Spordi aastaraamatute väljaandmise traditsioon Eestis sammub teist sajandit. Aastaraamatu paberversioonis kajastuvad maakondade ja spordialade ülevaated, mis hõlmavad Eesti spordiregistri andmeid (spordiorganisatsioonid, harrastajad, treenerid, spordiobjektid), spordijuhtide tagasivaateid möödunud aastale ning tiitlivõistluste tulemuste kokkuvõtteid.

Seoses aastaraamatu trükiversiooni mahulise piiranguga on raamatus kärbitud traditsioonilist tulemuste kokkuvõtet. Asjahuvilistele pakume siin lehel tulemuste kohta täiendatud väljavõtet, kuhu võrreldes raamatuga on lisandunud Eesti karikavõistlused, maailmakarikavõistlused, Euroopa karikavõistlused, universiaadid, Euroopa noorte olümpiafestivalid, Balti võistlused ja maavõistlused. Sõltuvalt spordialast võib võistluste valik erineda. Lisaks laiendatud tulemustele on mõnede alade juures vastava alaliidu soovil ka täiendavat statistikat.

Kui avate tulemuste pdf-faili, siis saate võistluse nimetusel klikkides edasi liikuda vastava võistluse detailsete andmeteni tulemuste andmebaasis.
2019. aastal tulemused puuduvad