Majandusaasta aruande esitamine äriregistrile EOK liikmete kaupa 2016

Alaliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti AerutamisföderatsioonEsitatud1077%18%00%215%13
Eesti AllveeliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti Amburite LiitEsitatud267%133%00%00%3
Eesti Autospordi LiitEsitatud1037%933%311%519%27
Eesti Budo FöderatsioonEsitatud240%240%00%120%5
Eesti Discgolfi LiitEsitatud744%425%00%531%16
Eesti Golfi LiitEsitatud583%00%00%117%6
Eesti Indiaca LiitEsitatud hilinemisega6100%00%00%00%6
Eesti Jahispordi LiitEsitatud828%310%00%1862%29
Eesti Jahtklubide LiitEsitatud2263%1029%00%39%35
Eesti Jalgpalli LiitEsitatud8374%2623%00%33%112
Eesti Jalgratturite LiitEsitatud3863%1627%00%610%60
Eesti JõutõsteliitEsitatud1091%00%19%00%11
Eesti JudoliitEsitatud2366%720%13%411%35
Eesti KabeliitEsitatud1376%212%00%212%17
Eesti Karate FöderatsioonEsitatud1579%421%00%00%19
Eesti KergejõustikuliitEsitatud6494%46%00%00%68
Eesti Kick-Boxingu LiitEsitatud1376%424%00%00%17
Eesti KirimaleühingEsitatud6100%00%00%00%6
Eesti KorvpalliliitEsitatud4777%915%12%47%61
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitEsitatud1083%18%00%18%12
Eesti KurnimänguliitEsitatud4100%00%00%00%4
Eesti KäsipalliliitEsitatud1488%00%00%213%16
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonEsitatud hilinemisega14100%00%00%00%14
Eesti LaskurliitEsitatud2053%616%00%1232%38
Eesti LauatenniseliitEsitatud2574%618%00%39%34
Eesti Lennuspordi FöderatsioonEsitatud960%533%00%17%15
Eesti MaadlusliitEsitatud4189%49%00%12%46
Eesti MaleliitEsitatud3784%716%00%00%44
Eesti MatkaliitEsitatud635%00%00%1165%17
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitEsitatud375%125%00%00%4
Eesti OrienteerumisliitEsitatud3294%13%13%00%34
Eesti Petanque'i Klubide LiitEsitatud778%222%00%00%9
Eesti PoksiliitEsitatud2083%313%14%00%24
Eesti Ratsaspordi LiitEsitatud2561%1024%00%615%41
Eesti RonimisliitEsitatud hilinemisega457%343%00%00%7
Eesti RulluisuliitEsitatud975%325%00%00%12
Eesti Saalihoki LiitEsitatud1878%522%00%00%23
Eesti SamboliitEsitatud770%220%00%110%10
Eesti SõudeliitEsitatud1091%19%00%00%11
Eesti Sportliku ja Traditsioonilise Wushu FöderatsioonEsitatud788%113%00%00%8
Eesti SquashiföderatsioonEsitatud467%117%00%117%6
Eesti SulgpalliliitEsitatud2077%415%00%28%26
Eesti SumoliitEsitatud1482%318%00%00%17
Eesti SuusaliitEsitatud5170%1622%11%57%73
Eesti Taekwondo FöderatsioonEsitatud1461%835%00%14%23
Eesti Taekwondo LiitEsitatud1083%217%00%00%12
Eesti Tantsuspordi LiitEsitatud3273%1125%00%12%44
Eesti Triatloni LiitEsitatud1781%210%15%15%21
Eesti TurniiribridžiliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti UisuliitEsitatud2576%618%00%26%33
Eesti UjumisliitEsitatud3991%12%00%37%43
Eesti Veemoto LiitEsitatud947%842%15%15%19
Eesti Veeremängude LiitEsitatud1275%213%00%213%16
Eesti VehklemisliitEsitatud975%00%00%325%12
Eesti VibuliitEsitatud1192%18%00%00%12
Eesti Võrkpalli LiitEsitatud4284%612%12%12%50
MTÜ Eesti Bobisõidu ja Skeletoni LiitEsitamata, tähtaeg 30.06.2019150%00%00%150%2
MTÜ Eesti Curlingu LiitEsitatud hilinemisega250%00%00%250%4
MTÜ Eesti JäähokiliitEsitatud1173%427%00%00%15
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonEsitatud4257%2027%11%1115%74
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonEsitatud433%542%00%325%12
MTÜ Eesti PiljardiliitEsitatud133%133%00%133%3
MTÜ Eesti Ragbi LiitEsitamata1100%00%00%00%1
MTÜ Eesti Tennise LiitEsitatud4176%1019%00%36%54
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitEsitatud hilinemisega1694%16%00%00%17
MTÜ Eesti VõimlemisliitEsitatud4879%610%00%711%61
Kokku119873%28117%131%1439%1635
Maakonna spordiliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Harjumaa SpordiliitEsitatud5575%1521%23%11%73
Ida-Virumaa SpordiliitEsitatud9190%99%00%11%101
Jõgevamaa Spordiliit KaljuEsitatud2690%310%00%00%29
Järvamaa SpordiliitEsitatud2988%412%00%00%33
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaEsitatud3081%514%00%25%37
Lääne-Virumaa SpordiliitEsitatud3481%717%00%12%42
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitEsitatud2994%26%00%00%31
Põlva Maakonna SpordiliitEsitatud2087%313%00%00%23
Pärnu SpordiliitEsitatud4195%25%00%00%43
Pärnumaa SpordiliitEsitatud5290%59%12%00%58
Rapla Maakonna SpordiliitEsitatud2583%413%00%13%30
Saaremaa SpordiliitEsitatud4177%917%00%36%53
Tallinna SpordiliitEsitatud4187%36%00%36%47
Tartu SpordiliitEsitatud3186%411%00%13%36
Tartumaa SpordiliitEsitatud3483%512%00%25%41
Valgamaa SpordiliitEsitatud2696%14%00%00%27
Viljandimaa SpordiliitEsitatud3477%818%12%12%44
Võrumaa SpordiliitEsitatud1979%521%00%00%24
Ühendus Hiiumaa SpordiliitEsitatud2178%415%00%27%27
Kokku67985%9812%41%182%799
Spordiühendused
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti Akadeemiline SpordiliitEsitatud250%00%00%250%4
Eesti Koolispordi LiitEsitatud945%00%00%1155%20
Eesti ParaolümpiakomiteeEsitatud5100%00%00%00%5
Eesti Politsei SpordiliitEsitatud675%225%00%00%8
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitEsitatud1433%25%00%2662%42
Eesti Spordiajakirjanike seltsEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Spordiselts PõhjakotkasEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Tehnika- ja SpordiliitEsitatud571%114%00%114%7
Eesti Treenerite LiitEsitatud00%00%00%00%0
Eestimaa Spordiliit JõudEsitatud00%00%00%15100%15
EO Eesti ühendusEsitatud00%00%00%00%0
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitEsitatud1150%523%00%627%22
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaEsitatud00%00%00%00%0
MTÜ Eesti Spordiselts KalevEsitatud3595%25%00%00%37
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitEsitatud2100%00%00%00%2
Ühendus Sport KõigileEsitatud3365%48%00%1427%51
Kokku12257%168%00%7535%213