Majandusaasta aruande esitamine äriregistrile EOK liikmete kaupa 2016

Alaliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti AerutamisföderatsioonEsitatud1077%18%00%215%13
Eesti AllveeliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti Amburite LiitEsitatud267%133%00%00%3
Eesti Autospordi LiitEsitatud1444%39%39%516%32
Eesti Budo FöderatsioonEsitatud240%120%00%120%5
Eesti Discgolfi LiitEsitatud847%16%212%529%17
Eesti Golfi LiitEsitatud686%00%00%114%7
Eesti Indiaca LiitEsitatud hilinemisega6100%00%00%00%6
Eesti Jahispordi LiitEsitatud827%27%00%1860%30
Eesti Jahtklubide LiitEsitatud2267%26%26%26%33
Eesti Jalgpalli LiitEsitatud8975%65%87%22%119
Eesti Jalgratturite LiitEsitatud4167%813%58%47%61
Eesti JõutõsteliitEsitatud1083%00%217%00%12
Eesti JudoliitEsitatud2164%515%26%412%33
Eesti KabeliitEsitatud1275%00%16%213%16
Eesti Karate FöderatsioonEsitatud1575%315%00%00%20
Eesti KergejõustikuliitEsitatud6694%46%00%00%70
Eesti Kick-Boxingu LiitEsitatud1381%213%00%00%16
Eesti KirimaleühingEsitatud6100%00%00%00%6
Eesti KorvpalliliitEsitatud5481%46%11%46%67
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitEsitatud1185%18%00%18%13
Eesti KurnimänguliitEsitatud4100%00%00%00%4
Eesti KäsipalliliitEsitatud1488%00%00%213%16
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonEsitatud hilinemisega12100%00%00%00%12
Eesti LaskurliitEsitatud2255%38%13%1230%40
Eesti LauatenniseliitEsitatud2676%412%00%39%34
Eesti Lennuspordi FöderatsioonEsitatud960%213%17%17%15
Eesti MaadlusliitEsitatud4189%37%00%24%46
Eesti MaleliitEsitatud3784%37%00%00%44
Eesti MatkaliitEsitatud533%00%00%1067%15
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitEsitatud375%125%00%00%4
Eesti OrienteerumisliitEsitatud3294%00%26%00%34
Eesti Petanque'i Klubide LiitEsitatud686%114%00%00%7
Eesti PoksiliitEsitatud2382%27%14%00%28
Eesti Ratsaspordi LiitEsitatud2457%37%37%614%42
Eesti RonimisliitEsitatud hilinemisega457%00%114%00%7
Eesti RulluisuliitEsitatud975%18%00%00%12
Eesti Saalihoki LiitEsitatud2077%312%00%00%26
Eesti SamboliitEsitatud770%220%00%110%10
Eesti SõudeliitEsitatud1091%00%00%00%11
Eesti Sportliku ja Traditsioonilise Wushu FöderatsioonEsitatud788%00%00%00%8
Eesti SquashiföderatsioonEsitatud360%00%00%120%5
Eesti SulgpalliliitEsitatud1976%28%00%28%25
Eesti SumoliitEsitatud1381%213%00%16%16
Eesti SuusaliitEsitatud5173%1014%23%46%70
Eesti Taekwondo FöderatsioonEsitatud120%240%120%00%5
Eesti Taekwondo LiitEsitatud1271%318%00%00%17
Eesti Tantsuspordi LiitEsitatud3174%819%00%00%42
Eesti Triatloni LiitEsitatud1886%210%15%00%21
Eesti TurniiribridžiliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti UisuliitEsitatud2475%39%26%26%32
Eesti UjumisliitEsitatud3690%13%00%38%40
Eesti Veemoto LiitEsitatud747%320%213%00%15
Eesti Veeremängude LiitEsitatud1286%17%17%00%14
Eesti VehklemisliitEsitatud975%00%00%325%12
Eesti VibuliitEsitatud1185%18%00%00%13
Eesti Võrkpalli LiitEsitatud4588%36%12%00%51
MTÜ Eesti Bobisõidu ja Skeletoni LiitEsitamata, tähtaeg 30.06.2018150%00%00%150%2
MTÜ Eesti Curlingu LiitEsitatud hilinemisega250%00%00%250%4
MTÜ Eesti JäähokiliitEsitatud1275%16%00%00%16
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonEsitatud4357%811%68%1013%75
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonEsitatud1155%15%420%210%20
MTÜ Eesti PiljardiliitEsitatud133%00%00%133%3
MTÜ Eesti Ragbi LiitEsitamata150%00%00%00%2
MTÜ Eesti Tennise LiitEsitatud4177%48%24%24%53
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitEsitatud hilinemisega1694%16%00%00%17
MTÜ Eesti VõimlemisliitEsitatud4884%47%00%59%57
Kokku121574%1328%573%1278%1637
Maakonna spordiliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Harjumaa SpordiliitEsitatud5675%811%45%11%75
Ida-Virumaa SpordiliitEsitatud9190%66%11%11%101
Jõgevamaa Spordiliit KaljuEsitatud2991%39%00%00%32
Järvamaa SpordiliitEsitatud2888%13%26%00%32
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaEsitatud3079%25%13%25%38
Lääne-Virumaa SpordiliitEsitatud3379%37%00%12%42
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitEsitatud2994%26%00%00%31
Põlva Maakonna SpordiliitEsitatud2388%28%00%00%26
Pärnu SpordiliitEsitatud4193%25%12%00%44
Pärnumaa SpordiliitEsitatud5288%47%12%00%59
Rapla Maakonna SpordiliitEsitatud2687%00%00%13%30
Saaremaa SpordiliitEsitatud4177%713%00%36%53
Tallinna SpordiliitEsitatud4187%24%12%24%47
Tartu SpordiliitEsitatud2983%26%00%13%35
Tartumaa SpordiliitEsitatud3385%38%00%13%39
Valgamaa SpordiliitEsitatud2696%00%00%00%27
Viljandimaa SpordiliitEsitatud3379%410%25%12%42
Võrumaa SpordiliitEsitatud1976%624%00%00%25
Ühendus Hiiumaa SpordiliitEsitatud2273%27%13%27%30
Kokku68284%597%142%162%808
Spordiühendused
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti Akadeemiline SpordiliitEsitatud240%00%00%360%5
Eesti Koolispordi LiitEsitatud945%00%00%1155%20
Eesti ParaolümpiakomiteeEsitatud5100%00%00%00%5
Eesti Politsei SpordiliitEsitatud667%111%111%00%9
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitEsitatud1440%13%00%1954%35
Eesti Spordiajakirjanike seltsEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Spordiselts PõhjakotkasEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Tehnika- ja SpordiliitEsitatud571%00%00%114%7
Eesti Treenerite LiitEsitatud00%00%00%00%0
Eestimaa Spordiliit JõudEsitatud00%00%00%15100%15
EO Eesti ühendusEsitatud00%00%00%00%0
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitEsitatud1144%14%28%936%25
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaEsitatud00%00%00%00%0
MTÜ Eesti Spordiselts KalevEsitatud3595%00%00%00%37
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitEsitatud2100%00%00%00%2
Ühendus Sport KõigileEsitatud3366%36%00%1428%50
Kokku12258%63%31%7234%210