SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall182
Võrkpall152
Korvpall152
Kergejõustik137
Võimlemine133

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine25917
Jalgpall21875
Kulturism ja fitness20317
Ujumine17432
Korvpall8948

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi Reval-Sport

Andmed seisuga: 30.10.2019



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80092565
Registreeritud:05.05.1999
Asutatud:23.03.1999
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Aia tn 20, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 6449052
E-post:aldur@revalsport.ee
Veebileht:http://www.revalsport.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jõutõsteliit
Eesti Kirimaleühing
Eesti Käsipalliliit
Eesti Maleliit
Eesti Ujumisliit
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tallinna Spordiliit
Ühendus Sport Kõigile


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 30.10.2019
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JÕUTÕSTMINE4125163011Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
    - jõutõstmine4125163011
KULTURISM JA FITNESS790570220595195Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
KÄSIPALL3542832611343Tegutsemiskohad
MALE5516394213Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Paul Kerese Malemaja
    - kirimale11010
    - male5415394113
UJUMINE44222420254188Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
VÕIMLEMINE12411069172281213Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
    - aeroobika ja rühmatreeningud85073012010840
    - harrastusvõimlemine61610061
    - vesiaeroobika330278528322

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 30.10.2019
NimiTreenerikutse või spordiala
Kaido LeesmannMeistertreener: spetsialiseerumine jõutõstmine (EKR 7)
Fjodor DunikVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 6)
Siim KelnerMeistertreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 7)
Ella Kungurtseva
Kungurtseva mini
E 14:00-15:30
T 14:00-15:30
N 14:00-15:30

Kungurtseva mini3
E 15:45-17:15
K 15:45-17:15
P 11:00-12:30

Kungurtseva B
E 17:45-19:15
K 19:30-21:00
R 17:45-19:15
P 13:00-14:30

Kungurtseva mini1
T 15:45-17:15
N 15:45-17:15
R 15:45-17:15
Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 7)
Alla Londak
Londak A
E 17:30-19:15
K 17:30-19:15
P 14:15-15:30

Londak C
T 16:00-18:00
K 15:45-16:45
N 16:00-18:00

Londak B
N 19:30-21:00
R 17:30-19:00
L 10:30-13:00
P 15:30-17:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Jelena Mihailova
Käsipall D
E 15:30-17:15
T 15:30-17:15
K 15:30-17:15
R 15:30-17:15
P 11:00-13:00

Käsipall C
E 17:30-19:15
T 17:30-19:15
K 17:30-19:15
R 17:30-19:15
P 13:00-14:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Aldur PartasjukVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Marina Politova
Politova A
E 15:45-17:30
K 15:45-17:30
P 14:00-15:30

Politova D
T 16:20-17:35
N 16:20-18:05
P 12:45-14:15

Politova C
N 19:30-21:00
R 15:45-17:30
L 10:30-13:00
P 15:30-17:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Ervin Liebert
treeningaste
E 14:30-17:00
T 14:30-17:00
K 15:00-17:30
N 15:00-17:00
Meistertreener: spetsialiseerumine male (EKR 7)
Hendrik Olde
Olde
E 14:45-17:00
T 15:00-17:15
K 15:00-17:15
N 15:30-17:30
L 10:45-14:00
Meistertreener: spetsialiseerumine male (EKR 7)
Rainer RaudVanemtreener: spetsialiseerumine male (EKR 6)
Tiina RaudTreener: spetsialiseerumine male (EKR 5)
Anna ZubelTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Lenne Allandi-VäliVanemtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika (EKR 6)
Ave LähkerAbitreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika (EKR 3)
Riina VoolpriitVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Tatjana Beljajevaaeroobika ja rühmatreeningud
Fjodor Dunikaeroobika ja rühmatreeningud
Margaritta Eriksonaeroobika ja rühmatreeningud
Kadi Huntaeroobika ja rühmatreeningud
Elen Kaldmaaeroobika ja rühmatreeningud
Katrin Kreutzbergaeroobika ja rühmatreeningud
Ly Küttaeroobika ja rühmatreeningud
Liina Lauraeroobika ja rühmatreeningud
Vahur Lepvaltsaeroobika ja rühmatreeningud
Ada Leštšenskiaeroobika ja rühmatreeningud
Gerly Mikkaeroobika ja rühmatreeningud
Eveli Nikolajevskiaeroobika ja rühmatreeningud
Rauno Oolbergaeroobika ja rühmatreeningud
Krista Peeboaeroobika ja rühmatreeningud
Ülle Ptšelovodovaaeroobika ja rühmatreeningud
Ruth Raubaaeroobika ja rühmatreeningud
Maiki Ritslaidaeroobika ja rühmatreeningud
Julianna Vasilišinaeroobika ja rühmatreeningud
Marika Šalaginaaeroobika ja rühmatreeningud
Siim Rastjõutõstmine
Ülle PtšelovodovaKulturism ja fitness
Maiki RitslaidKulturism ja fitness
Marika ŠalaginaKulturism ja fitness
Jelizaveta PetruninaKäsipall
Kristi MeikarUjumine
Krista PeeboUjumine
Nikita TšerednitšenkoUjumine
Helen Hadevesiaeroobika
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee