ESR andmete esitamine EOK liikmete kaupa 2015

Alaliidud
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Eesti AerutamisföderatsioonAndmed korras13100%00%00%00%00%130
Eesti AllveeliitAndmed korras8100%00%00%00%00%80
Eesti Amburite LiitAndmed korras267%133%00%00%00%30
Eesti Autospordi LiitAndmed korras1652%516%00%413%00%316
Eesti Budo FöderatsioonAndmed korras480%00%00%00%00%51
Eesti Golfi LiitAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti Indiaca LiitAndmed korras583%117%00%00%00%60
Eesti Jahispordi LiitAndmed korras723%27%00%27%1757%302
Eesti Jahtklubide LiitAndmed korras2267%721%00%39%00%331
Eesti Jalgpalli LiitAndmed korras9479%1210%00%98%22%1192
Eesti Jalgratturite LiitAndmed korras4678%814%00%00%23%593
Eesti JõutõsteliitAndmed korras1083%00%00%18%00%121
Eesti JudoliitAndmed korras2890%310%00%00%00%310
Eesti KabeliitAndmed korras16100%00%00%00%00%160
Eesti Karate FöderatsioonAndmed korras1995%15%00%00%00%200
Eesti KergejõustikuliitAndmed korras70100%00%00%00%00%700
Eesti Kick-Boxingu LiitAndmed korras1588%16%00%16%00%170
Eesti KirimaleühingAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti KorvpalliliitAndmed korras5991%12%00%35%23%650
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitAndmed korras1071%17%17%00%00%142
Eesti KurnimänguliitAndmed korras4100%00%00%00%00%40
Eesti KäsipalliliitAndmed korras13100%00%00%00%00%130
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonAndmed korras1192%18%00%00%00%120
Eesti LaskurliitAndmed korras2768%25%00%00%923%402
Eesti LauatenniseliitAndmed korras2988%39%00%00%00%331
Eesti Lennuspordi FöderatsioonAndmed korras960%213%00%320%17%151
Eesti MaadlusliitAndmed korras4295%12%00%12%00%440
Eesti MaleliitAndmed korras4295%25%00%00%00%440
Eesti MatkaliitAndmed korras533%00%00%00%747%153
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitAndmed korras4100%00%00%00%00%40
Eesti OrienteerumisliitAndmed korras3297%00%00%13%00%330
Eesti Petanque'i Klubide LiitAndmed korras686%114%00%00%00%70
Eesti PoksiliitAndmed korras2693%14%00%14%00%280
Eesti Ratsaspordi LiitAndmed korras3071%512%00%37%25%422
Eesti RonimisliitAndmed korras571%00%00%229%00%70
Eesti RulluisuliitAndmed korras1083%18%00%18%00%120
Eesti Saalihoki LiitAndmed korras2181%415%00%14%00%260
Eesti SamboliitAndmed korras10100%00%00%00%00%100
Eesti SõudeliitAndmed korras1091%19%00%00%00%110
Eesti SquashiföderatsioonAndmed korras583%00%00%00%00%61
Eesti SulgpalliliitAndmed korras1976%312%00%00%28%251
Eesti SumoliitAndmed korras15100%00%00%00%00%150
Eesti SuusaliitAndmed korras6491%34%00%11%11%701
Eesti Taekwondo FöderatsioonAndmed korras5100%00%00%00%00%50
Eesti Taekwondo LiitAndmed korras1588%16%00%00%00%172
Eesti Tantsuspordi LiitAndmed korras3993%37%00%00%00%420
Eesti Triatloni LiitAndmed korras21100%00%00%00%00%210
Eesti TurniiribridžiliitAndmed korras8100%00%00%00%00%80
Eesti UisuliitAndmed korras2690%27%00%13%00%290
Eesti UjumisliitAndmed korras3690%00%13%00%25%401
Eesti Veemoto LiitAndmed korras862%431%00%18%00%130
Eesti Veeremängude LiitAndmed korras1286%214%00%00%00%140
Eesti VehklemisliitAndmed korras889%111%00%00%00%90
Eesti VibuliitAndmed korras1292%18%00%00%00%130
Eesti Võrkpalli LiitAndmed korras4692%24%00%24%00%500
MTÜ Eesti Curlingu LiitAndmed korras133%00%00%133%133%30
MTÜ Eesti JäähokiliitAndmed korras1493%00%00%17%00%150
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonAndmed korras3753%1217%00%1319%11%707
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonAndmed korras1365%15%00%420%00%202
MTÜ Eesti PiljardiliitAndmed korras150%00%00%150%00%20
MTÜ Eesti Ragbi LiitAndmed korras2100%00%00%00%00%20
MTÜ Eesti Tennise LiitAndmed korras4485%24%00%24%12%523
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitAndmed korras16100%00%00%00%00%160
MTÜ Eesti VõimlemisliitAndmed korras5298%00%00%00%00%531
Kokku131183%1047%20%634%503%157446
Maakonna spordiliidud
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Harjumaa SpordiliitAndmed korras5774%45%00%1519%11%770
Ida-Virumaa SpordiliitAndmed korras10097%00%00%22%11%1030
Jõgevamaa Spordiliit KaljuAndmed korras3197%13%00%00%00%320
Järvamaa SpordiliitAndmed korras3197%13%00%00%00%320
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaAndmed korras3184%411%00%13%13%370
Lääne-Virumaa SpordiliitAndmed korras3890%37%00%00%12%420
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitAndmed korras31100%00%00%00%00%310
Põlva Maakonna SpordiliitAndmed korras27100%00%00%00%00%270
Pärnu SpordiliitAndmed korras4295%25%00%00%00%440
Pärnumaa SpordiliitAndmed korras5492%23%00%35%00%590
Rapla Maakonna SpordiliitAndmed korras2787%13%00%26%13%310
Saaremaa SpordiliitAndmed korras4687%36%00%24%12%531
Tallinna SpordiliitAndmed korras4391%49%00%00%00%470
Tartu SpordiliitAndmed korras3697%13%00%00%00%370
Tartumaa SpordiliitAndmed korras3487%410%00%00%13%390
Valgamaa SpordiliitAndmed korras2696%14%00%00%00%270
Viljandimaa SpordiliitAndmed korras3688%410%00%12%00%410
Võrumaa SpordiliitAndmed korras25100%00%00%00%00%250
Ühendus Hiiumaa SpordiliitAndmed korras29100%00%00%00%00%290
Kokku74492%354%00%263%71%8131
Spordiühendused
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Eesti Akadeemiline SpordiliitAndmed korras240%00%00%00%360%50
Eesti Koolispordi LiitAndmed korras20100%00%00%00%00%200
Eesti ParaolümpiakomiteeAndmed korras5100%00%00%00%00%50
Eesti Politsei SpordiliitAndmed korras889%111%00%00%00%90
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitAndmed korras35100%00%00%00%00%350
Eesti Spordiajakirjanike seltsAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eesti Spordiselts PõhjakotkasAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eesti Tehnika- ja SpordiliitAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti Treenerite LiitAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eestimaa Spordiliit JõudAndmed korras15100%00%00%00%00%150
EO Eesti ühendusAndmed korras00%00%00%00%00%00
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitAndmed korras1563%14%00%00%625%243
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaAndmed korras00%00%00%00%00%00
MTÜ Eesti Spordiselts KalevAndmed korras3595%00%00%25%00%370
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitAndmed korras2100%00%00%00%00%20
Ühendus Sport KõigileAndmed korras4588%00%00%24%48%510
Kokku18890%21%00%42%136%2093