SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall177
Korvpall125
Võrkpall122
Võimlemine116
Kergejõustik112

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall22414
Kulturism ja fitness21689
Võimlemine21104
Ujumine16367
Korvpall9038

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Pärnu Sõudeklubi

Andmed seisuga: 28.10.2021



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80090721
Registreeritud:27.04.1999
Asutatud:20.02.1999
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Pärnumaa, Pärnu
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Pärnu Sõudeklubi Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Rääma tn 27, Pärnu linn, Pärnu linn, Pärnu maakond
Telefon:+372 5066312
E-post:klubi@rowing.ee
Veebileht:http://www.rowing.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Sõudeliit
Pärnu Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 28.10.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
SÕUDMINE1806012011070Tegutsemiskohad

5. Treenerid Andmed seisuga 28.10.2021
NimiTreenerikutse või spordiala
Elar Jaakson
Grupp 2
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00
L 11:30-13:00

Grupp 1
E 15:00-16:30
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30
R 15:00-16:30
L 10:00-11:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Tatjana Jaanson
Treenginaste grupp 1
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 19:00-19:45
L 10:30-12:00

Treeningaste grupp 2
E 15:00-16:30
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30
R 15:00-17:15
L 09:00-10:30
Meistertreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 7)
Nikita Konstantinov
Treeningaste rühm 2
E 15:00-16:30
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30
R 15:00-16:30
L 09:00-10:30

Treeningaste rühm 1
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00
L 10:30-12:00
Treener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 5)
Rita Maier
ÕT-1
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00
L 10:30-12:00

AE-1
E 15:00-16:30
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30
R 15:00-16:30
L 09:00-10:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Ingrid Võsu
Grupp 1
E 15:00-16:30
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30
R 15:00-17:15
L 10:00-11:30

Grupp 2
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 19:00-19:45
L 11:30-13:00
Treener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 5)
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee