Selgitus: taotleb kutsetomab kutsetpeatselt lõppemaskutse aegunudkantud arhiivi

NimiKutseEKRKutseTunnistusKehtib kuniMaakondKOVTöökoht
Andra AhoNooremtreener, taipoks
4
14908507.06.2023HarjumaaTallinnMTÜ Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia
Fred AntonAbitreener, taipoks
3
14179425.01.2023HarjumaaSakuSaku Taipoksi Klubi
Jan BeljajevAbitreener, taipoks
3
14180125.01.2023HarjumaaTallinn
Aleksandr BernjakovTreener, taipoks
5
14012911.12.2022HarjumaaTallinnSpordiklubi Garant
Aleksandr BibaAbitreener, taipoks
3
14179825.01.2023HarjumaaTallinn
Andres GribovskiAbitreener, taipoks
3
14908207.06.2023HarjumaaTallinn
Urmas KalaAbitreener, taipoks
3
14179625.01.2023HarjumaaTallinnMTÜ Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia
Pavel KarjukinAbitreener, taipoks
3
14179725.01.2023HarjumaaTallinn
Dmitri KnjaževAbitreener, taipoks
3
14908007.06.2023HarjumaaTallinn
Aleksei KurdinAbitreener, taipoks
3
12942216.02.2022HarjumaaTallinnLeader Muay Thai Klubi
Karl-Joonatan KvellAbitreener, taipoks
3
14907907.06.2023PärnumaaPärnu
Oskar KünnapuuNooremtreener, taipoks
4
14908707.06.2023HarjumaaSakuSaku Taipoksi Klubi
Kristo MännistuAbitreener, taipoks
3
14908107.06.2023HarjumaaTallinn
Villu NurmojaTreener, taipoks
5
13830608.10.2022Lääne-VirumaaRakvere linnSpordiklubi Tugev Tahe
Leonardo PihlakasNooremtreener, taipoks
4
14908407.06.2023HarjumaaTallinn
Nils Joonas PõldmeAbitreener, taipoks
3
14177325.01.2023HarjumaaSaueSpordiklubi Imperial
Ivo PukkTreener, taipoks
5
11487613.09.2020HarjumaaTallinn
Liisi RedlichNooremtreener, taipoks
4
14908307.06.2023RaplamaaRaplaRapla taipoksi klubi
Melissa ReedeAbitreener, taipoks
3
12942416.02.2022RaplamaaRaplaRapla taipoksi klubi
Kevin RennoVanemtreener, taipoks
6
11487713.09.2020HarjumaaTallinnMTÜ Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia, Saku Taipoksi Klubi
Daniil SapljošinTreener, taipoks
5
12942316.02.2022HarjumaaTallinnSpordiklubi Garant
Nikita SavinAbitreener, taipoks
3
14180025.01.2023HarjumaaTallinn
Andrei SenekTreener, taipoks
5
14013211.12.2022HarjumaaTallinnSpordiklubi Garant
Aleksandr SokolovskiTreener, taipoks
5
12574527.09.2021HarjumaaTallinnSpordiklubi Garant
Andri SoosaarAbitreener, taipoks
3
14179925.01.2023HarjumaaRaeMTÜ Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia
Anna SõssojevaAbitreener, taipoks
3
14179525.01.2023HarjumaaTallinn
Sergei TimofejevVanemtreener, taipoks
6
14013011.12.2022Ida-VirumaaNarvaSpordiklubi Konkiro
Kirill UkolovTreener, taipoks
5
14013111.12.2022HarjumaaTallinnSpordiklubi Garant
Vladimir VelitškoTreener, taipoks
5
14012811.12.2022HarjumaaTallinnSpordiklubi Garant
Sergei VinokurovMeistertreener, taipoks
7
12462325.06.2021HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Muay Thai Föderatsioon, Spordiklubi Garant
Kaie VišnevskiAbitreener, taipoks
3
14179325.01.2023HarjumaaSakuSaku Taipoksi Klubi
Roman ZõbinNooremtreener, taipoks
4
14908607.06.2023HarjumaaTallinn
Igor ŠinkevitšMeistertreener, taipoks
7
12462425.06.2021HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Muay Thai Föderatsioon, Spordiklubi Garant
© 2011. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA