Majandusaasta aruande esitamine äriregistrile EOK liikmete kaupa 2016

Alaliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti AerutamisföderatsioonEsitatud1192%18%00%00%12
Eesti AllveeliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti Amburite LiitEsitatud267%133%00%00%3
Eesti Autospordi LiitEsitatud1038%1142%00%519%26
Eesti Budo FöderatsioonEsitatud360%240%00%00%5
Eesti Discgolfi LiitEsitatud747%427%00%427%15
Eesti Golfi LiitEsitatud583%00%00%117%6
Eesti Indiaca LiitEsitatud hilinemisega6100%00%00%00%6
Eesti Jahispordi LiitEsitatud828%310%00%1862%29
Eesti Jahtklubide LiitEsitatud2263%1029%00%39%35
Eesti Jalgpalli LiitEsitatud8476%2422%00%33%111
Eesti Jalgratturite LiitEsitatud3763%1627%00%610%59
Eesti JõutõsteliitEsitatud1091%00%19%00%11
Eesti JudoliitEsitatud2471%721%00%39%34
Eesti KabeliitEsitatud1588%212%00%00%17
Eesti Karate FöderatsioonEsitatud1676%419%00%15%21
Eesti KergejõustikuliitEsitatud6496%34%00%00%67
Eesti Kick-Boxingu LiitEsitatud1185%215%00%00%13
Eesti KirimaleühingEsitatud6100%00%00%00%6
Eesti KorvpalliliitEsitatud4678%915%00%47%59
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitEsitatud880%110%00%110%10
Eesti KurnimänguliitEsitatud4100%00%00%00%4
Eesti KäsipalliliitEsitatud1488%00%00%213%16
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonEsitatud hilinemisega14100%00%00%00%14
Eesti LaskurliitEsitatud2157%616%00%1027%37
Eesti LauatenniseliitEsitatud2670%616%00%514%37
Eesti Lennuspordi FöderatsioonEsitatud960%533%00%17%15
Eesti MaadlusliitEsitatud4187%511%00%12%47
Eesti MaleliitEsitatud4180%918%00%12%51
Eesti MatkaliitEsitatud635%00%00%1165%17
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitEsitatud375%125%00%00%4
Eesti OrienteerumisliitEsitatud3297%13%00%00%33
Eesti Petanque'i Klubide LiitEsitatud778%222%00%00%9
Eesti PoksiliitEsitatud2184%312%14%00%25
Eesti Ratsaspordi LiitEsitatud2563%923%00%615%40
Eesti RonimisliitEsitatud hilinemisega457%343%00%00%7
Eesti RulluisuliitEsitatud975%325%00%00%12
Eesti Saalihoki LiitEsitatud1878%522%00%00%23
Eesti SamboliitEsitatud880%220%00%00%10
Eesti SõudeliitEsitatud1091%19%00%00%11
Eesti Sportliku ja Traditsioonilise Wushu FöderatsioonEsitatud788%113%00%00%8
Eesti SquashiföderatsioonEsitatud467%117%00%117%6
Eesti SulgpalliliitEsitatud2077%415%00%28%26
Eesti SumoliitEsitatud1482%318%00%00%17
Eesti SuusaliitEsitatud5272%1724%00%34%72
Eesti Taekwondo FöderatsioonEsitatud1464%732%00%15%22
Eesti Taekwondo LiitEsitatud1083%217%00%00%12
Eesti Tantsuspordi LiitEsitatud3273%1125%00%12%44
Eesti Triatloni LiitEsitatud1781%210%15%15%21
Eesti TurniiribridžiliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti UisuliitEsitatud2576%618%00%26%33
Eesti UjumisliitEsitatud4191%12%00%37%45
Eesti Veemoto LiitEsitatud947%947%00%15%19
Eesti Veeremängude LiitEsitatud1280%213%00%17%15
Eesti VehklemisliitEsitatud982%00%00%218%11
Eesti VibuliitEsitatud1192%18%00%00%12
Eesti Võrkpalli LiitEsitatud4185%613%12%00%48
MTÜ Eesti Bobisõidu ja Skeletoni LiitEsitamata150%00%00%150%2
MTÜ Eesti Curlingu LiitEsitatud hilinemisega250%00%00%250%4
MTÜ Eesti JäähokiliitEsitatud1173%427%00%00%15
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonEsitatud4258%2028%00%1014%72
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonEsitatud433%542%00%325%12
MTÜ Eesti PiljardiliitEsitatud2100%00%00%00%2
MTÜ Eesti Ragbi LiitEsitatud hilinemisega1100%00%00%00%1
MTÜ Eesti Tennise LiitEsitatud4176%1019%00%36%54
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitEsitatud hilinemisega1694%16%00%00%17
MTÜ Eesti VõimlemisliitEsitatud4780%610%00%610%59
Kokku120975%28017%40%1298%1622
Maakonna spordiliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Harjumaa SpordiliitEsitatud5475%1622%11%11%72
Ida-Virumaa SpordiliitEsitatud9090%99%00%11%100
Jõgevamaa Spordiliit KaljuEsitatud2690%310%00%00%29
Järvamaa SpordiliitEsitatud2988%412%00%00%33
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaEsitatud3081%514%00%25%37
Lääne-Virumaa SpordiliitEsitatud3581%716%00%12%43
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitEsitatud2994%26%00%00%31
Põlva Maakonna SpordiliitEsitatud2087%313%00%00%23
Pärnu SpordiliitEsitatud4195%25%00%00%43
Pärnumaa SpordiliitEsitatud5388%712%00%00%60
Rapla Maakonna SpordiliitEsitatud2581%413%00%26%31
Saaremaa SpordiliitEsitatud4177%917%00%36%53
Tallinna SpordiliitEsitatud4391%36%00%12%47
Tartu SpordiliitEsitatud3389%411%00%00%37
Tartumaa SpordiliitEsitatud3383%513%00%25%40
Valgamaa SpordiliitEsitatud2696%14%00%00%27
Viljandimaa SpordiliitEsitatud3377%819%12%12%43
Võrumaa SpordiliitEsitatud1979%521%00%00%24
Ühendus Hiiumaa SpordiliitEsitatud2181%312%00%28%26
Kokku68185%10013%20%162%799
Spordiühendused
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti Akadeemiline SpordiliitEsitatud250%00%00%250%4
Eesti Koolispordi LiitEsitatud20100%00%00%00%20
Eesti ParaolümpiakomiteeEsitatud5100%00%00%00%5
Eesti Politsei SpordiliitEsitatud675%225%00%00%8
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitEsitatud3890%410%00%00%42
Eesti Spordiajakirjanike seltsEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
Eesti Spordiselts PõhjakotkasEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
Eesti Tehnika- ja SpordiliitEsitatud571%114%00%114%7
Eesti Treenerite LiitEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
Eestimaa Spordiliit JõudEsitatud15100%00%00%00%15
EO Eesti ühendusEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitEsitatud1255%523%00%523%22
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
MTÜ Eesti Spordiselts KalevEsitatud3595%25%00%00%37
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitEsitatud2100%00%00%00%2
Ühendus Sport KõigileEsitatud4384%48%00%48%51
Kokku18386%188%00%126%213