SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall158
Võrkpall154
Võimlemine140
Kergejõustik136

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26329
Jalgpall21811
Kulturism ja fitness20694
Ujumine17429
Korvpall9184

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Audentese Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 31.10.2019


Organisatsiooni liik:Spordikool
Spordikooli pidaja:Audentese Koolide Sihtasutus
Pidaja registrikood:90014106
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
82602Jalgrattasport
82610Judo
82615Kahevõistlus ja murdmaasuusatamine
82607Kergejõustik
82618Korvpall
82629Käsipall
82632Laskesuusatamine
82608Laskmine
82612Maadlus
82624Sporditeooria
82634Tennis
82609Ujumine
82626Võrkpall


2. Kontaktandmed
Aadress:Tondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 6996591
E-post:spordigymnaasium@audentes.ee
Veebileht:http://audentes.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 31.12.2019
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JUDO75252
KERGEJÕUSTIK3319142310
KORVPALL3821172414
KÄSIPALL13103130
LASKMINE54105
    - laskmine54105
MAADLUS1073100
    - kreeka-rooma maadlus1073100
SUUSASPORT10110
    - kahevõistlus10110
TENNIS146886
UJUMINE106464
VÕRKPALL271981314
    - võrkpall271981314

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 31.10.2019
NimiTreenerikutse või spordiala
Andri LebedevVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport (EKR 6)
Aavo PõhjalaMeistertreener: spetsialiseerumine judo (EKR 7)
Sven AndresooVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Valter EspeMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Tõnu KaukisVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Ants KiisaMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Andrei NazarovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Heiko VäätMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Howard Fletcher FrierVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Marko ParkonenVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Rauno PehkaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Indrek VisnapuuMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Martin NoodlaMeistertreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 7)
Karel ViigipuuVanemtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (EKR 6)
Ain MuruTreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 5)
Ivar KotkasMeistertreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 7)
Kalju OjasteMeistertreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 7)
Margus UiboVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Tambet PikkorVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped (EKR 6)
Andrei LuzginVanemtreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 6)
Siiri PõlluveerEliittreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 8)
Raul ReiterMeistertreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 7)
Peeter VahtraEliittreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 8)
Kenny KivikasKergejõustik
Kalju OjasteLaskesuusatamine
Tambet Pikkormurdmaasuusatamine
Kalju Ojastesuusahüpped ja kahevõistlus
Margus Uibosuusahüpped ja kahevõistlus
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee