Majandusaasta aruande esitamine äriregistrile EOK liikmete kaupa 2016

Alaliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti AerutamisföderatsioonEsitatud1091%19%00%00%11
Eesti AllveeliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti Amburite LiitEsitatud267%133%00%00%3
Eesti Autospordi LiitEsitatud1040%1040%00%520%25
Eesti Budo FöderatsioonEsitatud360%240%00%00%5
Eesti Discgolfi LiitEsitatud750%429%00%321%14
Eesti Golfi LiitEsitatud583%00%00%117%6
Eesti Indiaca LiitEsitatud hilinemisega6100%00%00%00%6
Eesti Jahispordi LiitEsitatud931%310%00%1759%29
Eesti Jahtklubide LiitEsitatud2265%1029%00%26%34
Eesti Jalgpalli LiitEsitatud8476%2422%00%33%111
Eesti Jalgratturite LiitEsitatud3763%1627%00%610%59
Eesti JõutõsteliitEsitatud1077%18%18%18%13
Eesti JudoliitEsitatud2471%721%00%39%34
Eesti KabeliitEsitatud1588%212%00%00%17
Eesti Karate FöderatsioonEsitatud1676%419%00%15%21
Eesti KergejõustikuliitEsitatud6496%34%00%00%67
Eesti Kick-Boxingu LiitEsitatud1286%214%00%00%14
Eesti KirimaleühingEsitatud6100%00%00%00%6
Eesti KorvpalliliitEsitatud4475%1017%00%58%59
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitEsitatud982%19%00%19%11
Eesti KurnimänguliitEsitatud4100%00%00%00%4
Eesti KäsipalliliitEsitatud1488%00%00%213%16
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonEsitatud hilinemisega14100%00%00%00%14
Eesti LaskurliitEsitatud2057%514%00%1029%35
Eesti LauatenniseliitEsitatud2771%616%00%513%38
Eesti Lennuspordi FöderatsioonEsitatud960%533%00%17%15
Eesti MaadlusliitEsitatud4089%49%00%12%45
Eesti MaleliitEsitatud4180%918%00%12%51
Eesti MatkaliitEsitatud633%16%00%1161%18
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitEsitatud375%125%00%00%4
Eesti OrienteerumisliitEsitatud3297%13%00%00%33
Eesti Petanque'i Klubide LiitEsitatud778%222%00%00%9
Eesti PoksiliitEsitatud2184%312%14%00%25
Eesti Ratsaspordi LiitEsitatud2463%924%00%513%38
Eesti RonimisliitEsitatud hilinemisega457%343%00%00%7
Eesti RulluisuliitEsitatud975%325%00%00%12
Eesti Saalihoki LiitEsitatud1771%625%00%14%24
Eesti SamboliitEsitatud880%220%00%00%10
Eesti SõudeliitEsitatud1091%19%00%00%11
Eesti Sportliku ja Traditsioonilise Wushu FöderatsioonEsitatud788%113%00%00%8
Eesti SquashiföderatsioonEsitatud467%117%00%117%6
Eesti SulgpalliliitEsitatud2077%415%00%28%26
Eesti SumoliitEsitatud1571%524%00%15%21
Eesti SuusaliitEsitatud5272%1724%00%34%72
Eesti Taekwondo FöderatsioonEsitatud1464%732%00%15%22
Eesti Taekwondo LiitEsitatud1083%217%00%00%12
Eesti Tantsuspordi LiitEsitatud3372%1226%00%12%46
Eesti Triatloni LiitEsitatud1684%211%00%15%19
Eesti TurniiribridžiliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti UisuliitEsitatud2576%618%00%26%33
Eesti UjumisliitEsitatud4191%12%00%37%45
Eesti Veemoto LiitEsitatud847%847%00%16%17
Eesti Veeremängude LiitEsitatud1275%319%00%16%16
Eesti VehklemisliitEsitatud982%00%00%218%11
Eesti VibuliitEsitatud1192%18%00%00%12
Eesti Võrkpalli LiitEsitatud4185%613%12%00%48
MTÜ Eesti Bobisõidu ja Skeletoni LiitEsitamata150%00%00%150%2
MTÜ Eesti Curlingu LiitEsitatud hilinemisega250%00%00%250%4
MTÜ Eesti JäähokiliitEsitatud1173%427%00%00%15
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonEsitatud4159%1826%00%1014%69
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonEsitatud433%542%00%325%12
MTÜ Eesti PiljardiliitEsitatud2100%00%00%00%2
MTÜ Eesti Ragbi LiitEsitatud hilinemisega150%00%150%00%2
MTÜ Eesti Tennise LiitEsitatud4276%1120%00%24%55
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitEsitatud hilinemisega1594%16%00%00%16
MTÜ Eesti VõimlemisliitEsitatud4780%610%00%610%59
Kokku120574%28317%40%1288%1620
Maakonna spordiliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Harjumaa SpordiliitEsitatud5475%1622%11%11%72
Ida-Virumaa SpordiliitEsitatud8890%99%00%11%98
Jõgevamaa Spordiliit KaljuEsitatud2690%310%00%00%29
Järvamaa SpordiliitEsitatud2988%412%00%00%33
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaEsitatud2882%412%00%26%34
Lääne-Virumaa SpordiliitEsitatud3581%716%00%12%43
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitEsitatud2994%26%00%00%31
Põlva Maakonna SpordiliitEsitatud2087%313%00%00%23
Pärnu SpordiliitEsitatud4195%25%00%00%43
Pärnumaa SpordiliitEsitatud5487%711%00%12%62
Rapla Maakonna SpordiliitEsitatud2480%413%00%27%30
Saaremaa SpordiliitEsitatud4177%917%00%36%53
Tallinna SpordiliitEsitatud4093%25%00%12%43
Tartu SpordiliitEsitatud3389%411%00%00%37
Tartumaa SpordiliitEsitatud3583%512%00%25%42
Valgamaa SpordiliitEsitatud2696%14%00%00%27
Viljandimaa SpordiliitEsitatud3377%819%12%12%43
Võrumaa SpordiliitEsitatud1979%521%00%00%24
Ühendus Hiiumaa SpordiliitEsitatud2181%312%00%28%26
Kokku67685%9812%20%172%793
Spordiühendused
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti Akadeemiline SpordiliitEsitatud250%00%00%250%4
Eesti Koolispordi LiitEsitatud20100%00%00%00%20
Eesti ParaolümpiakomiteeEsitatud5100%00%00%00%5
Eesti Politsei SpordiliitEsitatud675%225%00%00%8
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitEsitatud4089%511%00%00%45
Eesti Spordiajakirjanike seltsEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
Eesti Spordiselts PõhjakotkasEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
Eesti Tehnika- ja SpordiliitEsitatud571%114%00%114%7
Eesti Treenerite LiitEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
Eestimaa Spordiliit JõudEsitatud15100%00%00%00%15
EO Eesti ühendusEsitatud1100%00%00%00%1
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitEsitatud1059%424%00%318%17
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaEsitatud0NAN%0NAN%0NAN%0NAN%0
MTÜ Eesti Spordiselts KalevEsitatud3494%26%00%00%36
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitEsitatud2100%00%00%00%2
Ühendus Sport KõigileEsitatud4384%48%00%48%51
Kokku18387%189%00%105%211