Majandusaasta aruande esitamine äriregistrile EOK liikmete kaupa 2016

Alaliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti AerutamisföderatsioonEsitatud1077%18%00%215%13
Eesti AllveeliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti Amburite LiitEsitatud267%133%00%00%3
Eesti Autospordi LiitEsitatud1241%310%310%517%29
Eesti Budo FöderatsioonEsitatud240%120%00%120%5
Eesti Discgolfi LiitEsitatud744%16%00%638%16
Eesti Golfi LiitEsitatud686%00%00%114%7
Eesti Indiaca LiitEsitatud hilinemisega6100%00%00%00%6
Eesti Jahispordi LiitEsitatud827%27%00%1860%30
Eesti Jahtklubide LiitEsitatud2267%26%00%26%33
Eesti Jalgpalli LiitEsitatud8775%65%33%33%116
Eesti Jalgratturite LiitEsitatud4168%813%35%47%60
Eesti JõutõsteliitEsitatud1091%00%19%00%11
Eesti JudoliitEsitatud2265%515%13%412%34
Eesti KabeliitEsitatud1275%00%00%213%16
Eesti Karate FöderatsioonEsitatud1579%211%00%00%19
Eesti KergejõustikuliitEsitatud6494%46%00%00%68
Eesti Kick-Boxingu LiitEsitatud1381%213%00%00%16
Eesti KirimaleühingEsitatud6100%00%00%00%6
Eesti KorvpalliliitEsitatud5278%46%11%46%67
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitEsitatud1286%17%00%17%14
Eesti KurnimänguliitEsitatud4100%00%00%00%4
Eesti KäsipalliliitEsitatud1488%00%00%213%16
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonEsitatud hilinemisega13100%00%00%00%13
Eesti LaskurliitEsitatud2050%38%00%1435%40
Eesti LauatenniseliitEsitatud2775%411%13%38%36
Eesti Lennuspordi FöderatsioonEsitatud960%213%17%17%15
Eesti MaadlusliitEsitatud4089%37%00%12%45
Eesti MaleliitEsitatud3784%37%00%00%44
Eesti MatkaliitEsitatud533%00%00%1067%15
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitEsitatud375%125%00%00%4
Eesti OrienteerumisliitEsitatud3294%00%26%00%34
Eesti Petanque'i Klubide LiitEsitatud686%114%00%00%7
Eesti PoksiliitEsitatud2382%27%14%00%28
Eesti Ratsaspordi LiitEsitatud2459%37%25%615%41
Eesti RonimisliitEsitatud hilinemisega457%00%114%00%7
Eesti RulluisuliitEsitatud975%18%00%00%12
Eesti Saalihoki LiitEsitatud2077%312%00%00%26
Eesti SamboliitEsitatud770%220%00%110%10
Eesti SõudeliitEsitatud1091%00%00%00%11
Eesti Sportliku ja Traditsioonilise Wushu FöderatsioonEsitatud788%00%00%00%8
Eesti SquashiföderatsioonEsitatud467%00%00%117%6
Eesti SulgpalliliitEsitatud1976%28%00%28%25
Eesti SumoliitEsitatud1482%212%00%16%17
Eesti SuusaliitEsitatud5173%1014%23%46%70
Eesti Taekwondo FöderatsioonEsitatud1260%525%00%00%20
Eesti Taekwondo LiitEsitatud1271%318%00%00%17
Eesti Tantsuspordi LiitEsitatud2974%718%00%00%39
Eesti Triatloni LiitEsitatud1886%210%15%00%21
Eesti TurniiribridžiliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti UisuliitEsitatud2576%39%00%26%33
Eesti UjumisliitEsitatud3690%13%00%38%40
Eesti Veemoto LiitEsitatud950%317%16%16%18
Eesti Veeremängude LiitEsitatud1286%17%00%00%14
Eesti VehklemisliitEsitatud975%00%00%325%12
Eesti VibuliitEsitatud1185%18%00%00%13
Eesti Võrkpalli LiitEsitatud4485%36%12%12%52
MTÜ Eesti Bobisõidu ja Skeletoni LiitEsitamata, tähtaeg 30.06.2018150%00%00%150%2
MTÜ Eesti Curlingu LiitEsitatud hilinemisega250%00%00%250%4
MTÜ Eesti JäähokiliitEsitatud1173%17%00%00%15
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonEsitatud4258%811%34%1014%72
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonEsitatud327%00%19%327%11
MTÜ Eesti PiljardiliitEsitatud133%00%00%133%3
MTÜ Eesti Ragbi LiitEsitamata150%00%00%00%2
MTÜ Eesti Tennise LiitEsitatud4276%59%00%35%55
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitEsitatud hilinemisega1694%16%00%00%17
MTÜ Eesti VõimlemisliitEsitatud4780%47%00%712%59
Kokku121074%1338%292%1368%1638
Maakonna spordiliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Harjumaa SpordiliitEsitatud5676%811%23%11%74
Ida-Virumaa SpordiliitEsitatud9090%66%00%11%100
Jõgevamaa Spordiliit KaljuEsitatud2890%310%00%00%31
Järvamaa SpordiliitEsitatud2988%13%13%00%33
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaEsitatud3081%25%00%25%37
Lääne-Virumaa SpordiliitEsitatud3380%37%00%12%41
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitEsitatud2994%26%00%00%31
Põlva Maakonna SpordiliitEsitatud2087%29%00%00%23
Pärnu SpordiliitEsitatud4195%25%00%00%43
Pärnumaa SpordiliitEsitatud5290%47%12%00%58
Rapla Maakonna SpordiliitEsitatud2583%00%00%13%30
Saaremaa SpordiliitEsitatud4177%713%00%36%53
Tallinna SpordiliitEsitatud4187%24%00%36%47
Tartu SpordiliitEsitatud3083%26%00%13%36
Tartumaa SpordiliitEsitatud3385%38%00%13%39
Valgamaa SpordiliitEsitatud2696%00%00%00%27
Viljandimaa SpordiliitEsitatud3477%511%25%12%44
Võrumaa SpordiliitEsitatud1979%521%00%00%24
Ühendus Hiiumaa SpordiliitEsitatud2374%26%00%26%31
Kokku68085%597%61%172%802
Spordiühendused
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti Akadeemiline SpordiliitEsitatud240%00%00%360%5
Eesti Koolispordi LiitEsitatud945%00%00%1155%20
Eesti ParaolümpiakomiteeEsitatud5100%00%00%00%5
Eesti Politsei SpordiliitEsitatud667%111%00%00%9
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitEsitatud1437%13%00%2258%38
Eesti Spordiajakirjanike seltsEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Spordiselts PõhjakotkasEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Tehnika- ja SpordiliitEsitatud571%00%00%114%7
Eesti Treenerite LiitEsitatud00%00%00%00%0
Eestimaa Spordiliit JõudEsitatud00%00%00%15100%15
EO Eesti ühendusEsitatud00%00%00%00%0
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitEsitatud1150%15%29%627%22
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaEsitatud00%00%00%00%0
MTÜ Eesti Spordiselts KalevEsitatud3595%00%00%00%37
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitEsitatud2100%00%00%00%2
Ühendus Sport KõigileEsitatud3366%36%00%1428%50
Kokku12258%63%21%7234%210