Selgitus: taotleb kutsetomab kutsetpeatselt lõppemaskutse aegunudkantud arhiivi

NimiKutseEKRKutseTunnistusKehtib kuniMaakondKOVTöökoht
Marko AlbertTreener, triatlon
5
12826324.01.2022HarjumaaTallinnEesti Triatloni Liit, MTÜ Triatloniklubi 21. CC
Tiina AngerjärvAbitreener, triatlon
3
09944123.04.2019TartumaaTartu vald
Andres HiiemäeNooremtreener, triatlon
4
13744113.09.2022TartumaaElvaAlpiklubi Firn
Liilian JaanisteNooremtreener, triatlon
4
11111031.05.2020HarjumaaTallinnUjumisklubi Briis
Laura KallasAbitreener, triatlon
3
09944323.04.2019Lääne-VirumaaRakvere valdSpordiklubi SharK
Rahel KangurNooremtreener, triatlon
4
13744213.09.2022HarjumaaTallinnSpordiklubi SharK
Arthur KooserNooremtreener, triatlon
4
13744313.09.2022TartumaaTartu linn
Aivar KoppasAbitreener, triatlon
3
09977217.05.2019PärnumaaPärnu
Rebeka KübardAbitreener, triatlon
3
11110731.05.2020HarjumaaHarkuTabasalu Triatloniklubi
Elena Kristin KäenAbitreener, triatlon
3
11561526.10.2020TartumaaTartu linnMTÜ Tartu Ujumisklubi
Jüri KäenMeistertreener, triatlon
7
107647TähtajatuHarjumaaTallinnMTÜ Triatloniklubi 21. CC
Dea LastingTreener, triatlon
5
09640217.12.2018HarjumaaTallinnMTÜ Triatloniklubi 21. CC
Hardi MadiAbitreener, triatlon
3
12637119.10.2021TartumaaTartu linn
Mariliis PaasAbitreener, triatlon
3
11110631.05.2020ValgamaaOtepääMTÜ Tartu Ujumisklubi
Lembit PallasTreener, triatlon
5
10764811.02.2020HarjumaaHarkuTabasalu Triatloniklubi, Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
Teet ReediNooremtreener, triatlon
4
09548817.11.2018ValgamaaOtepää
Karmen ReinpõldTreener, triatlon
5
09548917.11.2018HarjumaaSakuMTÜ Triatloniklubi 21. CC
Alma SaatAbitreener, triatlon
3
12814011.01.2022HarjumaaViimsiMTÜ Triatloniklubi 21. CC
Aili SempelsonNooremtreener, triatlon
4
12490028.06.2021HarjumaaTallinnEesti Moodsa Viievõistluse Liit, Kaitsejõudude Spordiklubi
Cevin Anders SiimAbitreener, triatlon
3
09944223.04.2019TartumaaElva
Geil SiimTreener, triatlon
5
09944423.04.2019TartumaaUjumise Spordiklubi MTÜ
Margus TammVanemtreener, triatlon
6
11540614.10.2020HarjumaaTallinnEesti Triatloni Liit, MTÜ Spordiklubi Triatleet
Toomas TimmermannAbitreener, triatlon
3
11561826.10.2020HarjumaaTallinn
Gunnar TõnningVanemtreener, triatlon
6
11111231.05.2020Lääne-VirumaaRakvere linnMTÜ Vinni Vaba Aja Keskus, MTÜ Wiru Swim, Rakvere Spordikool
Sergei TšerednitšenkoAbitreener, triatlon
3
11110531.05.2020HarjumaaTallinn
Kevin VabaorgAbitreener, triatlon
3
11110931.05.2020Lääne-VirumaaVinni
Taivo VellingAbitreener, triatlon
3
11561726.10.2020HarjumaaRaeTabasalu Triatloniklubi
Hannes ViherpuuAbitreener, triatlon
3
11561926.10.2020HarjumaaViimsi
Karel ViigipuuTreener, triatlon
5
11111131.05.2020TartumaaTartu linnEesti Laskesuusatamise Föderatsioon, HuviTERA, MTÜ Tartu Ujumisklubi
Sirlet ViilasAbitreener, triatlon
3
11561626.10.2020HarjumaaTallinn
Anette ZukkerNooremtreener, triatlon
4
12638719.10.2021TartumaaNõoMTÜ Tartu Ujumisklubi
© 2011. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA