Selgitus: taotleb kutsetomab kutsetpeatselt lõppemaskutse aegunudkantud arhiivi

NimiKutseEKRKutseTunnistusKehtib kuniMaakondKOVTöökoht
Arvi AavikMeistertreener, maadlus
7
13939822.11.2022HarjumaaTallinnSpordiklubi EstWrest
Ivar AbnerTreener, maadlus
5
15112416.10.2023Lääne-VirumaaKadrinaSpordiklubi Kadrina
Siim AbnerTreener, maadlus
5
14094916.12.2022Ida-VirumaaKohtla-Järve
Rain AleksandrovTreener, maadlus
5
12160524.05.2021ViljandimaaViljandi linnEesti Maadlusliit, MTÜ Tääksi Spordiakadeemia, Viljandi Maadlusklubi Tulevik, Viljandi Spordikool
Timur AlikhanovTreener, maadlus
5
14094816.12.2022Ida-VirumaaToilaSpordiklubi Kuldkaru
Velja AndruseAbitreener, maadlus
3
12799718.12.2021HarjumaaTallinn
Igor AnnusVanemtreener, maadlus
6
12080607.05.2021HarjumaaTallinnMaadlusklubi Nelson
Toivo ApsTreener, maadlus
5
13020421.03.2022HarjumaaTallinn
Norbert AunapuuAbitreener, maadlus
3
12800518.12.2021PärnumaaPõhja-Pärnumaa
Oktai DostijevTreener, maadlus
5
15112616.10.2023HarjumaaTallinnJohannes Kotkase Spordiklubi
Tetiana DzhershTreener, maadlus
5
14628806.06.2023HarjumaaTallinnMTÜ Budolinn Judokool
Elar HaniTreener, maadlus
5
15112716.10.2023TartumaaTartu linnMaadlusklubi Lapiti, Põlva Spordikool
Aleksei HapovVanemtreener, maadlus
6
14352408.04.2023Ida-VirumaaKohtla-JärveSpordiklubi Kuldkaru
Tauno HausenbergTreener, maadlus
5
12160424.05.2021HarjumaaKeilaMTÜ Keila CrossPower
Alar HutrovAbitreener, maadlus
3
12800418.12.2021TartumaaTartu linn
Madis IganõmmVanemtreener, maadlus
6
12614525.09.2021HarjumaaTallinnSpordiselts Altis
Kalle IljasAbitreener, maadlus
3
13019021.03.2022HarjumaaSaue
Aleksei IsajevTreener, maadlus
5
13020221.03.2022HarjumaaTallinnSpordiselts Altis, Tallinna Spordiselts Kalev
Andrei JevsejevVanemtreener, maadlus
6
13741816.09.2022HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Tambet KajakAbitreener, maadlus
3
13019521.03.2022TartumaaTartu linnMTÜ Elustreening Eesti
Hendrik KalmeAbitreener, maadlus
3
12614225.09.2021HarjumaaTallinn
Lembit KalterTreener, maadlus
5
14359308.04.2023Lääne-VirumaaVäike-MaarjaVäike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi
Vladyslav KhorolskyiTreener, maadlus
5
14628906.06.2023HarjumaaTallinn
Raivo KiilstromVanemtreener, maadlus
6
12160824.05.2021HarjumaaTallinnMaadlusklubi Nelson, Reaali Spordiklubi
Johanna KikkasTreener, maadlus
5
14094716.12.2022JõgevamaaPõltsamaaSA Põltsamaa Sport, Spordiklubi Nipi
Aarne KõivMeistertreener, maadlus
7
095073TähtajatuViljandimaaViljandi valdViljandi Maadlusklubi Tulevik, Viljandi Spordikool
Kaupo KokamägiAbitreener, maadlus
3
12800218.12.2021ViljandimaaViljandi linn
Ivar KotkasMeistertreener, maadlus
7
13779227.09.2022HarjumaaTallinnAudentese Spordikool, Audentese Spordikool, Eesti Maadlusliit
Oleksandr KotovyiTreener, maadlus
5
13040921.03.2022HarjumaaTallinn
Arved KülanurmMeistertreener, maadlus
7
11568928.10.2020JõgevamaaPõltsamaaSA Põltsamaa Sport, Spordiklubi Nipi
Tõnu LaineTreener, maadlus
5
13741516.09.2022ValgamaaValgaValga Spordiklubi
Rauno LehtlaAbitreener, maadlus
3
14628506.06.2023JõgevamaaJõgevaRamm, Jõgeva raskejõustikuklubi
Peep LillTreener, maadlus
5
13741716.09.2022VõrumaaVõru linnVõru Spordikool, Võru Spordiselts Kalev
Jarek LättTreener, maadlus
5
13741416.09.2022TartumaaKastreMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Arne MaalinnTreener, maadlus
5
14359208.04.2023PärnumaaPärnuMTÜ Rand, Spordiklubi Leo
Kauri MittTreener, maadlus
5
15070929.09.2023PärnumaaToriMaadlusklubi Leo, MTÜ Rand
Epp MäeAbitreener, maadlus
3
14359408.04.2023HarjumaaTallinn
Meelis MäekalleVanemtreener, maadlus
6
12160724.05.2021HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Helary MägisaluNooremtreener, maadlus
4
14352608.04.2023PärnumaaPõhja-Pärnumaa
Mario MägisaluNooremtreener, maadlus
4
14352508.04.2023PärnumaaPõhja-PärnumaaMTÜ Suure Karu Pojad
Tõnis NaaritsTreener, maadlus
5
14352308.04.2023HarjumaaKoseMaadlusklubi Leo
Olha NarepekhaTreener, maadlus
5
13741216.09.2022HarjumaaTallinn
Jüri NisumaaTreener, maadlus
5
15112916.10.2023RaplamaaMärjamaaMaadlusklubi Juhan
Olev NisumaaNooremtreener, maadlus
4
13740816.09.2022RaplamaaMärjamaaMaadlusklubi Juhan
Helen NoolNooremtreener, maadlus
4
13741016.09.2022HarjumaaAnijaMTÜ Korrus3, MTÜ Maadlusklubi Anija
Villi OlumetsTreener, maadlus
5
15112816.10.2023HarjumaaTallinn
Keijo OrgveeAbitreener, maadlus
3
14093416.12.2022JärvamaaPaide
Andris PentAbitreener, maadlus
3
14628606.06.2023Lääne-VirumaaVäike-Maarja
Martin PiksarTreener, maadlus
5
11486913.09.2020Lääne-VirumaaTapaSpordiklubi Tapa, Tapa valla Spordikool
Martin PlaserTreener, maadlus
5
14104719.12.2022HarjumaaTallinnMTÜ Korrus3, MTÜ Maadlusklubi Anija
Henn PõllusteMeistertreener, maadlus
7
107635TähtajatuHarjumaaViimsi
Marger PormannTreener, maadlus
5
15112216.10.2023Lääne-VirumaaKadrinaMTÜ Caaro SK
Valeri PormannVanemtreener, maadlus
6
12614025.09.2021Lääne-VirumaaKadrinaMTÜ Caaro SK
Kristjan PressTreener, maadlus
5
11486805.09.2020TartumaaTartu linnKambja Maadlusklubi Englas, MTÜ Englas, Tartu Spordiselts "Kalev"
Voldemar PressVanemtreener, maadlus
6
11562127.10.2020TartumaaTartu linnTartu Spordiselts "Kalev"
Jakob ProovelVanemtreener, maadlus
6
10626014.12.2019TartumaaTartu linn
Veiko ProovelVanemtreener, maadlus
6
13741916.09.2022TartumaaTartu linnEesti Maaülikooli Spordiklubi
Olav PuksonAbitreener, maadlus
3
12799518.12.2021TartumaaTartu linnMTÜ Englas
Oleg PušinTreener, maadlus
5
11424524.07.2020Ida-VirumaaKohtla-Järve
Leon ReitsakAbitreener, maadlus
3
13020821.03.2022RaplamaaKehtnaMaadlusklubi Hammerlock
Tanel RenterVanemtreener, maadlus
6
12160924.05.2021HarjumaaTallinnMTÜ Aberg
Rein RiitsaarAbitreener, maadlus
3
15113016.10.2023TartumaaLuunjaMaadlusklubi Jaan
Evo SaarTreener, maadlus
5
13741616.09.2022ValgamaaValgaValga Spordiklubi
Ott SaarAbitreener, maadlus
3
12800018.12.2021ValgamaaValga
Sten SaaremäeAbitreener, maadlus
3
12800118.12.2021ViljandimaaViljandi linn
Sergei SahnoTreener, maadlus
5
13741316.09.2022Lääne-VirumaaTapaSpordiklubi Tapa, Tapa valla Spordikool
Tiit SeitonAbitreener, maadlus
3
12614425.09.2021LäänemaaLääne-NigulaSpordiklubi Martna
Meelis SillatAbitreener, maadlus
3
12614925.09.2021ViljandimaaViljandi linn
Janar SõberVanemtreener, maadlus
6
12799918.12.2021PärnumaaLäänerannaLõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi "Leola"
Aimur SääritsTreener, maadlus
5
15113116.10.2023JõgevamaaJõgevaRamm, Jõgeva raskejõustikuklubi
Jaak TammikVanemtreener, maadlus
6
12799618.12.2021JärvamaaJärvaMaadlusklubi Järvamaa Matimehed
Jevgeni TarassovTreener, maadlus
5
15112116.10.2023Ida-VirumaaToilaSpordiklubi Kuldkaru
Taavi TikerpaluTreener, maadlus
5
12615025.09.2021JärvamaaJärvaMTÜ Korrus3
Ott TõnissaarTreener, maadlus
5
15112516.10.2023TartumaaTartu linnMTÜ Englas, Tartu Spordiselts "Kalev"
Endel TreimanTreener, maadlus
5
14094616.12.2022Lääne-VirumaaKadrinaRakvere Spordikool, Spordiklubi Rakvere
Randel UiboAbitreener, maadlus
3
13740616.09.2022PärnumaaTori
Aap UspenskiVanemtreener, maadlus
6
12160624.05.2021LäänemaaHaapsaluMaadlusklubi Dünamo
Tiit UspenskiNooremtreener, maadlus
4
13741116.09.2022SaaremaaSaaremaa
Kristian VaarpuuAbitreener, maadlus
3
14628706.06.2023JõgevamaaJõgevaRamm, Jõgeva raskejõustikuklubi
Kadri VilbaAbitreener, maadlus
3
12800318.12.2021TartumaaTartu linn
Allan VinterTreener, maadlus
5
13021021.03.2022Lääne-VirumaaTapaSpordiklubi Tapa, Tapa valla Spordikool
Artur VititinAbitreener, maadlus
3
12614125.09.2021RaplamaaKehtna
Hannes VälisAbitreener, maadlus
3
14094416.12.2022RaplamaaMärjamaaMaadlusklubi Juhan
Joan-Taaniel ŠevtsovAbitreener, maadlus
3
14094516.12.2022HarjumaaTallinn
Keith ŠtšeglovAbitreener, maadlus
3
15112316.10.2023TartumaaKambja
© 2011. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA