Majandusaasta aruande esitamine äriregistrile EOK liikmete kaupa 2016

Alaliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti AerutamisföderatsioonEsitatud1077%18%00%215%13
Eesti AllveeliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti Amburite LiitEsitatud267%133%00%00%3
Eesti Autospordi LiitEsitatud1139%932%311%518%28
Eesti Budo FöderatsioonEsitatud240%240%00%120%5
Eesti Discgolfi LiitEsitatud744%425%00%531%16
Eesti Golfi LiitEsitatud686%00%00%114%7
Eesti Indiaca LiitEsitatud hilinemisega6100%00%00%00%6
Eesti Jahispordi LiitEsitatud827%413%00%1860%30
Eesti Jahtklubide LiitEsitatud2267%927%00%26%33
Eesti Jalgpalli LiitEsitatud8474%2320%33%33%113
Eesti Jalgratturite LiitEsitatud3965%1525%12%58%60
Eesti JõutõsteliitEsitatud1091%00%19%00%11
Eesti JudoliitEsitatud2366%720%13%411%35
Eesti KabeliitEsitatud1275%213%00%213%16
Eesti Karate FöderatsioonEsitatud1579%421%00%00%19
Eesti KergejõustikuliitEsitatud6494%46%00%00%68
Eesti Kick-Boxingu LiitEsitatud1381%319%00%00%16
Eesti KirimaleühingEsitatud6100%00%00%00%6
Eesti KorvpalliliitEsitatud5078%914%12%46%64
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitEsitatud1286%17%00%17%14
Eesti KurnimänguliitEsitatud4100%00%00%00%4
Eesti KäsipalliliitEsitatud1488%00%00%213%16
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonEsitatud hilinemisega13100%00%00%00%13
Eesti LaskurliitEsitatud2051%615%00%1333%39
Eesti LauatenniseliitEsitatud2775%617%00%38%36
Eesti Lennuspordi FöderatsioonEsitatud960%533%00%17%15
Eesti MaadlusliitEsitatud4089%49%00%12%45
Eesti MaleliitEsitatud3784%716%00%00%44
Eesti MatkaliitEsitatud533%00%00%1067%15
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitEsitatud375%125%00%00%4
Eesti OrienteerumisliitEsitatud3294%00%26%00%34
Eesti Petanque'i Klubide LiitEsitatud686%114%00%00%7
Eesti PoksiliitEsitatud2083%313%14%00%24
Eesti Ratsaspordi LiitEsitatud2459%922%25%615%41
Eesti RonimisliitEsitatud hilinemisega457%229%114%00%7
Eesti RulluisuliitEsitatud975%325%00%00%12
Eesti Saalihoki LiitEsitatud2077%623%00%00%26
Eesti SamboliitEsitatud770%220%00%110%10
Eesti SõudeliitEsitatud1091%19%00%00%11
Eesti Sportliku ja Traditsioonilise Wushu FöderatsioonEsitatud788%113%00%00%8
Eesti SquashiföderatsioonEsitatud467%117%00%117%6
Eesti SulgpalliliitEsitatud1976%416%00%28%25
Eesti SumoliitEsitatud1482%212%00%16%17
Eesti SuusaliitEsitatud5173%1319%23%46%70
Eesti Taekwondo FöderatsioonEsitatud1260%840%00%00%20
Eesti Taekwondo LiitEsitatud1271%529%00%00%17
Eesti Tantsuspordi LiitEsitatud2874%1026%00%00%38
Eesti Triatloni LiitEsitatud1886%210%15%00%21
Eesti TurniiribridžiliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti UisuliitEsitatud2576%618%00%26%33
Eesti UjumisliitEsitatud3690%13%00%38%40
Eesti Veemoto LiitEsitatud950%739%16%16%18
Eesti Veeremängude LiitEsitatud1286%214%00%00%14
Eesti VehklemisliitEsitatud975%00%00%325%12
Eesti VibuliitEsitatud1192%18%00%00%12
Eesti Võrkpalli LiitEsitatud4284%612%12%12%50
MTÜ Eesti Bobisõidu ja Skeletoni LiitEsitamata, tähtaeg 30.06.2019150%00%00%150%2
MTÜ Eesti Curlingu LiitEsitatud hilinemisega250%00%00%250%4
MTÜ Eesti JäähokiliitEsitatud1173%427%00%00%15
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonEsitatud4258%1825%23%1014%72
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonEsitatud327%436%19%327%11
MTÜ Eesti PiljardiliitEsitatud133%133%00%133%3
MTÜ Eesti Ragbi LiitEsitamata150%150%00%00%2
MTÜ Eesti Tennise LiitEsitatud4276%1018%00%35%55
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitEsitatud hilinemisega1694%16%00%00%17
MTÜ Eesti VõimlemisliitEsitatud4780%58%00%712%59
Kokku119774%26716%241%1358%1623
Maakonna spordiliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Harjumaa SpordiliitEsitatud5676%1520%23%11%74
Ida-Virumaa SpordiliitEsitatud9190%99%00%11%101
Jõgevamaa Spordiliit KaljuEsitatud2690%310%00%00%29
Järvamaa SpordiliitEsitatud2988%412%00%00%33
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaEsitatud3081%514%00%25%37
Lääne-Virumaa SpordiliitEsitatud3481%717%00%12%42
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitEsitatud2994%26%00%00%31
Põlva Maakonna SpordiliitEsitatud2087%313%00%00%23
Pärnu SpordiliitEsitatud4195%25%00%00%43
Pärnumaa SpordiliitEsitatud5290%59%12%00%58
Rapla Maakonna SpordiliitEsitatud2583%413%00%13%30
Saaremaa SpordiliitEsitatud4177%917%00%36%53
Tallinna SpordiliitEsitatud4187%36%00%36%47
Tartu SpordiliitEsitatud3086%411%00%13%35
Tartumaa SpordiliitEsitatud3385%513%00%13%39
Valgamaa SpordiliitEsitatud2696%14%00%00%27
Viljandimaa SpordiliitEsitatud3477%716%25%12%44
Võrumaa SpordiliitEsitatud1979%521%00%00%24
Ühendus Hiiumaa SpordiliitEsitatud2374%619%00%26%31
Kokku68085%9912%51%172%801
Spordiühendused
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti Akadeemiline SpordiliitEsitatud240%00%00%360%5
Eesti Koolispordi LiitEsitatud945%00%00%1155%20
Eesti ParaolümpiakomiteeEsitatud5100%00%00%00%5
Eesti Politsei SpordiliitEsitatud667%333%00%00%9
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitEsitatud1437%25%00%2258%38
Eesti Spordiajakirjanike seltsEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Spordiselts PõhjakotkasEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Tehnika- ja SpordiliitEsitatud571%114%00%114%7
Eesti Treenerite LiitEsitatud00%00%00%00%0
Eestimaa Spordiliit JõudEsitatud00%00%00%15100%15
EO Eesti ühendusEsitatud00%00%00%00%0
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitEsitatud1150%314%29%627%22
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaEsitatud00%00%00%00%0
MTÜ Eesti Spordiselts KalevEsitatud3595%25%00%00%37
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitEsitatud2100%00%00%00%2
Ühendus Sport KõigileEsitatud3366%36%00%1428%50
Kokku12258%147%21%7234%210