SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall235
Võimlemine191
Korvpall178
Võrkpall163
Kergejõustik149

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine33124
Kulturism ja fitness24486
Jalgpall21555
Ujumine15974
Korvpall8953

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Excite Dance

Andmed seisuga: 16.10.2020



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80239413
Registreeritud:24.07.2006
Asutatud:17.07.2006
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (spordilaagrite korraldamine lastele)
Tegutseb spordikoolina:Võimlemiskool Excite Dance

2. Kontaktandmed
Aadress:Pae tn 68, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 55941171
E-post:excite.dance@yahoo.com
Veebileht:http://www.excite.ee

3. Liikmelisus spordis
MTÜ Eesti Võimlemisliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 16.10.2020
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
VÕIMLEMINE412241015397Tegutsemiskohad
    - akrobaatiline võimlemine350351520
    - harrastusvõimlemine20002000200
    - ilu- ja rühmvõimlemine17721750177

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 16.10.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Olga BorovikovaTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Larissa GorbunovaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Irina Kikkas-NõomaaVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Karolina Lill-DriginTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Ljudmilla PopovaTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Svetlana PoprjaduhhaTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Hanna TopolVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Veronika TšudinovaTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Olga TšumakovaTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Annely MaandiAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Lera TeinoAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Valeria ZorinaNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Tatjana MihhailovaVõimlemine
Viktoria VoroninaVõimlemine
© 2021. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee