SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39671
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Triatloniklubi 21. CC

Andmed seisuga: 07.10.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80023357
Registreeritud:09.01.1998
Asutatud:22.10.1993
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:21CC Triatloniklubi

2. Kontaktandmed
Aadress:Telliskivi tn 60a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 5156711
E-post:info@21cc.ee
Veebileht:http://www.21cc.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Kergejõustikuliit
Eesti Triatloni Liit
Eesti Ujumisliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 07.10.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
TRIATLON273161112154119Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 07.10.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Marko Albert
TR1HARDS
E 06:30-08:00
E 08:00-09:15
T 08:00-09:30
T 17:00-18:30
K 06:30-09:30
N 07:30-09:15
R 06:30-08:00
R 08:00-09:30
L 08:00-10:00

NOORED
E 17:00-19:00
K 17:00-19:00
N 17:00-19:00
R 16:00-17:30
L 14:00-15:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine triatlon (tase 6)
Marti AltTreener: spetsialiseerumine triatlon (tase 5)
Jüri KäenMeistertreener: spetsialiseerumine triatlon (tase 7)
Liina Oks
TRI-NOORED
E 17:00-19:00
K 16:00-18:00
N 18:00-19:00
R 16:00-18:30
L 09:00-10:00
Treener: spetsialiseerumine triatlon (tase 5)
Laura SalmAbitreener: spetsialiseerumine triatlon (tase 3)
Aili TiidemannNooremtreener: spetsialiseerumine triatlon (tase 4)
Katrin Zaitseva
LAPSED-2
E 17:15-18:30
K 18:00-19:00
N 17:45-20:00
L 10:00-12:00
Treener: spetsialiseerumine triatlon (tase 5)
Mati AlbertTriatlon
Armin AngerjärvTriatlon
Risto HoltsmeierTriatlon
Aarne-Vello KersaTriatlon
Elena Kristin KäenTriatlon
Dea LastingTriatlon
Katrin LinaskTriatlon
Vanessa RätsepTriatlon
Paula-Brit SiimarTriatlon
Johannes SikkTriatlon
Liina TšernovTriatlon
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee