SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall165
Korvpall121
Võrkpall119
Võimlemine113
Kergejõustik107

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine23224
Jalgpall22951
Kulturism ja fitness21696
Ujumine16481
Korvpall9211

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Läänemaa Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 07.01.2023


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75012854
Spordikooli pidaja:Haapsalu Linnavalitsus
Pidaja registrikood:75012802
Registrijärgne maakond, KOV:Läänemaa, Haapsalu
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
84927Jalgpall
81741Kergejõustik
81736Korvpall
81744Laskmine
81745Lauatennis
81742Maadlus
81749Tennis
81746Ujumine
81747Vehklemine
214613Võrkpall


2. Kontaktandmed
Aadress:Lihula maantee 10, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Lääne maakond
Telefon:+372 4733426
E-post:seppi.mati@gmail.com

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 31.12.2022
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL56056551
    - jalgpall56056551
KERGEJ?USTIK660662442
KORVPALL40040382Tegutsemiskohad
LASKESPORT610614120
    - laskmine610614120
LAUATENNIS22022139
UJUMINE310311813
VEHKLEMINE422402220Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Haapsalu Spordihoone
    - epee422402220
V?RKPALL420422022
    - võrkpall420422022

4. Treenerid Andmed seisuga 03.02.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Mart PulstTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Aavo TomingasVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Theimo TülpVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Kaja LadvaVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Silvia OtsTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Erkki LassVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Jaanus LevkoiMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Mikk PäeskeTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Triin KuusikAbitreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 3)
Aile SeppiVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 6)
Mati SeppiMeistertreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 7)
Mihkel PuhmAbitreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 3)
Heikki SoolMeistertreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 7)
Kristjan KoskTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Peeter NelisMeistertreener: spetsialiseerumine vehklemine (EKR 7)
Helen Nelis-NaukasMeistertreener: spetsialiseerumine vehklemine (EKR 7)
Brit OjamuTreener: spetsialiseerumine vehklemine (EKR 5)
Mari AlvelaNooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 4)
Meelis NukkiNooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 4)
© 2023. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee