SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall160
Võrkpall122
Korvpall118
Võimlemine111
Kergejõustik107

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39021
Võimlemine28302
Jalgpall24147
Ujumine17643
Korvpall8756

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi Reval-Sport

Andmed seisuga: 05.12.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80092565
Registreeritud:05.05.1999
Asutatud:23.03.1999
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Aia tn 20, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 6449052
E-post:margit@revalsport.ee
Veebileht:http://www.revalsport.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jõutõsteliit
Eesti Maleliit
Eesti Ujumisliit
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 05.12.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
J?UT?STMINE6117445110Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
    - jõutõstmine6117445110
KULTURISM JA FITNESS142110325983Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
KäSIPALL10010010Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
UJUMINE29924275123176Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
V?IMLEMINE00000Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone
    - aeroobika ja rühmatreeningud6676274043624
    - vesiaeroobika240240012228
MUAY THAI2111575432179Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Reval Sport spordihoone

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 05.12.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Kaido LeesmannMeistertreener: spetsialiseerumine jõutõstmine (tase 7)
Ella Kungurtseva
Kungurtseva mini1
E 14:15-15:45
T 15:30-17:00
N 15:30-17:00
L 11:00-13:00

Kungurtseva mini3
E 15:45-17:00
K 16:00-17:30
R 15:30-17:30
P 11:00-13:00

Kungurtseva mini
T 14:00-15:30
N 14:00-15:30
R 14:00-15:30
L 13:15-15:15
Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall (tase 7)
Alla Londak
Londak A
E 17:30-19:15
K 17:30-19:15
L 10:00-11:30
P 14:00-15:30

Londak C
T 16:00-18:00
K 15:30-16:45
N 16:00-18:00

Londak B
N 19:00-21:00
R 17:30-19:15
L 11:30-13:30
P 15:30-17:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (tase 6)
Jelena Mihailova
Käsipall D
E 15:45-17:15
T 15:45-17:15
K 17:00-19:00
R 15:45-17:15
L 11:30-13:00
P 12:00-13:00

Käsipall C
E 17:15-19:00
T 17:15-19:00
K 19:00-20:45
R 17:15-19:00
L 13:00-14:30
P 13:00-15:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (tase 6)
Marina Politova
Politova D
T 16:15-17:35
N 16:15-18:05
P 12:40-14:00

Politova C
N 19:00-21:00
R 15:45-17:30
L 11:30-13:30
P 15:30-17:00

Politova A
E 15:45-17:30
K 15:45-17:30
L 10:00-11:30
P 14:00-15:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (tase 6)
Oskar KünnapuuTreener: spetsialiseerumine taipoks (tase 5)
Elena Kristin KäenNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Martin Siller
Ettevalmistav4
E 16:30-17:30
K 16:30-17:30
R 17:00-18:00

Ettevalmistav5
E 17:30-18:30
K 17:30-18:30
L 11:00-12:00

Ettevalmistav1
T 15:45-16:45
N 15:45-16:45
L 12:00-13:00

Võistlejad2
E 15:30-16:30
K 15:30-16:30
R 15:00-16:00

Võistlejad1
E 18:30-19:30
K 18:30-19:30
R 16:00-17:00

Ettevalmistav6
T 16:45-17:45
N 16:45-17:45
L 10:00-11:00

Ettevalmistav3
T 18:45-19:45
N 18:45-19:45
L 13:00-14:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Lenne Allandi-VäliVanemtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika (tase 6)
Ave LähkerAbitreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika (tase 3)
Katrin KreutzbergAbitreener: spetsialiseerumine fitness (tase 3)
Kaido LeesmannKulturism ja fitness
Rauno OolbergKulturism ja fitness
Maiki RitslaidKulturism ja fitness
Irina TseviljevaKulturism ja fitness
Valentyn ZaitsevKulturism ja fitness
Marika ŠalaginaKulturism ja fitness
Tatjana Beljajevaaeroobika ja rühmatreeningud
Elen Kaldmaaeroobika ja rühmatreeningud
Katrin Kreutzbergaeroobika ja rühmatreeningud
Ly Küttaeroobika ja rühmatreeningud
Merili Murdeaeroobika ja rühmatreeningud
Eveli Nikolajevskiaeroobika ja rühmatreeningud
Rauno Oolbergaeroobika ja rühmatreeningud
Ülle Ptšelovodovaaeroobika ja rühmatreeningud
Maiki Ritslaidaeroobika ja rühmatreeningud
Kaisa Seldeaeroobika ja rühmatreeningud
Marek Skorohhodovaeroobika ja rühmatreeningud
Mari Emili Sonistaeroobika ja rühmatreeningud
Julianna Vasilišinaeroobika ja rühmatreeningud
Marika Šalaginaaeroobika ja rühmatreeningud
Merit Aamisepptaipoks
Keidy Arulataipoks
Piret Pohltaipoks
Marko Reinmanntaipoks
Nikita TšerednitšenkoUjumine
Natalia Feldbushvesiaeroobika
Carmen KalkVõimlemine
Andres RästasVõimlemine
Riina VoolpriitVõimlemine
© 2023. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee