30-13:00
P 12:00-13:00

Käsipall C
E 17:15-19:00
T 17:15-19:00
K 19:00-20:45
R 17:15-19:00
L 13:00-14:30
P 13:00-15:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Aldur PartasjukVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Jelizaveta PetruninaNooremtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 4)
Ragnar Põldma
Poisid 2008-2005 Mustamäe Grupp
T 20:30-21:30
N 18:00-19:00
P 15:00-16:00

Tüdrukud 2008-2010
E 16:30-18:30
T 19:00-20:00
N 19:30-21:00
R 19:45-20:45

Poisid 2013-2009 Pääsküla grupp
T 18:00-19:00
K 19:30-20:30
R 18:45-19:45
P 16:00-17:30
Treener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 5)
Marina Politova
Politova D
T 16:15-17:35
N 16:15-18:05
P 12:40-14:00

Politova C
N 19:00-21:00
R 15:45-17:30
L 11:30-13:30
P 15:30-17:00

Politova A
E 15:45-17:30
K 15:45-17:30
L 10:00-11:30
P 14:00-15:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Ervin Liebert
treeningaste
E 16:00-18:30
T 16:00-18:00
K 16:00-18:30
N 16:00-18:00
Meistertreener: spetsialiseerumine male (EKR 7)
Oskar KünnapuuTreener: spetsialiseerumine taipoks (EKR 5)
Martin Siller
Ettevalmistav4
E 16:30-17:30
K 16:30-17:30
R 17:00-18:00

Ettevalmistav5
E 17:30-18:30
K 17:30-18:30
L 11:00-12:00

Ettevalmistav1
T 15:45-16:45
N 15:45-16:45
L 12:00-13:00

Võistlejad2
E 15:30-16:30
K 15:30-16:30
R 15:00-16:00

Võistlejad1
E 18:30-19:30
K 18:30-19:30
R 16:00-17:00

Ettevalmistav6
T 16:45-17:45
N 16:45-17:45
L 10:00-11:00

Ettevalmistav3
T 18:45-19:45
N 18:45-19:45
L 13:00-14:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Lenne Allandi-VäliVanemtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika (EKR 6)
Katrin KreutzbergKulturism ja fitness
Kaido LeesmannKulturism ja fitness
Rauno OolbergKulturism ja fitness
Maiki RitslaidKulturism ja fitness
Irina TseviljevaKulturism ja fitness
Ele ViitkinKulturism ja fitness
Valentyn ZaitsevKulturism ja fitness
Marika ŠalaginaKulturism ja fitness
Kai-Riin Bachmannaeroobika ja rühmatreeningud
Tatjana Beljajevaaeroobika ja rühmatreeningud
Kadi Ellusaeroobika ja rühmatreeningud
Mari Emili Sonistaeroobika ja rühmatreeningud
Elen Kaldmaaeroobika ja rühmatreeningud
Katrin Kreutzbergaeroobika ja rühmatreeningud
Ly Küttaeroobika ja rühmatreeningud
Roman Lõžinaeroobika ja rühmatreeningud
Merili Murdeaeroobika ja rühmatreeningud
Eveli Nikolajevskiaeroobika ja rühmatreeningud
Rauno Oolbergaeroobika ja rühmatreeningud
Ülle Ptšelovodovaaeroobika ja rühmatreeningud
Ruth Raubaaeroobika ja rühmatreeningud
Maiki Ritslaidaeroobika ja rühmatreeningud
Kaisa Seldeaeroobika ja rühmatreeningud
Marek Skorohhodovaeroobika ja rühmatreeningud
Julianna Vasilišinaeroobika ja rühmatreeningud
Marika Šalaginaaeroobika ja rühmatreeningud
Merit Aamisepptaipoks
Keidy Arulataipoks
Piret Pohltaipoks
Nikita TšerednitšenkoUjumine
Natalia Feldbushvesiaeroobika
Ave Lähkervesiaeroobika
Ele Viitkinvesiaeroobika
Carmen KalkVõimlemine
Andres RästasVõimlemine
Riina VoolpriitVõimlemine
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee