ESR andmete esitamine EOK liikmete kaupa 2015

Alaliidud
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Eesti AerutamisföderatsioonAndmed korras11100%00%00%00%00%110
Eesti AllveeliitAndmed korras8100%00%00%00%00%80
Eesti Amburite LiitAndmed korras267%133%00%00%00%30
Eesti Autospordi LiitAndmed korras1252%313%00%313%00%235
Eesti Budo FöderatsioonAndmed korras480%00%00%00%00%51
Eesti Golfi LiitAndmed korras5100%00%00%00%00%50
Eesti Indiaca LiitAndmed korras583%117%00%00%00%60
Eesti Jahispordi LiitAndmed korras724%27%00%27%1655%292
Eesti Jahtklubide LiitAndmed korras2269%722%00%39%00%320
Eesti Jalgpalli LiitAndmed korras8577%1110%00%98%22%1103
Eesti Jalgratturite LiitAndmed korras4276%713%00%00%24%554
Eesti JõutõsteliitAndmed korras1192%00%00%18%00%120
Eesti JudoliitAndmed korras2994%26%00%00%00%310
Eesti KabeliitAndmed korras17100%00%00%00%00%170
Eesti Karate FöderatsioonAndmed korras1990%15%00%00%00%211
Eesti KergejõustikuliitAndmed korras64100%00%00%00%00%640
Eesti Kick-Boxingu LiitAndmed korras1393%00%00%17%00%140
Eesti KirimaleühingAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti KorvpalliliitAndmed korras4988%12%00%35%24%561
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitAndmed korras880%110%110%00%00%100
Eesti KurnimänguliitAndmed korras4100%00%00%00%00%40
Eesti KäsipalliliitAndmed korras14100%00%00%00%00%140
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonAndmed korras1286%17%00%17%00%140
Eesti LaskurliitAndmed korras2263%26%00%00%823%353
Eesti LauatenniseliitAndmed korras3289%26%00%00%00%362
Eesti Lennuspordi FöderatsioonAndmed korras960%213%00%320%17%151
Eesti MaadlusliitAndmed korras4198%12%00%00%00%420
Eesti MaleliitAndmed korras4792%24%00%12%00%511
Eesti MatkaliitAndmed korras739%00%00%00%844%184
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitAndmed korras4100%00%00%00%00%40
Eesti OrienteerumisliitAndmed korras3197%00%00%13%00%320
Eesti Petanque'i Klubide LiitAndmed korras889%111%00%00%00%90
Eesti PoksiliitAndmed korras2292%14%00%14%00%240
Eesti Ratsaspordi LiitAndmed korras2876%38%00%38%25%371
Eesti RonimisliitAndmed korras571%00%00%229%00%70
Eesti RulluisuliitAndmed korras1083%18%00%18%00%120
Eesti Saalihoki LiitAndmed korras1983%417%00%00%00%230
Eesti SamboliitAndmed korras10100%00%00%00%00%100
Eesti SõudeliitAndmed korras1091%19%00%00%00%110
Eesti SquashiföderatsioonAndmed korras583%00%00%00%00%61
Eesti SulgpalliliitAndmed korras1875%313%00%00%28%241
Eesti SumoliitAndmed korras20100%00%00%00%00%200
Eesti SuusaliitAndmed korras6593%23%00%11%11%701
Eesti Taekwondo FöderatsioonAndmed korras1886%210%00%00%00%212
Eesti Taekwondo LiitAndmed korras12100%00%00%00%00%121
Eesti Tantsuspordi LiitAndmed korras4293%37%00%00%00%450
Eesti Triatloni LiitAndmed korras18100%00%00%00%00%180
Eesti TurniiribridžiliitAndmed korras8100%00%00%00%00%80
Eesti UisuliitAndmed korras2890%26%00%13%00%310
Eesti UjumisliitAndmed korras4191%00%12%00%24%451
Eesti Veemoto LiitAndmed korras1267%211%00%317%00%182
Eesti Veeremängude LiitAndmed korras1488%16%00%00%00%161
Eesti VehklemisliitAndmed korras788%113%00%00%00%80
Eesti VibuliitAndmed korras1192%18%00%00%00%120
Eesti Võrkpalli LiitAndmed korras4390%24%00%24%00%481
MTÜ Eesti Curlingu LiitAndmed korras133%00%00%133%133%30
MTÜ Eesti JäähokiliitAndmed korras1493%00%00%17%00%150
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonAndmed korras3556%914%00%1117%12%637
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonAndmed korras873%00%00%19%00%112
MTÜ Eesti PiljardiliitAndmed korras2100%00%00%00%00%21
MTÜ Eesti Ragbi LiitAndmed korras1100%00%00%00%00%10
MTÜ Eesti Tennise LiitAndmed korras4789%24%00%12%12%532
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitAndmed korras13100%00%00%00%00%130
MTÜ Eesti VõimlemisliitAndmed korras5296%00%00%00%00%542
Kokku128984%886%20%574%493%153354
Makonna spordiliidud
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Harjumaa SpordiliitAndmed korras5475%46%00%1318%11%720
Ida-Virumaa SpordiliitAndmed korras8898%00%00%11%11%900
Jõgevamaa Spordiliit KaljuAndmed korras2897%13%00%00%00%290
Järvamaa SpordiliitAndmed korras3397%13%00%00%00%340
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaAndmed korras3091%26%00%00%13%330
Lääne-Virumaa SpordiliitAndmed korras3788%410%00%00%12%420
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitAndmed korras31100%00%00%00%00%310
Põlva Maakonna SpordiliitAndmed korras23100%00%00%00%00%230
Pärnu SpordiliitAndmed korras4298%12%00%00%00%430
Pärnumaa SpordiliitAndmed korras5795%23%00%12%00%600
Rapla Maakonna SpordiliitAndmed korras2690%13%00%13%13%290
Saaremaa SpordiliitAndmed korras4687%36%00%24%12%531
Tallinna SpordiliitAndmed korras4095%25%00%00%00%420
Tartu SpordiliitAndmed korras37100%00%00%00%00%370
Tartumaa SpordiliitAndmed korras3585%512%00%00%12%410
Valgamaa SpordiliitAndmed korras2696%14%00%00%00%270
Viljandimaa SpordiliitAndmed korras3688%410%00%12%00%410
Võrumaa SpordiliitAndmed korras24100%00%00%00%00%240
Ühendus Hiiumaa SpordiliitAndmed korras25100%00%00%00%00%250
Kokku71893%314%00%192%71%7761
Spordiühendused
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Eesti Akadeemiline SpordiliitAndmed korras250%00%00%00%250%40
Eesti Koolispordi LiitAndmed korras20100%00%00%00%00%200
Eesti ParaolümpiakomiteeAndmed korras5100%00%00%00%00%50
Eesti Politsei SpordiliitAndmed korras8100%00%00%00%00%80
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitAndmed korras45100%00%00%00%00%450
Eesti Spordiajakirjanike seltsAndmed korras0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%00
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonAndmed korras0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%00
Eesti Spordiselts PõhjakotkasAndmed korras0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%00
Eesti Tehnika- ja SpordiliitAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti Treenerite LiitAndmed korras0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%00
Eestimaa Spordiliit JõudAndmed korras15100%00%00%00%00%150
EO Eesti ühendusAndmed korras1100%00%00%00%00%10
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitAndmed korras1381%00%00%00%319%161
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaAndmed korras0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%00
MTÜ Eesti Spordiselts KalevAndmed korras3494%00%00%26%00%360
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitAndmed korras2100%00%00%00%00%20
Ühendus Sport KõigileAndmed korras4390%00%00%12%48%480
Kokku19494%00%00%31%94%2061