SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall178
Korvpall127
Võrkpall124
Võimlemine116
Kergejõustik112

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall22995
Kulturism ja fitness21689
Võimlemine21104
Ujumine16505
Korvpall9078

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Sillamäe Spordiklubi Kalev

Andmed seisuga: 21.10.2021



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80050207
Registreeritud:30.09.1998
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Ida-Virumaa, Sillamäe
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah

2. Kontaktandmed
Aadress:Kesk tn 30, Sillamäe linn, Ida-Viru maakond
Telefon:+372 5662 5970
E-post:sillkalev@gmail.com

3. Liikmelisus spordis
Eesti Korvpalliliit
Eesti Lauatenniseliit
Eesti Maleliit
Eesti Poksiliit
Ida-Virumaa Spordiliit
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
MTÜ Eesti Tennise Liit
MTÜ Eesti Võimlemisliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 21.10.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KORVPALL410412120Tegutsemiskohad
    - korvpall410412120
LAUATENNIS1082100Tegutsemiskohad
MALE11011110Tegutsemiskohad
    - male11011110
POKS24024213Tegutsemiskohad
TENNIS1501578Tegutsemiskohad
UJUMINE22020Tegutsemiskohad
VÕIMLEMINE23023023
    - ilu- ja rühmvõimlemine23023023Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 21.10.2021
NimiTreenerikutse või spordiala
Jevgeni Ignatjev
1
E 16:00-17:30
T 16:00-18:30
N 16:00-17:00
R 16:00-18:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Aleksei Sobolev
1
E 17:30-19:00
T 18:30-20:00
K 17:30-19:30
N 18:30-20:00
R 17:30-19:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Aleksei Tsmõhh
1
E 19:00-20:00
K 17:00-18:30
R 18:00-19:30
L 12:00-14:00

2
E 20:00-21:00
K 18:30-20:00
R 19:30-21:00
L 14:00-16:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Svetlana Pritulina
1
T 16:00-18:00
N 16:00-18:00
Treener: spetsialiseerumine male (EKR 5)
Nikolay Bobkov
1
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 16:00-17:30

2
E 17:30-20:00
T 19:00-20:30
K 17:30-20:00
N 19:00-20:30
R 17:30-20:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine poks (EKR 6)
Oleg Belehhov
2
T 19:00-20:30
K 20:00-22:00
N 20:00-21:30
R 19:00-20:00
P 10:30-12:00

1
K 18:00-20:00
R 18:00-19:00
P 09:00-10:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 6)
Jevgeni BarmotinVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Nelli Okamanchuk
2
E 14:00-16:00
K 14:00-17:00
N 16:00-18:30
R 14:00-17:00

1
E 16:00-17:30
K 17:00-18:30
P 13:00-14:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Dmitri LettLauatennis
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee