SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall158
Võrkpall154
Võimlemine140
Kergejõustik136

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26273
Jalgpall21797
Kulturism ja fitness20704
Ujumine17433
Korvpall9184

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi HC Tallas

Andmed seisuga: 20.12.2019



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80022688
Registreeritud:22.12.1997
Asutatud:22.12.1997
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordiklubi HC Tallas Käsipallikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Ümera tn 2-37, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 5093118
E-post:hctallas@hot.ee
Veebileht:http://www.hctallas.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Käsipalliliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 20.12.2019
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KÄSIPALL452274254439Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 20.12.2019
NimiTreenerikutse või spordiala
Andres JoosepNooremtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 4)
Andero KariAbitreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 3)
Madis KokkutaTreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 5)
Kaspar Lees
HC Tallas 2005
E 14:45-16:00
K 14:45-16:00
R 14:45-16:15

HC Tallas 2004
E 16:15-17:30
K 16:15-17:30
N 17:15-18:30
R 16:15-17:45
Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Eddy Leitsar
HC Tallas 2002
E 19:45-21:15
K 19:00-20:30
N 19:00-20:30
R 19:00-20:30
Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 7)
Jüri Lepp
HC Tallas 2000
E 17:15-18:45
T 17:15-19:30
K 17:15-18:45
N 17:15-18:45
R 17:15-19:30

HC Tallas juuniorid
E 19:15-21:30
T 20:00-21:30
K 20:00-21:30
N 20:00-21:30
R 20:00-21:30
L 11:00-13:15

HC Tallas 2008
T 16:00-17:15
N 16:00-17:15
R 15:45-17:15
Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 7)
Risto Lepp
Pirita U9
E 15:00-16:15
K 15:00-16:15
R 15:00-16:30
Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 7)
Mihkel-Matteus Luik
2010
T 13:40-15:00
N 13:40-15:00
R 13:40-15:00

HC Tallas 2007
T 15:00-16:20
N 15:00-16:20
R 15:00-16:20
Treener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 5)
Ragnar Põldma
Õismäe U11
E 14:30-15:45
T 14:30-16:00
N 14:30-15:45

Mustamäe U15
E 16:00-17:30
K 18:00-19:30
N 16:00-17:30

Mustamäe U14
E 19:00-20:30
T 16:15-17:30
R 15:30-17:00

Pääsküla U9
T 18:00-19:15
N 18:00-19:15
R 17:45-19:15

Pääsküla U11
T 19:15-20:45
N 19:15-20:45
R 19:15-20:15
Treener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 5)
Heldur SeppTreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 5)
Taavi Tibar
Kesklinn U11
E 14:45-16:00
T 16:30-17:45
K 14:45-16:00
R 14:45-16:00
P 15:30-17:00

Mustamäe U9
E 16:30-17:45
K 16:30-17:45
N 16:30-17:45
R 16:30-17:45
Treener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 5)
Sander TraksTreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 5)
Ergo RohiKäsipall
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee