SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall222
Võimlemine185
Korvpall177
Võrkpall158
Kergejõustik150

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine28059
Kulturism ja fitness21422
Jalgpall21033
Ujumine15728
Korvpall8848

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi Garant

Andmed seisuga: 31.10.2020



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80066757
Registreeritud:21.01.1999
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Huvikool Spordiklubi Garant

2. Kontaktandmed
Aadress:Jõe tn 9, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 51949495
E-post:swimming@garant.ee
Veebileht:http://www.garant.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Kick-Boxingu Föderatsioon
Eesti Ujumisliit
MTÜ Eesti Muay Thai Föderatsioon


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 31.10.2020
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
UJUMINE12012120Tegutsemiskohad
MUAY THAI3975534238710Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 31.10.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Daniil Sapljošin
Sapjoshin 3
E 18:00-19:30
K 18:00-19:30
R 18:00-19:30

Sapljoshin 2
T 17:00-18:30
N 17:00-18:30
L 10:30-12:00

Sapljoshin 1
T 20:00-22:00
N 20:00-22:00
R 19:30-21:00
L 12:30-14:00
Treener: spetsialiseerumine taipoks (EKR 5)
Andrei Senek
Senek 1
E 17:00-18:30
R 17:00-18:30
L 15:00-16:30

Senek 2
E 18:30-20:00
T 17:00-19:00
R 15:30-17:00

Senek 3
E 20:30-22:00
K 20:00-21:30
R 18:30-20:00
P 12:00-14:00
Treener: spetsialiseerumine taipoks (EKR 5)
Aleksandr Sokolovski
AS1
E 18:30-20:30
K 18:30-20:30
R 18:30-20:00
L 14:00-15:00

AS2
E 17:00-18:30
K 17:00-18:30
R 17:00-18:30
P 09:30-11:00
Treener: spetsialiseerumine taipoks (EKR 5)
Kirill Ukolov
Kirill 2
T 17:00-18:30
N 17:00-18:30
L 11:00-12:30
P 11:00-12:30

Kirill 1
T 18:30-20:30
N 18:30-20:00
L 12:30-14:00
P 12:30-14:00
Treener: spetsialiseerumine taipoks (EKR 5)
Vladimir Velitško
Vladimir 2
E 17:00-18:30
K 17:00-18:30
R 17:15-18:45
P 16:30-17:45

Vladimir 1
T 18:30-20:00
N 18:30-20:00
L 16:30-18:00
P 13:00-15:00

Vladimir 3
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00
P 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine taipoks (EKR 5)
Sergei Vinokurov
Sergei 2
E 18:30-20:00
K 18:30-20:30
R 18:30-20:00
P 11:00-13:00

Sergei 3
T 17:00-18:30
N 17:00-18:30
L 13:30-15:00

Sergei 1
T 20:00-22:00
N 20:00-22:00
R 20:00-22:00
L 11:00-13:00
Meistertreener: spetsialiseerumine taipoks (EKR 7)
Igor Šinkevitš
Igor 2
E 17:00-18:30
K 17:00-18:30
R 17:00-18:30

Igor 3
E 18:30-20:00
K 18:30-20:00
L 11:00-12:30

Igor1
T 18:30-20:30
N 18:30-20:30
R 18:30-20:00
L 12:30-14:30
P 12:00-14:00
Meistertreener: spetsialiseerumine taipoks (EKR 7)
Martin AllikveeTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Aleksei Desjukevitš
DNS3
E 16:00-17:00
R 18:00-19:00
L 11:00-12:00

DA1
E 17:00-18:15
N 17:00-18:00
L 09:00-10:00

DLK2
T 17:00-18:00
R 17:00-18:00
L 10:00-11:00

DNS5
T 19:00-20:00
N 19:00-20:00
L 13:00-14:15

DMG2
T 20:00-21:00
K 20:00-21:00
R 20:00-21:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Jaana FilinaTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Arina Garšina
GA24
T 19:15-20:15
N 19:15-20:15
L 12:15-13:15
P 11:45-12:45

GLK2
E 15:00-16:00
T 15:00-16:00
N 15:00-16:00
R 09:00-10:00

GNS4
E 16:30-17:30
R 16:30-17:30
L 10:00-11:00
P 12:45-13:45

GA13
T 18:15-19:15
N 18:15-19:15
L 11:15-12:15
P 10:45-11:45
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Kristina GnedenkovaTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Andrei GussevAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Dmitri Kapelin
KMG1
E 07:45-09:45
T 07:45-09:45
K 07:45-09:45
N 07:45-09:45
R 07:45-09:45
L 10:00-11:30

KNSI 1
E 18:30-20:00
T 16:30-18:00
K 18:30-20:00
N 16:30-18:00
R 18:30-20:00
L 08:30-10:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Olga KhudyakovaTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Edvard KopjevAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Oleg Labzin
Mustamäe OLLK2.2
N 17:40-19:00
R 17:40-19:00
L 13:00-14:20

Mustamae OLLK1
E 19:00-20:20
T 18:00-19:00
R 19:00-20:20
L 10:00-11:30
P 10:00-11:00

Mustamae OLA1
K 18:40-19:40
L 11:30-12:30
P 11:00-12:30
Meistertreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 7)
Vladimir Labzin
VMG1,2
E 06:30-08:00
E 17:30-19:00
T 16:00-17:00
T 17:30-19:00
K 06:30-08:00
K 16:45-18:15
K 18:30-19:30
N 16:00-17:00
N 17:30-19:00
R 06:30-08:00
R 17:30-19:30
L 09:30-11:00
L 11:00-12:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Oksana LõviNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Allan-Kris MalleusTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Irina MastepanNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Vladislav PašurinNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Viacheslav PrudnikovTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Dmitri Pütsepp
PNS2
E 17:30-20:00
T 19:00-20:00
K 19:00-20:00
N 18:00-20:00
R 19:00-20:00
L 11:30-13:00

PLK2
T 17:30-19:00
K 18:00-19:00
N 17:15-18:00
R 18:00-19:00

PLK1
T 16:30-17:30
K 17:00-18:00
N 16:30-17:15
R 17:00-18:00
L 10:30-11:30
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Maria RomanjukTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Vladislav SumedovNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Laura Tolmats
TLK3
E 14:30-15:30
K 14:30-15:30
R 14:30-15:30
L 15:15-16:15

TNS2
E 16:15-17:45
T 16:00-17:00
K 16:15-17:45
N 15:00-16:00
R 16:00-17:30
L 08:00-09:30

TA3
T 19:00-20:00
R 18:00-19:00
L 13:00-14:00

TNS1
T 18:30-20:00
N 18:30-20:00
L 10:00-11:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Daniel ZaitsevTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Anastasija ŽerdetskajaTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Anastassija Žugunova
AZLK1
E 19:00-20:00
T 15:00-16:00
K 17:30-19:00
N 15:00-16:00
R 19:00-20:30
L 12:30-14:00

AZNS2
E 17:30-19:00
T 16:00-17:00
K 19:00-20:30
N 16:00-17:00
R 17:30-19:00
L 15:00-16:00

AZLK2.2
T 19:00-20:00
N 19:00-20:00
L 14:00-15:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Valerii GabisoniiaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Svetlana IvanovaUjumine
Toomas PajuUjumine
Ksenija SkvortsovaUjumine
Margarita ŠvaigerUjumine
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee