ESR andmete esitamine EOK liikmete kaupa 2015

Alaliidud
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Eesti AerutamisföderatsioonAndmed korras13100%00%00%00%00%130
Eesti AllveeliitAndmed korras8100%00%00%00%00%80
Eesti Amburite LiitAndmed korras267%133%00%00%00%30
Eesti Autospordi LiitAndmed korras1346%518%00%414%00%286
Eesti Budo FöderatsioonAndmed korras480%00%00%00%00%51
Eesti Golfi LiitAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti Indiaca LiitAndmed korras583%117%00%00%00%60
Eesti Jahispordi LiitAndmed korras723%27%00%27%1757%302
Eesti Jahtklubide LiitAndmed korras2269%619%00%39%00%321
Eesti Jalgpalli LiitAndmed korras9480%119%00%98%22%1182
Eesti Jalgratturite LiitAndmed korras4679%712%00%00%23%583
Eesti JõutõsteliitAndmed korras1091%00%00%19%00%110
Eesti JudoliitAndmed korras2994%26%00%00%00%310
Eesti KabeliitAndmed korras16100%00%00%00%00%160
Eesti Karate FöderatsioonAndmed korras1995%15%00%00%00%200
Eesti KergejõustikuliitAndmed korras70100%00%00%00%00%700
Eesti Kick-Boxingu LiitAndmed korras1594%00%00%16%00%160
Eesti KirimaleühingAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti KorvpalliliitAndmed korras6192%12%00%23%23%660
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitAndmed korras1083%18%18%00%00%120
Eesti KurnimänguliitAndmed korras4100%00%00%00%00%40
Eesti KäsipalliliitAndmed korras14100%00%00%00%00%140
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonAndmed korras1185%18%00%18%00%130
Eesti LaskurliitAndmed korras2768%25%00%00%923%402
Eesti LauatenniseliitAndmed korras2988%39%00%00%00%331
Eesti Lennuspordi FöderatsioonAndmed korras960%213%00%320%17%151
Eesti MaadlusliitAndmed korras4295%12%00%12%00%440
Eesti MaleliitAndmed korras4295%25%00%00%00%440
Eesti MatkaliitAndmed korras533%00%00%00%747%153
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitAndmed korras4100%00%00%00%00%40
Eesti OrienteerumisliitAndmed korras3297%00%00%13%00%330
Eesti Petanque'i Klubide LiitAndmed korras686%114%00%00%00%70
Eesti PoksiliitAndmed korras2693%14%00%14%00%280
Eesti Ratsaspordi LiitAndmed korras3073%410%00%37%25%412
Eesti RonimisliitAndmed korras571%00%00%229%00%70
Eesti RulluisuliitAndmed korras1083%18%00%18%00%120
Eesti Saalihoki LiitAndmed korras2181%415%00%14%00%260
Eesti SamboliitAndmed korras10100%00%00%00%00%100
Eesti SõudeliitAndmed korras1091%19%00%00%00%110
Eesti SquashiföderatsioonAndmed korras583%00%00%00%00%61
Eesti SulgpalliliitAndmed korras1976%312%00%00%28%251
Eesti SumoliitAndmed korras16100%00%00%00%00%160
Eesti SuusaliitAndmed korras6491%34%00%11%11%701
Eesti Taekwondo FöderatsioonAndmed korras1785%210%00%00%00%202
Eesti Taekwondo LiitAndmed korras1588%16%00%00%00%172
Eesti Tantsuspordi LiitAndmed korras3993%37%00%00%00%420
Eesti Triatloni LiitAndmed korras21100%00%00%00%00%210
Eesti TurniiribridžiliitAndmed korras8100%00%00%00%00%80
Eesti UisuliitAndmed korras2890%26%00%13%00%310
Eesti UjumisliitAndmed korras3690%00%13%00%25%401
Eesti Veemoto LiitAndmed korras960%427%00%213%00%150
Eesti Veeremängude LiitAndmed korras1286%214%00%00%00%140
Eesti VehklemisliitAndmed korras889%111%00%00%00%90
Eesti VibuliitAndmed korras1292%18%00%00%00%130
Eesti Võrkpalli LiitAndmed korras4792%24%00%24%00%510
MTÜ Eesti Curlingu LiitAndmed korras133%00%00%133%133%30
MTÜ Eesti JäähokiliitAndmed korras1594%00%00%16%00%160
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonAndmed korras3754%1116%00%1319%11%697
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonAndmed korras1381%00%00%213%00%161
MTÜ Eesti PiljardiliitAndmed korras150%00%00%150%00%20
MTÜ Eesti Ragbi LiitAndmed korras2100%00%00%00%00%20
MTÜ Eesti Tennise LiitAndmed korras4789%24%00%12%12%532
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitAndmed korras17100%00%00%00%00%170
MTÜ Eesti VõimlemisliitAndmed korras5396%00%00%00%00%552
Kokku133584%986%20%614%503%158744
Makonna spordiliidud
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Harjumaa SpordiliitAndmed korras5676%45%00%1318%11%740
Ida-Virumaa SpordiliitAndmed korras9998%00%00%11%11%1010
Jõgevamaa Spordiliit KaljuAndmed korras3097%13%00%00%00%310
Järvamaa SpordiliitAndmed korras3197%13%00%00%00%320
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaAndmed korras3186%411%00%00%13%360
Lääne-Virumaa SpordiliitAndmed korras3790%37%00%00%12%410
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitAndmed korras31100%00%00%00%00%310
Põlva Maakonna SpordiliitAndmed korras26100%00%00%00%00%260
Pärnu SpordiliitAndmed korras4298%12%00%00%00%430
Pärnumaa SpordiliitAndmed korras5492%23%00%35%00%590
Rapla Maakonna SpordiliitAndmed korras2687%13%00%27%13%300
Saaremaa SpordiliitAndmed korras4687%36%00%24%12%531
Tallinna SpordiliitAndmed korras4391%49%00%00%00%470
Tartu SpordiliitAndmed korras36100%00%00%00%00%360
Tartumaa SpordiliitAndmed korras3487%410%00%00%13%390
Valgamaa SpordiliitAndmed korras2696%14%00%00%00%270
Viljandimaa SpordiliitAndmed korras3588%410%00%13%00%400
Võrumaa SpordiliitAndmed korras25100%00%00%00%00%250
Ühendus Hiiumaa SpordiliitAndmed korras30100%00%00%00%00%300
Kokku73892%334%00%223%71%8011
Spordiühendused
OrganisatsioonStaatusKõik andmed kinnitatud%Tulud-kulud esitamata%Andmed kontrollis%Andmed esitamata%Ei pea esitama%KokkuEi ole ESRis
Eesti Akadeemiline SpordiliitAndmed korras240%00%00%00%360%50
Eesti Koolispordi LiitAndmed korras20100%00%00%00%00%200
Eesti ParaolümpiakomiteeAndmed korras5100%00%00%00%00%50
Eesti Politsei SpordiliitAndmed korras889%111%00%00%00%90
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitAndmed korras35100%00%00%00%00%350
Eesti Spordiajakirjanike seltsAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eesti Spordiselts PõhjakotkasAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eesti Tehnika- ja SpordiliitAndmed korras6100%00%00%00%00%60
Eesti Treenerite LiitAndmed korras00%00%00%00%00%00
Eestimaa Spordiliit JõudAndmed korras15100%00%00%00%00%150
EO Eesti ühendusAndmed korras00%00%00%00%00%00
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitAndmed korras1563%14%00%00%625%243
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaAndmed korras00%00%00%00%00%00
MTÜ Eesti Spordiselts KalevAndmed korras3595%00%00%25%00%370
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitAndmed korras2100%00%00%00%00%20
Ühendus Sport KõigileAndmed korras4590%00%00%12%48%500
Kokku18890%21%00%31%136%2083