SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Sillamäe Spordiklubi Kalev

Andmed seisuga: 31.10.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80050207
Registreeritud:30.09.1998
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Ida-Virumaa, Sillamäe
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah

2. Kontaktandmed
Aadress:Kesk tn 30, Sillamäe linn, Ida-Viru maakond
Telefon:+372 5662 5970
E-post:sillkalev@gmail.com

3. Liikmelisus spordis
Eesti Korvpalliliit
Eesti Lauatenniseliit
Eesti Maleliit
Eesti Poksiliit
Eesti Ujumisliit
Ida-Virumaa Spordiliit
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
MTÜ Eesti Tennise Liit
MTÜ Eesti Võimlemisliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 31.10.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KORVPALL540543123Tegutsemiskohad
    - korvpall540543123
LAUATENNIS88080Tegutsemiskohad
MALE12012111Tegutsemiskohad
    - male12012111
POKS27027270Tegutsemiskohad
TENNIS16016511Tegutsemiskohad
UJUMINE570574116Tegutsemiskohad
V?IMLEMINE30030030
    - ilu- ja rühmvõimlemine30030030Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 31.10.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Jevgeni Ignatjev
1
E 16:00-17:00
T 16:00-17:30
N 16:00-17:00
R 16:00-18:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (tase 5)
Aleksei Sobolev
2
E 18:30-20:30
T 18:30-20:00
K 18:00-20:00
N 18:30-20:00
R 16:00-18:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 6)
Aleksei Tsmõhh
1
K 17:00-18:30
R 18:00-19:30
L 12:00-14:00

2
K 18:30-21:00
R 19:30-21:00
L 14:00-16:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (tase 5)
Svetlana Pritulina
1
T 16:00-18:30
N 16:00-18:30
Treener: spetsialiseerumine male (tase 5)
Nikolay Bobkov
1
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 16:00-17:30

1
E 17:30-19:30
K 17:30-19:30
R 17:30-19:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine poks (tase 6)
Rodion IppolitovAbitreener: spetsialiseerumine poks (tase 3)
Oleg Belehhov
1
K 18:00-20:00
R 18:00-19:00
P 09:00-10:30

2
T 19:00-20:30
K 20:00-22:00
R 19:00-20:00
P 10:30-12:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis (tase 6)
Jevgeni Barmotin
1
E 14:45-15:45
T 14:45-15:45
K 14:45-15:45
N 14:45-15:45
R 14:45-15:45

2
E 15:45-17:00
K 15:45-17:00
R 15:45-17:00

4
E 17:00-18:00
K 17:00-18:00
R 17:00-18:00

3
T 15:45-17:00
N 15:45-17:00
L 14:00-15:00

5
T 17:00-18:30
N 17:00-18:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Ruslan BobkovAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Mihhail ŠaljapinTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Nelli Okamanchuk
2
E 14:30-16:00
K 14:30-16:00
P 13:00-14:00

1
E 16:00-17:00
T 17:30-18:30
N 16:00-17:00
R 14:00-15:00
P 12:00-13:00

3
K 16:00-17:30
N 17:00-18:30
R 15:00-17:00
P 14:00-15:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 6)
Dmitri LettLauatennis
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee