SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall162
Võrkpall122
Korvpall117
Võimlemine113
Kergejõustik108

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39021
Võimlemine28229
Jalgpall24492
Ujumine17587
Korvpall8776

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Narva Spordikool "Energia"

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 01.04.2024


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75009177
Spordikooli pidaja:Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Pidaja registrikood:75024260
Registrijärgne maakond, KOV:Ida-Virumaa, Narva
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
82062Aerutamine
82068Jalgrattasport
82069Judo
82071Korvpall
82065Laskesuusatamine
82063Motosport
82072Poks
82060Sõudmine
81968Ujumine
82070Võrkpall


2. Kontaktandmed
Aadress:Võidu prospekt 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
Telefon:+372 3577780
E-post:info@skenergia.ee
Veebileht:http://www.skenergia.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 31.12.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
AERUTAMINE482463810Tegutsemiskohad
    - aerutamine482463810
JALGRATTASPORT28226262
    - maanteesõit28226262
JUDO124012410024Tegutsemiskohad
KORVPALL60060600Tegutsemiskohad
LASKESUUSATAMINE550553223Tegutsemiskohad
MOOTORRATTASPORT17314161
    - motokross17314161
POKS36036351
S?UDMINE609514119
UJUMINE4130413268145
V?RKPALL10701075750Tegutsemiskohad
    - võrkpall10701075750

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 02.12.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Aleksandr DubrovinVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (tase 6)
Oleg GorohhVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (tase 6)
Andrei SolovjovVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (tase 6)
Gennady AkimovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport (tase 6)
Liudmila KazakovaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport (tase 6)
Ivan NovitskiMeistertreener: spetsialiseerumine judo (tase 7)
Nikolai NovitskiMeistertreener: spetsialiseerumine judo (tase 7)
Vladimir VoevodinTreener: spetsialiseerumine judo (tase 5)
Sergei RozmanVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 6)
Aleksei AdzhigitovTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (tase 5)
Aljona JagudinaTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (tase 5)
Aleksei VinogradovNooremtreener: spetsialiseerumine mootorrattasport (tase 4)
Gennadi TolmatšovMeistertreener: spetsialiseerumine poks (tase 7)
Tatiana DubinkoTreener: spetsialiseerumine sõudmine (tase 5)
Sergei GluškoVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (tase 6)
Valery OsmokeskuVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (tase 6)
Jelena DmitrijevaTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Diana GvozdevaTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Sergei IzotovVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Igor PrussakovVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Tatjana VainoTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Nadežda ZabolotnikovaTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Galina AlferovaVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (tase 6)
Aleksei BogdanovVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (tase 6)
Andrey MikhinVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (tase 6)
Viktoria PrussakovaVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (tase 6)
Grigori FominykhLaskesuusatamine
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee