SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall158
Võrkpall154
Võimlemine140
Kergejõustik136

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26329
Jalgpall21817
Kulturism ja fitness20694
Ujumine17429
Korvpall9184

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Pärnu Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 20.01.2020


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75000383
Spordikooli pidaja:Pärnu Linnavalitsus
Pidaja registrikood:75000064
Registrijärgne maakond, KOV:Pärnumaa, Pärnu
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
105664Aerutamine
82978Kergejõustik
83017Korvpall
83021Lauatennis
83023Male
85824orienteerumine
105724Sõudmine
105725Sulgpall
112838Tennis
83012Ujumine
83013Võrkpall


2. Kontaktandmed
Aadress:Riia maantee 129, Pärnu linn, Pärnu linn, Pärnu maakond
Telefon:+372 4431143
E-post:spordi.kool@mail.ee
Veebileht:http://www.sk.parnu.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 31.12.2019
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
AERUTAMINE1311276
    - aerutamine1311276
KERGEJÕUSTIK2181217107111
KORVPALL48246048
LAUATENNIS420423210
MALE32032284
    - male32032284
ORIENTEERUMINE17017611
    - orienteerumisjooks17017611
SULGPALL690692940
SÕUDMINE780785523Tegutsemiskohad
UJUMINE240024014694
VÕRKPALL2060206104102
    - rannavõrkpall2060206104102

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 03.10.2018
NimiTreenerikutse või spordiala
Uko KõrgeVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (EKR 6)
Reili KaljundTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Rauno KirschbaumTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Eva KuningasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Romet MihkelsVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Ando PalginõmmMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Katrin KallitVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Riinu VeberTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Andres KullVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 6)
Peeter SumreVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 6)
Eiki LehemetsTreener: spetsialiseerumine male (EKR 5)
Ilme PaluNooremtreener: spetsialiseerumine orienteerumine (EKR 4)
Maarja Palu-TeearuAbitreener: spetsialiseerumine orienteerumine (EKR 3)
Koidu KillingTreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 5)
Raini LelleVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Ulvi LutoškinVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Rita MaierVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Reet Palm-KillingMeistertreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 7)
Anneli KõrgeVanemtreener: spetsialiseerumine sulgpall (EKR 6)
Artur TikkerbärVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Marika TikkerbärVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Egon EdoTreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Riina ErnitsVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Toomas JasminVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Peeter KaisVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Marja-Liisa KirschbaumTreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Helju SuttVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Eve LeppikUjumine
Katrin TammikUjumine
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee