SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Tallinna Iluuisutamiskool

Andmed seisuga: 29.09.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80141387
Registreeritud:09.02.2001
Asutatud:01.02.2001
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Tegutseb spordikoolina:Tallinna Iluuisutamiskool

2. Kontaktandmed
Aadress:Mustamäe tee 195, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 5209406
E-post:ik.kristalluisk@gmail.com
Veebileht:https://www.facebook.com/iluuisutamiskool/

4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 29.09.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
UISUTAMINE9310832172Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tondiraba Jäähall
    - iluuisutamine9310832172

5. Treenerid Andmed seisuga 29.09.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Aleksander Denissenko
AD 1
E 16:00-17:50
K 15:00-16:50
R 15:20-17:20
L 09:00-09:50

AD2
E 18:00-18:50
K 17:45-19:35
L 11:40-12:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine (tase 6)
Katsiaryna Kalenda
EK 2
E 14:40-15:30
T 15:05-15:55
K 14:00-15:50
N 14:55-15:45
R 14:00-15:40
L 11:40-13:40

EK 1
E 15:40-16:40
T 16:05-18:05
K 16:00-16:50
N 15:55-17:45
R 15:50-17:50
L 09:00-11:30
Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine (tase 5)
Irina Kononova
IK
E 15:40-16:30
T 16:05-16:55
K 16:00-16:50
N 15:45-16:50
R 15:50-16:40
L 09:00-11:30

TSK Ü
E 12:00-13:00
E 16:40-19:00
T 12:00-13:00
T 17:40-19:30
K 11:00-12:00
K 13:30-14:50
K 17:00-18:20
N 12:00-13:00
N 17:20-19:40
R 11:50-12:50
R 16:50-18:10
L 13:10-14:30
Meistertreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine (tase 7)
Lea Rand
LR
E 17:00-19:00
T 16:55-18:45
N 19:00-21:00
L 11:40-13:30
P 10:00-11:50

kujundusutamine
E 19:10-21:30
K 18:20-20:50
L 08:00-11:40
Meistertreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine (tase 7)
Julia Semjonova
JS
E 17:00-19:00
T 16:55-18:45
N 19:00-21:30
L 11:40-13:30
P 10:00-11:50
Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine (tase 6)
Marija TsvetkovaNooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine (tase 4)
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee