ESR andmete esitamine EOK liikmete kaupa 2015

Alaliidud
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Eesti AerutamisföderatsioonAndmed korras13100%00%00%00%00%130
Eesti AllveeliitAndmed korras8100%00%00%00%00%80
Eesti Amburite LiitAndmed korras267%133%00%00%00%30
Eesti Autospordi LiitAndmed korras1348%519%00%415%00%275
Eesti Budo FöderatsioonAndmed korras480%00%00%00%00%51
Eesti Golfi LiitAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti Indiaca LiitAndmed korras583%117%00%00%00%60
Eesti Jahispordi LiitAndmed korras723%27%00%27%1757%302
Eesti Jahtklubide LiitAndmed korras2269%619%00%39%00%321
Eesti Jalgpalli LiitAndmed korras8878%1110%00%98%22%1133
Eesti Jalgratturite LiitAndmed korras4477%712%00%00%24%574
Eesti JõutõsteliitAndmed korras1091%00%00%19%00%110
Eesti JudoliitAndmed korras2994%26%00%00%00%310
Eesti KabeliitAndmed korras16100%00%00%00%00%160
Eesti Karate FöderatsioonAndmed korras1895%15%00%00%00%190
Eesti KergejõustikuliitAndmed korras68100%00%00%00%00%680
Eesti Kick-Boxingu LiitAndmed korras1594%00%00%16%00%160
Eesti KirimaleühingAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti KorvpalliliitAndmed korras6092%12%00%23%23%650
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitAndmed korras1185%18%18%00%00%130
Eesti KurnimänguliitAndmed korras4100%00%00%00%00%40
Eesti KäsipalliliitAndmed korras14100%00%00%00%00%140
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonAndmed korras1185%18%00%18%00%130
Eesti LaskurliitAndmed korras2564%25%00%00%923%393
Eesti LauatenniseliitAndmed korras3189%39%00%00%00%351
Eesti Lennuspordi FöderatsioonAndmed korras960%213%00%320%17%151
Eesti MaadlusliitAndmed korras4298%12%00%00%00%430
Eesti MaleliitAndmed korras4295%25%00%00%00%440
Eesti MatkaliitAndmed korras533%00%00%00%747%153
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitAndmed korras4100%00%00%00%00%40
Eesti OrienteerumisliitAndmed korras3297%00%00%13%00%330
Eesti Petanque'i Klubide LiitAndmed korras686%114%00%00%00%70
Eesti PoksiliitAndmed korras2292%14%00%14%00%240
Eesti Ratsaspordi LiitAndmed korras3073%410%00%37%25%412
Eesti RonimisliitAndmed korras571%00%00%229%00%70
Eesti RulluisuliitAndmed korras1083%18%00%18%00%120
Eesti Saalihoki LiitAndmed korras2181%415%00%14%00%260
Eesti SamboliitAndmed korras10100%00%00%00%00%100
Eesti SõudeliitAndmed korras1091%19%00%00%00%110
Eesti SquashiföderatsioonAndmed korras583%00%00%00%00%61
Eesti SulgpalliliitAndmed korras1976%312%00%00%28%251
Eesti SumoliitAndmed korras16100%00%00%00%00%160
Eesti SuusaliitAndmed korras6491%34%00%11%11%701
Eesti Taekwondo FöderatsioonAndmed korras1785%210%00%00%00%202
Eesti Taekwondo LiitAndmed korras1588%16%00%00%00%172
Eesti Tantsuspordi LiitAndmed korras3592%38%00%00%00%380
Eesti Triatloni LiitAndmed korras21100%00%00%00%00%210
Eesti TurniiribridžiliitAndmed korras8100%00%00%00%00%80
Eesti UisuliitAndmed korras2890%26%00%13%00%310
Eesti UjumisliitAndmed korras3690%00%13%00%25%401
Eesti Veemoto LiitAndmed korras1056%422%00%317%00%181
Eesti Veeremängude LiitAndmed korras1286%214%00%00%00%140
Eesti VehklemisliitAndmed korras889%111%00%00%00%90
Eesti VibuliitAndmed korras1192%18%00%00%00%120
Eesti Võrkpalli LiitAndmed korras4490%24%00%24%00%491
MTÜ Eesti Curlingu LiitAndmed korras133%00%00%133%133%30
MTÜ Eesti JäähokiliitAndmed korras1493%00%00%17%00%150
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonAndmed korras3655%1015%00%1218%12%667
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonAndmed korras770%00%00%110%00%102
MTÜ Eesti PiljardiliitAndmed korras150%00%00%150%00%20
MTÜ Eesti Ragbi LiitAndmed korras2100%00%00%00%00%20
MTÜ Eesti Tennise LiitAndmed korras4789%24%00%12%12%532
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitAndmed korras17100%00%00%00%00%170
MTÜ Eesti VõimlemisliitAndmed korras5396%00%00%00%00%552
Kokku130584%976%20%594%503%155949
Makonna spordiliidud
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Harjumaa SpordiliitAndmed korras5676%45%00%1318%11%740
Ida-Virumaa SpordiliitAndmed korras9998%00%00%11%11%1010
Jõgevamaa Spordiliit KaljuAndmed korras2897%13%00%00%00%290
Järvamaa SpordiliitAndmed korras3297%13%00%00%00%330
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaAndmed korras3186%411%00%00%13%360
Lääne-Virumaa SpordiliitAndmed korras3790%37%00%00%12%410
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitAndmed korras31100%00%00%00%00%310
Põlva Maakonna SpordiliitAndmed korras23100%00%00%00%00%230
Pärnu SpordiliitAndmed korras4298%12%00%00%00%430
Pärnumaa SpordiliitAndmed korras5391%23%00%35%00%580
Rapla Maakonna SpordiliitAndmed korras2790%13%00%13%13%300
Saaremaa SpordiliitAndmed korras4687%36%00%24%12%531
Tallinna SpordiliitAndmed korras4393%37%00%00%00%460
Tartu SpordiliitAndmed korras35100%00%00%00%00%350
Tartumaa SpordiliitAndmed korras3487%410%00%00%13%390
Valgamaa SpordiliitAndmed korras2696%14%00%00%00%270
Viljandimaa SpordiliitAndmed korras3788%410%00%12%00%420
Võrumaa SpordiliitAndmed korras24100%00%00%00%00%240
Ühendus Hiiumaa SpordiliitAndmed korras30100%00%00%00%00%300
Kokku73492%324%00%213%71%7951
Spordiühendused
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Eesti Akadeemiline SpordiliitAndmed korras240%00%00%00%360%50
Eesti Koolispordi LiitAndmed korras20100%00%00%00%00%200
Eesti ParaolümpiakomiteeAndmed korras5100%00%00%00%00%50
Eesti Politsei SpordiliitAndmed korras889%111%00%00%00%90
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitAndmed korras38100%00%00%00%00%380
Eesti Spordiajakirjanike seltsAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eesti Spordiselts PõhjakotkasAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eesti Tehnika- ja SpordiliitAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti Treenerite LiitAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eestimaa Spordiliit JõudAndmed korras15100%00%00%00%00%150
EO Eesti ühendusAndmed korras00%00%00%00%00%00
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitAndmed korras1571%15%00%00%524%211
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaAndmed korras00%00%00%00%00%00
MTÜ Eesti Spordiselts KalevAndmed korras3595%00%00%25%00%370
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitAndmed korras2100%00%00%00%00%20
Ühendus Sport KõigileAndmed korras4590%00%00%12%48%500
Kokku19192%21%00%31%126%2081