Selgitus: taotleb kutsetomab kutsetpeatselt lõppemaskutse aegunudkantud arhiivi

NimiKutseEKRKutseTunnistusKehtib kuniMaakondKOVTöökoht
Tatiana DubinkoTreener, sõudmine
5
11154206.06.2020Ida-VirumaaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Natalija GarankinaTreener, sõudmine
5
10468426.10.2019Ida-VirumaaNarvaAidu Spordiklubi
Sergei GluškoVanemtreener, sõudmine
6
12004403.04.2021Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Maksim GrigorevAbitreener, sõudmine
3
14205406.02.2023TartumaaTartu linn
Urmas HeinVanemtreener, sõudmine
6
12828024.01.2022TartumaaTartu linnSõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
Indrek IlvesAbitreener, sõudmine
3
15040518.09.2023ViljandimaaViljandi linn
Elar JaaksonTreener, sõudmine
5
12583201.10.2021Pärnu Sõudeklubi
Tatjana JaansonMeistertreener, sõudmine
7
117504TähtajatuPärnumaaPärnuPärnu Sõudeklubi
Robert JürimaaNooremtreener, sõudmine
4
12827824.01.2022ViljandimaaViljandi linnViljandi Sõudeklubi, Viljandi Spordikool
Koidu KillingTreener, sõudmine
5
14205506.02.2023PärnumaaPärnuPärnu Sõudekeskus Kalev, Pärnu Spordikool
Matti KillingEliittreener, sõudmine
8
116809TähtajatuPärnumaaPärnuEesti Sõudeliit, Pärnu Sõudekeskus Kalev, Pärnu Spordiselts Kalev
Mihkel KlementsovMeistertreener, sõudmine
7
125907TähtajatuPärnumaaPõhja-PärnumaaInvaspordiklubi Parasport, TALLINNA SÕUDEKLUBI
Vladimir LatinAbitreener, sõudmine
3
10588401.12.2019
Mikhail LebedevTreener, sõudmine
5
13752719.09.2022Ida-VirumaaNarvaSpordiklubi Energia
Raini LelleVanemtreener, sõudmine
6
13764219.09.2022PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudeklubi
Aleksei LipintsovTreener, sõudmine
5
12827724.01.2022HarjumaaTallinnMTÜ Sõudespinning, Tallinna Sõudeklubi
Roman LutoškinVanemtreener, sõudmine
6
13752619.09.2022PärnumaaToriPärnu Sõudekeskus Kalev, Pärnu Spordiselts Kalev
Ulvi LutoškinVanemtreener, sõudmine
6
12583001.10.2021PärnumaaToriPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudekeskus Kalev
Rita MaierVanemtreener, sõudmine
6
12582801.10.2021PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudeklubi
Rait MerisaarTreener, sõudmine
5
11154406.06.2020Sõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
Lauri ÕnnikTreener, sõudmine
5
11154306.06.2020PärnumaaPärnu
Valery OsmokeskuVanemtreener, sõudmine
6
12582301.10.2021Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Kaisa PajusaluAbitreener, sõudmine
3
12828124.01.2022PärnumaaHäädemeeste
Reet Palm-KillingMeistertreener, sõudmine
7
125914TähtajatuPärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudekeskus Kalev
Anu PihlakTreener, sõudmine
5
13764119.09.2022TartumaaTartu linnSõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
Reigo PihlakVanemtreener, sõudmine
6
12583301.10.2021TartumaaTartu linnSõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
Priit PurgeMeistertreener, sõudmine
7
12591728.09.2021TartumaaTartu linnMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Sõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
Siim SchvedeNooremtreener, sõudmine
4
15040318.09.2023PärnumaaPärnuPärnu Sõudekeskus Kalev
Kristel TohuAbitreener, sõudmine
3
14205306.02.2023TartumaaTartu linn
Jaan TultsMeistertreener, sõudmine
7
14150124.01.2023HarjumaaTallinnSpordiklubi Airpark
Ruth VaarVanemtreener, sõudmine
6
12582601.10.2021ViljandimaaViljandi linnViljandi Sõudeklubi, Viljandi Spordikool
Jaan VaiksaarTreener, sõudmine
5
14109927.12.2022TartumaaTartu linnEmajõe aeruklubi
Ingrid VõsuTreener, sõudmine
5
15040418.09.2023PärnumaaPärnuPärnu Sõudeklubi
© 2011. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA