SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi Raesport

Andmed seisuga: 18.01.2024



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80160887
Registreeritud:28.12.2001
Asutatud:11.12.2001
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Rae
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordiklubi Raesport Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Väljaku tn 15-9, Jüri alevik, Rae vald, Harju maakond
Telefon:+372 53408339
E-post:skraesport@gmail.com

3. Liikmelisus spordis
Eesti Kergejõustikuliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 18.01.2024
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KERGEJ?USTIK1001037Tegutsemiskohad
V?RKPALL45045243Tegutsemiskohad
    - võrkpall45045243

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 18.01.2024
NimiTreenerikutse või spordiala
Remigija Nazaroviené
Kergejõustik B grupp
E 16:10-17:30
K 16:10-17:30
N 17:30-18:50

Kergejõustik C grupp
T 15:30-16:50
N 16:10-17:30
R 15:30-16:50

Kergejõustik A grupp
E 17:30-19:00
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
R 17:30-19:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Mikk Pahapill
Kergejõustik Jüri grupp
E 15:00-16:30
K 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Railo PaunTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Andres Raja
LSH I
E 15:30-16:50
T 15:30-16:30
K 15:30-16:50
N 15:30-16:50
R 15:30-16:30

LSH II
E 16:50-18:10
T 16:50-18:10
K 16:50-18:10
N 16:50-18:10
R 16:50-18:10

Kuristiku
E 13:50-15:10
K 13:50-15:10
N 13:50-15:10
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Ülle Uuemaa
Tabasalu N grupp
E 16:00-17:30
T 17:30-19:00
R 16:00-17:00

Tabasalu V grupp
E 17:30-19:00
T 19:00-20:30
N 17:30-19:00
R 17:00-18:30

Võrkpall PT
K 19:00-20:30
R 19:00-20:30
Treener: spetsialiseerumine võrkpall (tase 5)
Indrek UuemaaKergejõustik
Ülle UuemaaKergejõustik
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee