Majandusaasta aruande esitamine äriregistrile EOK liikmete kaupa 2016

Alaliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti AerutamisföderatsioonEsitatud11100%19%00%00%11
Eesti AllveeliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti Amburite LiitEsitatud3100%133%00%00%3
Eesti Autospordi LiitEsitatud2080%1040%00%520%25
Eesti Budo FöderatsioonEsitatud5100%240%00%00%5
Eesti Discgolfi LiitEsitatud1179%429%00%321%14
Eesti Golfi LiitEsitatud583%00%00%117%6
Eesti Indiaca LiitEsitatud hilinemisega6100%00%00%00%6
Eesti Jahispordi LiitEsitatud1241%310%00%1759%29
Eesti Jahtklubide LiitEsitatud3294%1029%00%26%34
Eesti Jalgpalli LiitEsitatud10797%2422%00%33%110
Eesti Jalgratturite LiitEsitatud5388%1627%00%712%60
Eesti JõutõsteliitEsitatud1292%00%18%18%13
Eesti JudoliitEsitatud3191%721%00%39%34
Eesti KabeliitEsitatud17100%212%00%00%17
Eesti Karate FöderatsioonEsitatud2095%419%00%15%21
Eesti KergejõustikuliitEsitatud64100%35%00%00%64
Eesti Kick-Boxingu LiitEsitatud14100%214%00%00%14
Eesti KirimaleühingEsitatud6100%00%00%00%6
Eesti KorvpalliliitEsitatud5391%916%00%59%58
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitEsitatud1091%19%00%19%11
Eesti KurnimänguliitEsitatud4100%00%00%00%4
Eesti KäsipalliliitEsitatud1493%00%00%17%15
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonEsitatud hilinemisega14100%00%00%00%14
Eesti LaskurliitEsitatud2571%514%00%1029%35
Eesti LauatenniseliitEsitatud3387%616%00%513%38
Eesti Lennuspordi FöderatsioonEsitatud1493%533%00%17%15
Eesti MaadlusliitEsitatud4498%49%00%12%45
Eesti MaleliitEsitatud5098%918%00%12%51
Eesti MatkaliitEsitatud739%16%00%1161%18
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitEsitatud4100%125%00%00%4
Eesti OrienteerumisliitEsitatud33100%13%00%00%33
Eesti Petanque'i Klubide LiitEsitatud9100%222%00%00%9
Eesti PoksiliitEsitatud25100%312%14%00%25
Eesti Ratsaspordi LiitEsitatud3284%924%00%616%38
Eesti RonimisliitEsitatud hilinemisega7100%343%00%00%7
Eesti RulluisuliitEsitatud12100%325%00%00%12
Eesti Saalihoki LiitEsitatud2396%625%00%14%24
Eesti SamboliitEsitatud10100%220%00%00%10
Eesti SõudeliitEsitatud11100%19%00%00%11
Eesti Sportliku ja Traditsioonilise Wushu FöderatsioonEsitatud8100%113%00%00%8
Eesti SquashiföderatsioonEsitatud583%117%00%117%6
Eesti SulgpalliliitEsitatud2292%417%00%28%24
Eesti SumoliitEsitatud2095%524%00%15%21
Eesti SuusaliitEsitatud6896%1623%00%34%71
Eesti Taekwondo FöderatsioonEsitatud2095%733%00%15%21
Eesti Taekwondo LiitEsitatud12100%217%00%00%12
Eesti Tantsuspordi LiitEsitatud4298%1228%00%12%43
Eesti Triatloni LiitEsitatud1895%211%00%15%19
Eesti TurniiribridžiliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti UisuliitEsitatud2994%619%00%26%31
Eesti UjumisliitEsitatud4293%12%00%37%45
Eesti Veemoto LiitEsitatud1594%744%00%16%16
Eesti Veeremängude LiitEsitatud1594%319%00%16%16
Eesti VehklemisliitEsitatud982%00%00%218%11
Eesti VibuliitEsitatud12100%18%00%00%12
Eesti Võrkpalli LiitEsitatud48100%613%12%00%48
MTÜ Eesti Bobisõidu ja Skeletoni LiitEsitamata0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
MTÜ Eesti Curlingu LiitEsitatud hilinemisega250%00%00%250%4
MTÜ Eesti JäähokiliitEsitatud15100%427%00%00%15
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonEsitatud5986%1826%00%1014%69
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonEsitatud975%542%00%325%12
MTÜ Eesti PiljardiliitEsitatud2100%00%00%00%2
MTÜ Eesti Ragbi LiitEsitatud hilinemisega1100%00%00%00%1
MTÜ Eesti Tennise LiitEsitatud5396%1120%00%24%55
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitEsitatud hilinemisega13100%18%00%00%13
MTÜ Eesti VõimlemisliitEsitatud5290%610%00%610%58
Kokku147092%27917%30%1288%1598
Maakonna spordiliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Harjumaa SpordiliitEsitatud7199%1622%11%11%72
Ida-Virumaa SpordiliitEsitatud8999%89%00%11%90
Jõgevamaa Spordiliit KaljuEsitatud29100%310%00%00%29
Järvamaa SpordiliitEsitatud34100%515%00%00%34
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaEsitatud3294%412%00%26%34
Lääne-Virumaa SpordiliitEsitatud4198%717%00%12%42
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitEsitatud31100%26%00%00%31
Põlva Maakonna SpordiliitEsitatud23100%313%00%00%23
Pärnu SpordiliitEsitatud43100%25%00%00%43
Pärnumaa SpordiliitEsitatud6098%711%00%12%61
Rapla Maakonna SpordiliitEsitatud2893%413%00%27%30
Saaremaa SpordiliitEsitatud5094%917%00%36%53
Tallinna SpordiliitEsitatud4298%25%00%12%43
Tartu SpordiliitEsitatud37100%411%00%00%37
Tartumaa SpordiliitEsitatud4095%512%00%25%42
Valgamaa SpordiliitEsitatud27100%14%00%00%27
Viljandimaa SpordiliitEsitatud4298%819%12%12%43
Võrumaa SpordiliitEsitatud24100%521%00%00%24
Ühendus Hiiumaa SpordiliitEsitatud2492%312%00%28%26
Kokku76798%9813%20%172%784
Spordiühendused
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti Akadeemiline SpordiliitEsitatud250%00%00%250%4
Eesti Koolispordi LiitEsitatud20100%00%00%00%20
Eesti ParaolümpiakomiteeEsitatud5100%00%00%00%5
Eesti Politsei SpordiliitEsitatud8100%225%00%00%8
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitEsitatud45100%511%00%00%45
Eesti Spordiajakirjanike seltsEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
Eesti Spordiselts PõhjakotkasEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
Eesti Tehnika- ja SpordiliitEsitatud686%114%00%114%7
Eesti Treenerite LiitEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
Eestimaa Spordiliit JõudEsitatud15100%00%00%00%15
EO Eesti ühendusEsitatud1100%00%00%00%1
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitEsitatud1387%427%00%213%15
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
MTÜ Eesti Spordiselts KalevEsitatud36100%26%00%00%36
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitEsitatud2100%00%00%00%2
Ühendus Sport KõigileEsitatud4492%36%00%48%48
Kokku19796%178%00%94%206