SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall187
Võrkpall162
Korvpall156
Võimlemine140
Kergejõustik139

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall20758
Võimlemine20600
Ujumine14364
Kulturism ja fitness12761
Korvpall8391

Teadaanded
Algas spordiorganisatsioonide andmete uuendamine
02.01.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 1. märtsiks 2017 oma uuendatud tegevusandmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Jalgpallikool Infonet

Andmed seisuga: 27.02.2017



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80348214
Registreeritud:10.10.2012
Asutatud:04.10.2012
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Tegutseb spordikoolina:Jalgpallikool Infonet

2. Kontaktandmed
Aadress:Suurtüki tn 8, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 6400000
E-post:fc@infonet.ee
Veebileht:http://www.fcinfonet.com

4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 27.02.2017
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL345233223423Tegutsemiskohad
    - jalgpall345233223423

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 27.02.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Sergei Bragin
2002
E 16:00-17:45
T 16:00-17:45
K 16:00-17:45
N 16:00-17:45
R 16:00-17:45
L 12:00-13:45

1998
E 19:00-20:45
T 19:00-20:45
K 19:00-20:45
N 19:00-20:45
R 19:00-20:45
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Aleksei DavõdovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Andrei Kalimullin
2008 A
T 18:30-20:00
K 18:30-20:00
R 17:30-19:00

2008 B
K 17:00-18:30
R 19:30-20:30
L 13:00-14:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Aleksei Kapustin
2007-2008
E 16:30-18:00
N 16:30-18:00
L 10:00-11:30
P 10:00-11:30

2005-2006
T 18:00-19:30
K 17:30-19:00
L 17:30-19:00
P 11:30-13:00

2010-2012
N 18:00-19:30
P 13:00-14:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Deniss Malov
2009
E 19:00-20:30
K 17:30-19:15
P 11:30-13:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Šandor MandiTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Aleksandr Puštov
FCI
E 11:00-13:00
T 11:00-13:00
K 11:00-13:00
N 11:00-13:00
R 11:00-13:00
L 11:00-13:00
P 11:00-13:00
Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 7)
Vjatšeslav RjahhovskihhTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Dmitrijs Sidorovs
2004
E 16:00-17:30
T 16:00-17:30
K 16:00-17:30
N 16:00-17:30
L 12:00-13:30

2005
E 17:30-19:00
T 16:00-17:30
K 17:30-18:30
N 17:30-19:00
P 12:00-13:30

2011
T 18:30-20:00
R 18:30-20:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Dmitry Skiperskiy
2001
E 16:00-17:45
T 17:30-19:15
K 17:30-19:15
N 17:30-19:15
R 16:00-17:45
L 10:00-11:45
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Vjatšeslav Smirnov
2000
E 17:00-19:00
T 19:00-20:30
N 17:00-19:00
R 17:00-18:30
L 11:00-12:30
P 11:00-13:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Oleg AndrejevJalgpall
Ilja KassjantšukJalgpall
Ilya KiselJalgpall
Mark KolkJalgpall
Mihhail LavrentjevJalgpall
Alexey ZotovJalgpall
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee