SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall244
Võimlemine198
Korvpall187
Võrkpall168
Kergejõustik155

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26277
Jalgpall21803
Kulturism ja fitness20794
Ujumine17404
Korvpall9150

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Narva Paemurru Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 07.09.2020


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75024449
Spordikooli pidaja:Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Pidaja registrikood:75024260
Registrijärgne maakond, KOV:Ida-Virumaa, Narva
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
82732Hoki
83016Ilu- ja rühmvõimlemine
82854Iluuisutamine
82741Kergejõustik
82747Korvpall
82744Laskesport
82857Lauatennis
82739Poks


2. Kontaktandmed
Aadress:26. Juuli tn 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
Telefon:+372 3566183
E-post:npsk@hot.ee
Veebileht:http://www.npsk.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 31.12.2019
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JÄÄHOKI186111751860
KERGEJÕUSTIK1001994258
KORVPALL67166067
LASKMINE768684432
    - laskmine768684432
LAUATENNIS10511046639
POKS753726312
UISUTAMINE92092389
    - iluuisutamine92092389
VÕIMLEMINE16201620162
    - ilu- ja rühmvõimlemine16201620162

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 05.09.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Olga PortyankoVanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine (EKR 6)
Natalja RõssevaMeistertreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine (EKR 7)
Raiss DavletkildejevVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki (EKR 6)
Ilya IlinNooremtreener: spetsialiseerumine jäähoki (EKR 4)
Aleksandr KolpakovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki (EKR 6)
Igor OssipenkovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki (EKR 6)
Vladimir TsiprovskiyVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki (EKR 6)
Aleksandr ŠljapnikovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki (EKR 6)
Boriss IvanovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Oleg KadyrovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Svetlana LavrovaTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Irina PtitsõnaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Aleksandr MakarovMeistertreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 7)
Andrei MihhailovVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 6)
Svetlana NemtsovaVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 6)
Marina SemkinaVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 6)
Anastasia AndreevaAbitreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 3)
Liidia AndreevaNooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 4)
Vladimir PetrovVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 6)
Andrey KostenkovVanemtreener: spetsialiseerumine poks (EKR 6)
Vassili PanovVanemtreener: spetsialiseerumine poks (EKR 6)
Diana FedossenkoVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Olga SonnikovaTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Nadežda ZabornikovaVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Nadežda ZahharenkovaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Elena Losevailuuisutamine
Viktoriya Spelmaniluuisutamine
Ljudmila JunussovaVõimlemine
Irina SeletskajaVõimlemine
Valeria VetoškinaVõimlemine
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee