SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall235
Võimlemine191
Korvpall178
Võrkpall163
Kergejõustik149

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine33124
Kulturism ja fitness24486
Jalgpall21555
Ujumine15974
Korvpall8953

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi Fortuna

Andmed seisuga: 23.10.2020



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80131839
Registreeritud:07.08.2000
Asutatud:2000
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordikool Meritäht

2. Kontaktandmed
Aadress:Kivila tn 21-151, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 55692569, +372 55589750
E-post:info@skfortuna.ee
Veebileht:http://www.skfortuna.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Allveeliit
Eesti Ujumisliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 23.10.2020
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
ALLVEESPORT303271416Tegutsemiskohad
    - allveeorienteerumine303271416
    - lestaujumine360362412
UJUMINE47229443277195Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 23.10.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Tatjana Gnezdilova
Lastekarikas 1
T 20:00-21:00
R 19:00-20:00
L 11:00-13:00
Meistertreener: spetsialiseerumine allveesport (EKR 7)
Vladimir Kunitsõn
Spordirühm L.2
E 19:00-20:00
K 19:00-20:00
R 19:00-20:00

Spordirühm L.1
E 16:30-18:00
T 16:15-17:45
K 16:30-18:00
N 16:15-17:45
R 17:00-18:00

Spordirühm L.3
T 18:00-19:00
N 18:00-19:00
L 11:00-12:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine allveesport (EKR 6)
Natalja Meier
Lastekarikas 2
T 19:00-21:00
R 19:00-20:00
L 17:00-18:00
P 11:00-13:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine allveesport (EKR 6)
Martin SillerNooremtreener: spetsialiseerumine allveesport (EKR 4)
Tatjana Gnezdilova
A-E 1
T 18:30-20:00
R 17:30-19:00
L 13:00-14:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Vladimir Kunitsõn
Spordirühm S.1
E 18:00-19:00
T 19:00-20:00
K 18:00-19:00
N 19:00-20:00
R 18:00-19:00
L 09:00-10:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Anastassia-Anna Kunitsõna
Pardikesed 4
E 14:45-15:45
K 14:45-15:45
R 14:45-15:45

Pardikesed 3
E 18:00-19:00
K 18:00-19:00
R 17:45-18:45

Spordirühm S.2
T 18:15-20:15
N 18:15-19:15
R 18:45-19:45
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Sandra SaalisteNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Martin SillerNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Mikk Tiidemann
spordirühm S.3
T 18:15-19:15
N 18:15-19:15
R 19:30-20:15
L 12:00-13:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Carmel UibopuuAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Liina VeberUjumine
© 2021. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee