SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall163
Võrkpall122
Korvpall119
Võimlemine113
Kergejõustik107

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39021
Võimlemine28229
Jalgpall24484
Ujumine17584
Korvpall8815

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Kohtla-Järve Veespordiklubi

Andmed seisuga: 10.12.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80170684
Registreeritud:12.08.2002
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Ida-Virumaa, Kohtla-Järve
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah

2. Kontaktandmed
Aadress:Järveküla tee 44, Järve linnaosa, Kohtla-Järve linn, Ida-Viru maakond
Telefon:+372 55501112
E-post:aleksandr.abel@mail.ee
Veebileht:http://kjvsk.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Allveeliit
Eesti Ujumisliit
Ida-Virumaa Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 10.12.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
ALLVEESPORT202181010Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Wiru Spordikeskus
    - lestaujumine202181010
UJUMINE16431619569Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Wiru Spordikeskus

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 10.12.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Aleksandr AbelVanemtreener: spetsialiseerumine allveesport (tase 6)
Aleksandr Abel
Treeningaste No 2
E 17:30-19:45
K 17:30-19:45
R 17:30-19:45
L 17:00-18:15

Treeningaste No 1
E 06:45-08:15
T 17:30-19:45
K 06:45-08:15
N 17:30-19:45
R 06:45-08:15
Meistertreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 7)
Valentina Abel
Ettevalmistav N 2
E 17:00-18:30
K 17:00-18:30
R 17:00-18:30

Ettevalmistav No 1
E 18:30-20:00
K 18:30-20:00
R 18:30-20:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Olga Kopylova
Treeningaste N 9
E 16:00-17:15
T 16:00-17:15
K 16:00-17:15
N 16:00-17:15
R 16:00-17:15

Ettevalmistav N 3
E 15:00-16:00
T 15:00-16:00
K 15:00-16:00
N 15:00-16:00
R 15:00-16:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Mariia Syniuhina
EV 1
E 17:15-18:30
K 17:15-18:30
R 17:15-18:30

TR 1
E 06:45-08:15
E 15:30-17:15
T 06:45-08:15
T 15:45-18:15
K 06:45-08:15
K 15:30-17:15
N 06:45-08:15
N 15:45-18:15
R 06:45-08:30
R 15:30-17:15
L 08:00-09:30
L 17:00-18:15

TR 2
E 18:30-20:00
K 18:30-20:00
R 18:30-20:00
L 09:30-11:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Igor Voss
Ettevalmistav N3
E 15:15-16:30
T 15:15-16:30
K 15:15-16:30
N 15:15-16:30
R 15:15-16:30

Treeningaste No 6
E 16:30-18:15
T 16:30-18:15
K 16:30-18:15
N 16:30-18:15
R 16:30-18:15
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Valentina AbelAllveesport
Igor VossAllveesport
Ihor OrlovUjumine
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee