ESR andmete esitamine EOK liikmete kaupa 2015

Alaliidud
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Eesti AerutamisföderatsioonAndmed korras13100%00%00%00%00%130
Eesti AllveeliitAndmed korras8100%00%00%00%00%80
Eesti Amburite LiitAndmed korras267%133%00%00%00%30
Eesti Autospordi LiitAndmed korras1350%415%00%415%00%265
Eesti Budo FöderatsioonAndmed korras480%00%00%00%00%51
Eesti Golfi LiitAndmed korras5100%00%00%00%00%50
Eesti Indiaca LiitAndmed korras583%117%00%00%00%60
Eesti Jahispordi LiitAndmed korras621%27%00%27%1759%292
Eesti Jahtklubide LiitAndmed korras2269%619%00%39%00%321
Eesti Jalgpalli LiitAndmed korras8878%1110%00%98%22%1133
Eesti Jalgratturite LiitAndmed korras4477%712%00%00%24%574
Eesti JõutõsteliitAndmed korras1091%00%00%19%00%110
Eesti JudoliitAndmed korras3094%26%00%00%00%320
Eesti KabeliitAndmed korras17100%00%00%00%00%170
Eesti Karate FöderatsioonAndmed korras1895%15%00%00%00%190
Eesti KergejõustikuliitAndmed korras68100%00%00%00%00%680
Eesti Kick-Boxingu LiitAndmed korras1694%00%00%16%00%170
Eesti KirimaleühingAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti KorvpalliliitAndmed korras5692%12%00%23%23%610
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitAndmed korras982%19%19%00%00%110
Eesti KurnimänguliitAndmed korras4100%00%00%00%00%40
Eesti KäsipalliliitAndmed korras14100%00%00%00%00%140
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonAndmed korras1286%17%00%17%00%140
Eesti LaskurliitAndmed korras2566%25%00%00%821%383
Eesti LauatenniseliitAndmed korras3191%26%00%00%00%341
Eesti Lennuspordi FöderatsioonAndmed korras960%213%00%320%17%151
Eesti MaadlusliitAndmed korras4298%12%00%00%00%430
Eesti MaleliitAndmed korras4295%25%00%00%00%440
Eesti MatkaliitAndmed korras635%00%00%00%847%174
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitAndmed korras4100%00%00%00%00%40
Eesti OrienteerumisliitAndmed korras3297%00%00%13%00%330
Eesti Petanque'i Klubide LiitAndmed korras889%111%00%00%00%90
Eesti PoksiliitAndmed korras2292%14%00%14%00%240
Eesti Ratsaspordi LiitAndmed korras3176%37%00%37%25%412
Eesti RonimisliitAndmed korras571%00%00%229%00%70
Eesti RulluisuliitAndmed korras1083%18%00%18%00%120
Eesti Saalihoki LiitAndmed korras1983%417%00%00%00%230
Eesti SamboliitAndmed korras10100%00%00%00%00%100
Eesti SõudeliitAndmed korras1091%19%00%00%00%110
Eesti SquashiföderatsioonAndmed korras583%00%00%00%00%61
Eesti SulgpalliliitAndmed korras2077%312%00%00%28%261
Eesti SumoliitAndmed korras17100%00%00%00%00%170
Eesti SuusaliitAndmed korras6793%23%00%11%11%721
Eesti Taekwondo FöderatsioonAndmed korras2087%29%00%00%00%232
Eesti Taekwondo LiitAndmed korras12100%00%00%00%00%121
Eesti Tantsuspordi LiitAndmed korras4193%37%00%00%00%440
Eesti Triatloni LiitAndmed korras20100%00%00%00%00%200
Eesti TurniiribridžiliitAndmed korras8100%00%00%00%00%80
Eesti UisuliitAndmed korras2890%26%00%13%00%310
Eesti UjumisliitAndmed korras3991%00%12%00%25%431
Eesti Veemoto LiitAndmed korras1158%421%00%316%00%192
Eesti Veeremängude LiitAndmed korras1387%17%00%00%00%151
Eesti VehklemisliitAndmed korras889%111%00%00%00%90
Eesti VibuliitAndmed korras1192%18%00%00%00%120
Eesti Võrkpalli LiitAndmed korras4490%24%00%24%00%491
MTÜ Eesti Curlingu LiitAndmed korras133%00%00%133%133%30
MTÜ Eesti JäähokiliitAndmed korras1493%00%00%17%00%150
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonAndmed korras3755%1015%00%1218%11%677
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonAndmed korras873%00%00%19%00%112
MTÜ Eesti PiljardiliitAndmed korras150%00%00%150%00%20
MTÜ Eesti Ragbi LiitAndmed korras2100%00%00%00%00%20
MTÜ Eesti Tennise LiitAndmed korras4688%24%00%12%12%522
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitAndmed korras17100%00%00%00%00%170
MTÜ Eesti VõimlemisliitAndmed korras5596%00%00%00%00%572
Kokku132184%916%20%584%503%156851
Makonna spordiliidud
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Harjumaa SpordiliitAndmed korras5575%45%00%1318%11%730
Ida-Virumaa SpordiliitAndmed korras9998%00%00%11%11%1010
Jõgevamaa Spordiliit KaljuAndmed korras2897%13%00%00%00%290
Järvamaa SpordiliitAndmed korras3297%13%00%00%00%330
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaAndmed korras3186%411%00%00%13%360
Lääne-Virumaa SpordiliitAndmed korras3890%37%00%00%12%420
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitAndmed korras31100%00%00%00%00%310
Põlva Maakonna SpordiliitAndmed korras23100%00%00%00%00%230
Pärnu SpordiliitAndmed korras4298%12%00%00%00%430
Pärnumaa SpordiliitAndmed korras5391%23%00%35%00%580
Rapla Maakonna SpordiliitAndmed korras2790%13%00%13%13%300
Saaremaa SpordiliitAndmed korras4687%36%00%24%12%531
Tallinna SpordiliitAndmed korras4393%37%00%00%00%460
Tartu SpordiliitAndmed korras36100%00%00%00%00%360
Tartumaa SpordiliitAndmed korras3485%513%00%00%13%400
Valgamaa SpordiliitAndmed korras2696%14%00%00%00%270
Viljandimaa SpordiliitAndmed korras3788%410%00%12%00%420
Võrumaa SpordiliitAndmed korras24100%00%00%00%00%240
Ühendus Hiiumaa SpordiliitAndmed korras26100%00%00%00%00%260
Kokku73192%334%00%213%71%7931
Spordiühendused
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Eesti Akadeemiline SpordiliitAndmed korras250%00%00%00%250%40
Eesti Koolispordi LiitAndmed korras20100%00%00%00%00%200
Eesti ParaolümpiakomiteeAndmed korras5100%00%00%00%00%50
Eesti Politsei SpordiliitAndmed korras8100%00%00%00%00%80
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitAndmed korras42100%00%00%00%00%420
Eesti Spordiajakirjanike seltsAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eesti Spordiselts PõhjakotkasAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eesti Tehnika- ja SpordiliitAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti Treenerite LiitAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eestimaa Spordiliit JõudAndmed korras15100%00%00%00%00%150
EO Eesti ühendusAndmed korras00%00%00%00%00%00
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitAndmed korras1571%15%00%00%524%211
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaAndmed korras00%00%00%00%00%00
MTÜ Eesti Spordiselts KalevAndmed korras3595%00%00%25%00%370
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitAndmed korras2100%00%00%00%00%20
Ühendus Sport KõigileAndmed korras4690%00%00%12%48%510
Kokku19693%10%00%31%115%2111