Majandusaasta aruande esitamine äriregistrile EOK liikmete kaupa 2016

Alaliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti AerutamisföderatsioonEsitatud1077%18%00%215%13
Eesti AllveeliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti Amburite LiitEsitatud267%133%00%00%3
Eesti Autospordi LiitEsitatud1138%310%310%517%29
Eesti Budo FöderatsioonEsitatud240%120%00%120%5
Eesti Discgolfi LiitEsitatud847%16%16%529%17
Eesti Golfi LiitEsitatud686%00%00%114%7
Eesti Indiaca LiitEsitatud hilinemisega6100%00%00%00%6
Eesti Jahispordi LiitEsitatud827%27%00%1860%30
Eesti Jahtklubide LiitEsitatud2267%26%13%26%33
Eesti Jalgpalli LiitEsitatud8975%65%43%22%118
Eesti Jalgratturite LiitEsitatud4168%813%47%47%60
Eesti JõutõsteliitEsitatud1091%00%19%00%11
Eesti JudoliitEsitatud2265%515%13%412%34
Eesti KabeliitEsitatud1275%00%00%213%16
Eesti Karate FöderatsioonEsitatud1575%315%00%00%20
Eesti KergejõustikuliitEsitatud6694%46%00%00%70
Eesti Kick-Boxingu LiitEsitatud1381%213%00%00%16
Eesti KirimaleühingEsitatud6100%00%00%00%6
Eesti KorvpalliliitEsitatud5378%46%11%46%68
Eesti Kulturismi ja Fitnessi LiitEsitatud1185%18%00%18%13
Eesti KurnimänguliitEsitatud4100%00%00%00%4
Eesti KäsipalliliitEsitatud1488%00%00%213%16
Eesti Laskesuusatamise FöderatsioonEsitatud hilinemisega13100%00%00%00%13
Eesti LaskurliitEsitatud2255%38%00%1230%40
Eesti LauatenniseliitEsitatud2676%412%00%39%34
Eesti Lennuspordi FöderatsioonEsitatud960%213%17%17%15
Eesti MaadlusliitEsitatud4189%37%00%12%46
Eesti MaleliitEsitatud3784%37%00%00%44
Eesti MatkaliitEsitatud533%00%00%1067%15
Eesti Moodsa Viievõistluse LiitEsitatud375%125%00%00%4
Eesti OrienteerumisliitEsitatud3294%00%26%00%34
Eesti Petanque'i Klubide LiitEsitatud686%114%00%00%7
Eesti PoksiliitEsitatud2382%27%14%00%28
Eesti Ratsaspordi LiitEsitatud2459%37%25%615%41
Eesti RonimisliitEsitatud hilinemisega457%00%114%00%7
Eesti RulluisuliitEsitatud975%18%00%00%12
Eesti Saalihoki LiitEsitatud2077%312%00%00%26
Eesti SamboliitEsitatud770%220%00%110%10
Eesti SõudeliitEsitatud1091%00%00%00%11
Eesti Sportliku ja Traditsioonilise Wushu FöderatsioonEsitatud7100%00%00%00%7
Eesti SquashiföderatsioonEsitatud467%00%00%117%6
Eesti SulgpalliliitEsitatud1976%28%00%28%25
Eesti SumoliitEsitatud1482%212%00%16%17
Eesti SuusaliitEsitatud5173%1014%23%46%70
Eesti Taekwondo FöderatsioonEsitatud1260%525%00%00%20
Eesti Taekwondo LiitEsitatud1271%318%00%00%17
Eesti Tantsuspordi LiitEsitatud3174%819%00%00%42
Eesti Triatloni LiitEsitatud1886%210%15%00%21
Eesti TurniiribridžiliitEsitatud8100%00%00%00%8
Eesti UisuliitEsitatud2576%39%00%26%33
Eesti UjumisliitEsitatud3690%13%00%38%40
Eesti Veemoto LiitEsitatud747%320%17%00%15
Eesti Veeremängude LiitEsitatud1286%17%00%00%14
Eesti VehklemisliitEsitatud975%00%00%325%12
Eesti VibuliitEsitatud1185%18%00%00%13
Eesti Võrkpalli LiitEsitatud4588%36%12%00%51
MTÜ Eesti Bobisõidu ja Skeletoni LiitEsitamata, tähtaeg 30.06.2018150%00%00%150%2
MTÜ Eesti Curlingu LiitEsitatud hilinemisega250%00%00%250%4
MTÜ Eesti JäähokiliitEsitatud1275%16%00%00%16
MTÜ Eesti Mootorrattaspordi FöderatsioonEsitatud4357%811%57%1013%75
MTÜ Eesti Muay Thai FöderatsioonEsitatud1165%16%16%16%17
MTÜ Eesti PiljardiliitEsitatud133%00%00%133%3
MTÜ Eesti Ragbi LiitEsitamata150%00%00%00%2
MTÜ Eesti Tennise LiitEsitatud4276%59%00%35%55
MTÜ Eesti Tõstespordi LiitEsitatud hilinemisega1694%16%00%00%17
MTÜ Eesti VõimlemisliitEsitatud4883%47%00%610%58
Kokku122874%1368%342%1278%1650
Maakonna spordiliidud
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Harjumaa SpordiliitEsitatud5676%811%23%11%74
Ida-Virumaa SpordiliitEsitatud9190%66%00%11%101
Jõgevamaa Spordiliit KaljuEsitatud2890%310%00%00%31
Järvamaa SpordiliitEsitatud2888%13%13%00%32
Lääne Maakonna Spordiliit LäänelaEsitatud3081%25%00%25%37
Lääne-Virumaa SpordiliitEsitatud3380%37%00%12%41
Narva Kehakultuuri ja SpordiliitEsitatud2994%26%00%00%31
Põlva Maakonna SpordiliitEsitatud2388%28%00%00%26
Pärnu SpordiliitEsitatud4195%25%00%00%43
Pärnumaa SpordiliitEsitatud5288%47%12%00%59
Rapla Maakonna SpordiliitEsitatud2687%00%00%13%30
Saaremaa SpordiliitEsitatud4177%713%00%36%53
Tallinna SpordiliitEsitatud4187%24%12%24%47
Tartu SpordiliitEsitatud3083%26%00%13%36
Tartumaa SpordiliitEsitatud3385%38%00%13%39
Valgamaa SpordiliitEsitatud2696%00%00%00%27
Viljandimaa SpordiliitEsitatud3379%410%25%12%42
Võrumaa SpordiliitEsitatud1976%624%00%00%25
Ühendus Hiiumaa SpordiliitEsitatud2374%26%00%26%31
Kokku68385%597%71%162%805
Spordiühendused
OrganisatsioonMaj. aasta 2015Esitatud%Esitatud hilinemisega%Esitamata%ESR ei kontrolli esitamist või organisatsioon ei pea esitama%Kokku
Eesti Akadeemiline SpordiliitEsitatud240%00%00%360%5
Eesti Koolispordi LiitEsitatud945%00%00%1155%20
Eesti ParaolümpiakomiteeEsitatud5100%00%00%00%5
Eesti Politsei SpordiliitEsitatud667%111%00%00%9
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide LiitEsitatud1440%13%00%1954%35
Eesti Spordiajakirjanike seltsEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Spordimeditsiini FöderatsioonEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Spordiselts PõhjakotkasEsitatud00%00%00%00%0
Eesti Tehnika- ja SpordiliitEsitatud571%00%00%114%7
Eesti Treenerite LiitEsitatud00%00%00%00%0
Eestimaa Spordiliit JõudEsitatud00%00%00%15100%15
EO Eesti ühendusEsitatud00%00%00%00%0
MTÜ Eesti Kepikõnni LiitEsitatud1144%14%28%936%25
MTÜ Eesti OlümpiaakadeemiaEsitatud00%00%00%00%0
MTÜ Eesti Spordiselts KalevEsitatud3595%00%00%00%37
MTÜ Eesti Tuletõrjespordi LiitEsitatud2100%00%00%00%2
Ühendus Sport KõigileEsitatud3366%36%00%1428%50
Kokku12258%63%21%7234%210